Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Allegro kupa- widziałeś/oglądałeś skuter niezgodny z opisem? Ostrzeż innych...


rudy_56

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Cosik za tanio: whist

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=75946048

Poza tym ta ?piewka że kasy potrzebuje

Po I- wsze.

To nie jest Yamaha tylko MBK Skyliner 250. Niby to samo ale nie do końca.

Po II- gie.

Skuter sprowadzony był z Włoch jako (podobno) bezwypadkowy ale za to wożony był w czę?ciach, na raty i w Polsce złożono te czę?ci do kupy.

Po III- cie.

Do wymiany jest tarcza hamulcowa przód+ klocki oraz łancuch rozrz?du ale za to w cenie mamy nowy aku ;)

Po IV- te.

Do ceny należy doliczyć koszty rejestracji... czyli cirka 800- 900 PLN.

Przy pytaniu czy pojazd jest bezwypadkowy w słuchawce usłyszałem czkawkę...

Oceńcie sami czy jest to okazja czy też nie.

Odnośnik do komentarza

Normalnie, jak jedziesz pierwszy raz to zabierasz wszystkie ?ruby, za drugim razem zabieraz nakrętki... proste ;)

Tak poza tym w ogłoszeniu nie ma nic o tym co ja już trzeba wymienić.

Po drugie to w ogłoszeniu nie ma wzmianki o tym że jest to MBK ;)

A po trzecie to widzę że ro?nie jakia? nowa "handlarka" sprowadzaj?ca skutery... przedtem wystawiała rozbit? "najszybsz?" Majesty 125 w Wawie whist

Odnośnik do komentarza

Tak. MBK produkuje Skutery Yamahy na licencji. Czyli NP. Aerox nazywa się w MBK Nitro, Majesty zwie się Skyliner... Ogólnie to się chyba niczym nie różni?.. no może jak?? kosmetyk?. No i oczywi?cie CENˇ, MBK s? tańsze niż Yamahy whist

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Jak mozna skuter wozic "na raty" whist lub w czesciach? Co na tym wiozacy zyskuje?

Podobno nie było innej możliwo?ci transportu ;) Nie wnikam ;)

Po drugie to w ogłoszeniu nie ma wzmianki o tym że jest to MBK

Nawet bez dzwonienia wiedziałem że to MBK... wystarczy dokładnie przyjrzeć się fotce i widać emblemat na boku.

to jak to jest jaka? podruba czy na licencji?????(

MBK jest pojazdem toćka w toćkę jak Yamaha jednak składany jest we Francji przez co jego cena jest niższa. Np. MBK Skyliner 250 kosztował mniej o 1000 eur od Yamahy Majesty 250. My?lę, że MBK jako?ciowo nie ustępuje Yamasze ale nie mam w tej materii do?wiadczenia.

Ogólnie nie chcę tutaj pisać, że ten skuter nie jest wart tych pieniędzy ale niska cena ma jednak swoje odzwierciedlenie je?li przyjrzymy się szczegółom tej oferty.

Odnośnik do komentarza

No tak ale na aukcji jest nagłówek "Yamaha Majesty 250", co jest ewidentnym wprowadzniem ewentualnego kupca w bł?d whist Czyli oszustwo.

Gdyby nie cena to bym nawet się ni? nie zaiteresował. A poza tym to z jakiej racji ja mam studiować każde zdjęcie żeby odkryć prawdę?! Za takie co? powinni karać ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Nie wiem czemu przebieg spadł w niej w ci?gu 1,5mc o 10 000 km i to mnie martwi bo reszta przy tej kasie jest do zrobienia.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69016396

Rudy... jak otworzę firmę detektywistyczn? to odrazu masz u mnie zatrudnienie :)

Teraz już nie mam żandych obiekcji... Kupa i to jeszcze taka na rzadko :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No cóż... kupas come back :)

Tym razem jest już dopisek, że to MBK SKAYLAYNER 250 !OK ale o dziwo z aukcji na aukcje skuter drożeje ;) ... czyżby jaka? nowa taktyka? :) Pozatym nowa aukcja jest odpowiedzi? na bardzo duże zainteresowanie "motorkiem" :)

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=75946048

Pozatym fotka z dwoma wydechami bardzo mnie zaciekawiła ... czy ty Kubo pogoniłe? może swój stary wydech od An' tka? !holiday

Odnośnik do komentarza

Najlepsza jest "szyba z nawiewem" ;) . Ale ogolnie cool... super cena i swietnie napisane ogloszenie :) . Ze tez ludzie sie nie wstydza swoich wypocin :):) ...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Najlepsza jest "szyba z nawiewem" ;) . Ale ogolnie cool... super cena i swietnie napisane ogloszenie :) . Ze tez ludzie sie nie wstydza swoich wypocin  :)   :) ...

O tej szybie nie chciałem już pisać żeby nie powiedział kto? że jestem cyniczny :)

Ogólnie widać, że go?ć nad tekstem siedział parę ładnych godzin :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Teksty od pocz?tku w tych aukcjach były rozbrajaj?ce...

Fotka z 2 wydechami jest od drugiej aukcji...

Ale ZAPEWNIAM, że nie jest to mój wydech... Mój wydech Tata postanowił sam wyci?ć(żeby niby mi kase oszczędzić) i tak odci?ł mocowania, że w tłumiku dziury zostały... Następnie ze znajomym postanowili samodzielnie przyspawać oryg. wydech(miałem do tłumikaża zawieĽc, zeby było cacy)... No i SZKODA gadać JAK to przyspawali...

St?d też to nie ejst mój wydech, ale muszę hyb jakie? prawa autorskie sonbie wyrobić, że do skutera tylko ja mogę ytaki wspawać...Chyba, ze kto? zapłaci ;) ... Choć dla mnie to zbędna rzecz taki tłumik(jak uważacie? :):) )...

Najlepsze jest to, ze jeszcze wczoraj na allegro można było znaleĽć 2 aukcje naraz... Niewiem jak jest dzi?, bo dopiero wstałem... BEZSENS.

Tymczasem...Kuba :)

Odnośnik do komentarza

Heh mnie kolega wła?ciciel juz olał bo zadawałem mu dziwne jego zdaniem pytania o bezwypadkowo?ć, prawdziwo?ć przebiegu, a pozatym to on ma juz kupców ugadanych i nie chce ze mna gadać ;):):)

Za "majesty" zapłacil 8000 i teraz oddaje ja za psi grosz z kręconym licznikiem.

Jego zdaniem skuter jest funkiel bajka bezwypadek, silnik jak to napisał igła wszystko wymieniane przed czasam na co ma dokumentacje, na pytanie j?k? milczy ... a wła?cicielem był kto ?????? stary dziadek rocznik 1946 :):)

Aha zamilkl po przesłaniu mu linku do tej poprzedniej akcji :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...