Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wzrost cen paliwa?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie pamiętam gdzie to usłyszałem czy przeczytałem ale jakiś tam Szejk powiedział że jak

by i za darmo dawali nam paliwo to Nasi co zostali wybrani zrobią tak że będziemy bulić

i obawiam się że coraz więcej.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

a ja wczoraj zaszalałem i zatankowałem do pełna po 1,32 Euro za litr, czyli ok. 5,55 PLN /l :-)))

Odnośnik do komentarza

a ja wczoraj zaszalałem i zatankowałem do pełna po 1,32 Euro za litr, czyli ok. 5,55 PLN /l :-)))

Aj tam, zwykła cena, gdzie tu szaleństwo :) ?

Edit: Dzisiaj u mnie na Shellu ON 1,07 euro czyli ok. 4,6 PLN, a PB95 1,25 euro czyli ok. 5,35 PLN.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

kurcze przepłaciłem, 4,09 :msn-cry:

I ja :msn-cry:

Btw, odliczając bandyckie podatki to cena paliwka jest już na poziomie ~1.5 pln... Jak to brzmi! ;)

A w takiej Libii paliwo (z podatkiem?) 0,17 centów US (0,595 zł) :evil: Można? smileys-boxing-570565.gif

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kto bogatemu zabroni ;)

Też bym tak chciał, 530-ka, najdroższe stacje paliwa, kurorty zimowe .........;):)

Co by nie pisał to na wiosnę będzie miło tankować Tmaxa za niespełna 50 zyla :)

Odnośnik do komentarza

I tak mimo tego, że zatankowałam PB 95 po 4,46, to miło płacić za cały zbiornik paliwa 156,00 PLN :)

A od wiosny tak jak napisałeś Worlanie niecałe 50 :)

Odnośnik do komentarza

Cena paliwka już rośnie, korzystając z niskich cen słyszałem, że bardzo szybko wprowadzono jakąś "opłatę zapasową", następny podatek, który przy przeszłych, niskich cenach podniósł cenę Pb o jakieś 10 groszy... Obym się mylił, ale coś czuję, że latem będzie znowu sporo ponad 5 zeta za litr...

PS. Cena baryłki spadała do ok. 50%, ale jakoś zawsze stało "coś" na przeszkodzie obniżenia cen na stacjach do tego właściwego pułapu :D ...

Odnośnik do komentarza

Nic się nie martw. Jak wzrośnie o 50% to na stacjach też będzie zupełnie inny procent. Pewnie z 80 albo ciut więcej. Najgorsze dla wszystkich pijawek, oszustów i przekrętasów są stałe ceny. Jak się zmieniają, to można zarobić i przy spadkach i przy wzrostach.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Najgorsze dla wszystkich pijawek, oszustów i przekrętasów są stałe ceny.

Wygląda, że te pijawki nie tylko w PL. Spójrzmy np. na Słowację, Czechy czy Węgry. Tam cena też nie spada -->> Ceny paliw na świecie

... nawet pomimo takich doniesień..

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Na niektórych stacjach różnica ON vs PB blisko 50 groszy na korzyść diesla...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...