Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czy oferta jest interesująca? Cz. 2 . Zapytania o ogłoszenia.


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwna filozofia, nikt nie kupi kota w worku bez przejechania się. Zasada jest jedną kasę trzeba zostawić czasem bo jeśli się przewrócisz to skut jest już twój to zrozumiałe ale żeby zupełne odmówić jazdy to trzeba gościa olać i tyle.

Odnośnik do komentarza

Yamahy fajna ale za droga.

Ojciec wynalazł coś takiego Kymco Grand Dick.

Właściciel sam dla siebie go sprowadził, już porysowanego w lutym. Za przebieg nie gwarantuje, taki przywiózł.

Twierdzi że cały czas nim jeździ i wszystko działa. Reszta jak w ogłoszeniu - mnie się tylko nie podoba ten luz o którym pisze.

Mogą się właściciele wypowiedzieć na co zwrócić uwagę i co się tam zazwyczaj psuje, aby przewidzieć kolejkę wydatki.

http://www.gumtree.pl/a-motocykle-i-skutery/krakow/kymco-grand-dink-250-w-super-cenie/1001716136250910505182709

Odnośnik do komentarza

Chciałbym aby użytkownicy Integry zerkneli

Moto z naszego salonu

Pierwszy właściciel

http://otomoto.pl/oferta/honda-nc-honda-nc-700-integra-salon-polska-ID6y6ntr.html#2a7c79fccf

Ktoś ma jakieś uwagi , zastrzeżenia ?

Może jakieś wskazówki co sprawdzić dokładnie w Integrze

Dziękuje z góry za wskazówki.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym aby użytkownicy Integry zerkneli

Moto z naszego salonu

Pierwszy właściciel

http://otomoto.pl/oferta/honda-nc-honda-nc-700-integra-salon-polska-ID6y6ntr.html#2a7c79fccf

Ktoś ma jakieś uwagi , zastrzeżenia ?

Może jakieś wskazówki co sprawdzić dokładnie w Integrze

Dziękuje z góry za wskazówki.

z tego co wiem to jakiś czas temu Maki nim interesował się, ale cena była wygórowana, i właściciel nie chciał zejść, po rozmowie z Panem, maki nie miał zastrzeżeń do tago sprzętu, właścicielem jest starszy pan,który pracuje zagranicą i nie ma czasu jeździć, skuter doinwestowany,to tyle z tego co się orientuję.
Odnośnik do komentarza

Chciałbym aby użytkownicy Integry zerkneli

Moto z naszego salonu

Pierwszy właściciel

http://otomoto.pl/of...html#2a7c79fccf

Ktoś ma jakieś uwagi , zastrzeżenia ?

Może jakieś wskazówki co sprawdzić dokładnie w Integrze

Dziękuje z góry za wskazówki.

Ja nie mam jej nic do zarzucenia.

Też się nią interesowałem, swoja kupiłem z przebiegiem 8400km ale bez kufrów bocznych za to z tylnym błotnikiem, turystyczną szybą GIVI i osłonami kolan za 1000 mniej (też polski salon).

Z tą ceną stoi już dłuższy czas. zależy ile chcesz dać. "Większy" serwis miałeś przy 12000km, jak ma zrobione, to teraz od wymiany oleju do wymiany oleju. Opony i klocki oryginał widziałem na takim motocyklu przy 25000km, także na wydatki nie musisz się na razie nastawiać...

Co do skrzyni i silnika to nie ma się co przyglądać. to po prostu śmiga i jeszcze nie słyszałem o naprawach.

Polski salon jest pewniejszy i warto dopłacić. Oglądałem sprowadzone i dziękuję.... Chcesz to zerknij sobie na moją i jak coś, to pytaj. http://www.forum.burgmania.net/topic/24464-honda-integra-nc-700d-by-niko02/page__pid__465743#entry465743

Odnośnik do komentarza

Tak nie do końca w temacie ale czy okolice 14k za burgmana 400 2012r wychuchanego z pl salonu z przebiegiem 10k to dobra cena ?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Wczoraj miałem po niego jechać ale po dwóch rozmowach zrezygnowałem - powód - powiedział, że nie da się przejechać i już, nawet pieniądze mogę mu zostawić to mnie może przewieść ale samemu nie, a wieczorem jak już miałem jechać to chciał się gdzieś umawiać na parkingu pod lidlem żeby spisać przygotowaną umowę. Jak powiedziałem, że motocykle sprzedaje jak uczciwy człowiek w domu a nie na parkingu pod sklepem to się obraził i odpuściłem. Może sprzęt ok ale gość dziwny ;]

Dodam, że dziwny nawet bardzo i sam nie wiem co o tym myśleć. Byłem, widziałem i też nie mogłem się przejechać a zostałem przewieziony. Byłem bodajże we wtorek a w sobotę gość miał gdzieś jechać na urlop, więc obiecałem, że się odezwę przed jego wyjazdem.

Następnego dnia podzwoniłem po okolicznych serwisach dopytać czy historie które przeszedł ten skuter są prawdziwe. Część się pokrywała, a część nie, więc zadzwoniłem, żeby jechał na urlop a ja przez ten czas przemyślę czy brać czy nie. Powiedziałem, że skoro nie da się przejechać i nie ma książki serwisowej to po tym jego urlopie umówimy się w serwisie Kymco i oni ocenią czy wszystko ze sprzętem OK.

Najciekawsze jest to, że po tym czasie gość zablokował mój numer i nie mogę się do niego dodzwonić. Próbowałem kilkukrotnie i numer ewidentnie jest zablokowany, bo gdy zadzwoniłem z drugiego gość normalnie odbiera i odpowiada na pytania. :frusty:

Odnośnik do komentarza

Hej.

Szukam czegoś w 125. Przyglądałem się Piaggio X8, X9, teraz oglądam i oczytuję się o 'SYM GTS 125'. Zobaczyłem takie ogłoszenie z Krakowa --> http://otomoto.pl/oferta/sym-gts-gts-125-cm3-ID6ys1eX.html . Ktoś może coś wie o tym pojeździe? Znany jest może ten egzemplarz forumowiczom i ew. można coś o nim powiedzieć?

W ogóle SYM - warto? Lepszy i trwalszy od X8, X9?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

"Nowy akumulator, olej, filtry, pierścienie, rolki itd...."

Pierścienie? Po 25K kilometrów? Ciekawe co było powodem ich wymiany. Osobiście po takim wpisie, ja bym już sobie darował ten egzemplarz...

PS - Ogólnie SYM nie jest zły, sam brałem pod uwagę zakup MaxSyma 600...

Odnośnik do komentarza

Miałem piaggio x9 125 kilka wieków temu i niestety muszę stwierdzić, że ten model z tym silnikiem nie jeździ - buda jest za ciężka na moc 11 kW. Do tego dochodzą problemy z tuleją tylnego wahacza. U mnie ostatecznie padł moduł zapłonowy, który jest zintegrowany z immo, więc sprzedałem skuter jako uszkodzony.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedzi. W takim razie odpuszczę sobie tego SYMa.

X9 w sumie dla mnie jest za duży (problem przechowywania). X8 bardziej by pasował ale przyglądam się różnym.

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Witam Szanownych użytkowników maxi, zgłaszam się z prośbą o pomoc w ocenie tej oferty:http://otomoto.pl/oferta/honda-silver-wing-ID6ywkBw.html Cena bardzo atrakcyjna , przebieg też, jestem z okolic Wawki i czy warto wybrać sie tak daleko po trochę podejrzany (przynajmniej cenowo) sprzęt. Jestem od kilku lat użytkownikiem piaggi X9 500cm i chciałbym coś dwucylindowego, jeśli ktoś może w tym dopomóc , będzie miło

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Już po zdjęciach nie zachęca.

Przedni błotnik malowany wałkiem.

Ogólnie wygląda na cały "odświeżany" niechlujnie.

Patrząc po detalach przebieg mooocno skręcony (centralka wygląda jakby miał 120 tkm).

Odnośnik do komentarza

Faktycznie wygląda na zmęczonego życiem. To raptem 4 latek wiec przebieg jak na ten stan raczej nierealny chyba że ktoś go ze stawu wyłowił

Odnośnik do komentarza

Szanowni może ktoś zna sprzęt lub jest w stanie określić autentyczność - oryginalność maszyny. Może jest ktoś z okolic i mógłby obejrzeć. Za wszelkie podpowiedzi będę wdzięczny. Wiem że 650 mają problematyczne skrzynie tak więc nie chcę wdepnąć na minę a sam nie jestem w stanie określić jak powinno wszystko w takim sprzęcie pracować. Z mniejszymi pojemnościami sobie radzę ale specyfika tego sprzętu na tę chwilę jest dla mnie trochę za złożona aby kupować w ciemno. Tu link do ogłoszenia http://otomoto.pl/oferta/suzuki-burgman-suzuki-burgman-650-ID6yuWKN.html

Interesuje mnie taki sprzęt do 9000zł. Może ktoś poleci jakąś maszynę w okolicach Warszawy - Siedlec

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pierwsze co się rzuca w oczy, to nieoryginalne napisy "Burgman" na boczkach... Jeśli się nie mylę, to ze starszych modeli 400-setek... Kompletnie nie pasuje wielkością do znaków 650, czyli najprawdopodobniej maszyna była malowana. 39K na 14 letni sprzęt... Fajnie by było, gdyby to była prawda. Ktoś widać robił go pod siebie (widocznie był już trochę zmęczony), ale trzeba by było go obejrzeć i objechać, by coś powiedzieć bliżej.

Odnośnik do komentarza

Zgadza się - napis jest z wersji An 400 k2. Oglądam to ogłoszenie na telefonie i nie wszystko dokładnie widzę na zdjęciach, ale wydaje mi się, że tylna opona ma trochę za płytki bieżnik na grzbiecie jak na nową oponę.

Zakładając nawet, że przebieg jest autentyczny, to akurat zbliża się czas, kiedy należy zajrzeć do skrzyni, a to juz może kosztować połowę wartości tego skutera.

Odnośnik do komentarza

Eeee tam skoro napędzany wałem kardana to może i skrzynie ma jakąś lepszą znaczy nie psującą się i pewnie Niemiec płakał jak sprzedawał :) a tak poważnie to na bank malowany i troche już wisi to ogłoszenie , opony trochę płytkie jak na nowe i prawdopodobnie przebieg skręcony o jakieś 20, Mój jest rok młodszy a mam prawie 60 tysi wykręcone

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...