Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czy oferta jest interesująca? Cz. 2 . Zapytania o ogłoszenia.


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-fjs-600-silver-wing-2005-burgman-majesty-ID6yEuhF.html

Co myślicie o tej sztuce? Właściciel mówił że są dwa kluczyki co w przypadku sprowadzenia z Francji jest miłe. Aktualnie od roku zarejestrowana w kraju. Używał sam bo fajna. Ktoś ją oglądał? Wg. właściciela zainteresowanie jest.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, wd40 napisał:

68 KM?? i ten przebieg ?

Zakładam że jest "troszkę" więcej. Biorąc pod uwagę że po kupnie i tak planuję regulację zaworów i wymianę paska to może warto? Nie wiem czy ryzykować. Pytam się bo w sumie mam niedaleko ale gdyby ktoś już tam był i stwierdził namacalnie że coś jest nie tak jak trzeba to bym nie musiał jechać.

Z drugiej strony ciekawe dlaczego zdjęcia nie są aktualne.

Odnośnik do komentarza

Witam.Za tydzień będę chciał kupić w końcu swój maxiskuter.Mam jeden na oku,to Honda SW t600.Skuter pochodzi z Francji i ma podobno ma książkę serwisową.Możecie spojrzeć?Może ktoś zna sprzedawce?

https://www.olx.pl/oferta/honda-fjs-fjs-sw-t600-sw-t-600-nie-burgman-t-max-530-CID5-IDhPtch.html

Spędziłem troszkę lat w Italii i mam trochę sentyment do ich motoryzacji,więc wpadło mi w oko też to

https://www.olx.pl/oferta/gilera-nexus-500cc-transport-cala-polska-2010r-CID5-IDjQNud.html

Wiem,że to całkiem inne skutery,ale Gilerka zawsze mia się podobała.Ta podobno ma jeszcze orginalną przednią oponę,co powinno potwierdzić przebieg 18tyś.Sprowadzona z Włoch.

Bardzo byłbym wdzięczny za każdą radę,gdyż mimo jestem wśród Was długo,to nie miałem nigdy maxiskutera. Jeździłem dotąd enduro

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hondzia raczej malowana, ale nie skreślałbym jej. Mogła być poobijana albo zaliczyła jakąś przygodę. Sprawdzić, czy plastiki nie spawane, zaczepy całe... Może warto obejrzeć i przejechać się. Trochę droższa, ale to zawsze dwa garnki i w końcu... to Zacna.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, rocco76 napisał:

Witam.Za tydzień będę chciał kupić w końcu swój maxiskuter.Mam jeden na oku,to Honda SW t600.Skuter pochodzi z Francji i ma podobno ma książkę serwisową.Możecie spojrzeć?Może ktoś zna sprzedawce?

https://www.olx.pl/oferta/honda-fjs-fjs-sw-t600-sw-t-600-nie-burgman-t-max-530-CID5-IDhPtch.html

 

Zobacz artykuł ArtCho, może się czegoś później dopatrzysz: http://forum.burgmania.net/topic/18281-honda-sw-t400-vs-sw-t600/#comment-483999
 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Lucjan73 napisał:

Honda powinna mieć po bokach napisy. Tak wychodziły z fabryki, dlaczego ta nie ma ?

 

14460346366715.jpg

Kurcze fakt!Dzięki

4 minuty temu, Sysgone napisał:

Zobacz artykuł ArtCho, może się czegoś później dopatrzysz: http://forum.burgmania.net/topic/18281-honda-sw-t400-vs-sw-t600/#comment-483999
 

Artykuły ArtCho mam już przestudiowane:)

Napisałem wiadomość z zapytaniem do sprzedawcy Hondy.Pewnie się będzie próbował wyłgać,że nie wie czemu nie ma napisów itp.Malowanej to ja raczej nie wezmę,a żeby sprawdzić to musiałbym jechać aż 500km.Fakt może była malowana bo była porysowana tylko,ale tak czy inaczej świadczy to o tym,że poprzedni właściciel nie za bardzo o nią dbał.

Koledzy powiedzcie mi co sądzicie jeszcze o tej Gilerce.Facet się zarzeka że jest jak nowa.

Odnośnik do komentarza

niko soryy,że się wcinam.

Chciałem powiedzieć,że zaliczka na Gilere wpłacona.Wygląda na to,że skuterek jest bez zarzutu.Dziękuję marco za informację o sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5
8 minut temu, rocco76 napisał:

niko soryy,że się wcinam.

Chciałem powiedzieć,że zaliczka na Gilere wpłacona.Wygląda na to,że skuterek jest bez zarzutu.Dziękuję marco za informację o sprzedawcy.

Myślę ,że będziesz pan zadowolony . a  z czasem przesiądziesz się na królową GP 800:P

Odnośnik do komentarza

jak masz zamiar finalnie na GP800, to zadzwoń do dilera Aprilli w Warszawie.

milei na jesieni do sprzedania swoje SRV850 demo z pełnym wyposażeniem za około 27000 PLN

Odnośnik do komentarza

Niko02 trzeba by ją dokładnie obejrzeć.

Ja tam oglądałem na jesieni dwa Tmaxy i niby nowe ale poklecone były. Stoją do tej pory.

Mam niedaleko jakby co.

pz. Johny7205

Odnośnik do komentarza

Johny, jak byś mógł....

Moim zdaniem na pewno jest robiona, bo cena jest co najmniej o 10 000 za niska....

Kwestia jak to zrobili i co było....

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Lucjan73 napisał:

A widziałeś ogłoszenie z forum Alfiego ?pewna i doinwestowana sztuka.

Widziałem ale to jeszcze nie mój przedział cenowy i wizualnie nie mój typ. Mam doinwestowaną, salonową, a to ogłoszenie po prostu mnie zaciekawiło i jak będę w Warszawie, to na pewno ją oglądnę, bo ciekawi mnie ta cena... jest absurdalna.

Odnośnik do komentarza

Niko02-dokup kufry, wymodeluj i zamów kanapę,dokup kilka gadżetów , a zobaczysz ,że cena przestanie być taka duża .

Fajna i pewna fura-sam się nad nią zastanawiałem ,ale kupiłem coś większego ,za to  troszkę  starszego-ale w podobnej cenie.

Nie wiem czy to dobra decyzja ,bo po śniegu gówniano się jezdzi nowo nabytym sprzętem ,ale jak nie dam rady, przesiadam się z powrotem na Burgmana lub Integre.

Nico02-miałeś Burka i szukasz komfortu w innych maszynach?

Niczego takiego nie ma-takie jest moje zdanie.

Przepraszam-dwa sezony Silwer Wing ,Bałkany i reszta Europy ,bez jakichkolwiek mechanicznych  niespodzianek.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, ARTURRO 73 napisał:

Niko02-dokup kufry, wymodeluj i zamów kanapę,dokup kilka gadżetów , a zobaczysz ,że cena przestanie być taka duża .

Fajna i pewna fura-sam się nad nią zastanawiałem ,ale kupiłem coś większego ,za to  troszkę  starszego-ale w podobnej cenie.

Nie wiem czy to dobra decyzja ,bo po śniegu gówniano się jezdzi nowo nabytym sprzętem ,ale jak nie dam rady, przesiadam się z powrotem na Burgmana lub Integre.

Nico02-miałeś Burka i szukasz komfortu w innych maszynach?

Niczego takiego nie ma-takie jest moje zdanie.

Przepraszam-dwa sezony Silwer Wing ,Bałkany i reszta Europy ,bez jakichkolwiek mechanicznych  niespodzianek.

Pozdrawiam.

 

Ja mam Integrę, interesuje mnie nowsza.

Nie chcę kufrów, kanapy, gadżetów :), ew. przełożył bym swój wydech i wysoką szybę (na zimę i wczesną wiosnę).

Rozumiem tą cenę i nawet z nią nie polemizuję, bo swoją też będę cenił za to że ma historię, serwis, dodatki i pochodzi z rąk kogoś, kto o nią dba na każdym kroku.

Burgman tak ale chyba jeszcze za wcześnie na kanapowca jak dla mnie, a co za tym na długie trasy (praca nie pozwala, a jak mam urlop, to okazuje się, że w chałupie tyle do roboty, że chyba niepotrzebnie brałem ten urlop).

Wygody nie szukam, integra jest tym czego sukałem... kompromisem między komfortem, dynamiką i enduro/supermoto.

Co do Armed Bike, to On po prostu ma dostęp do hondy i dlatego ma takie ich ceny aczkolwiek coś na pewno było robione, bo z kilku historii wiem, jak "wyprowadzają" motory.

Teraz kwestia tego konkretnego egzemplarza.

Odnośnik do komentarza

To jest model K 1 czyli pierwszy wypust Burgmana 400, zalecam bardzo dużą ostrożność, lubia chlapnac olej itp - niestety te modele są już mocno leciwe i maja tzw "choroby wieku dziecięcego" Poczytaj sobie w dziale technicznym, jest tam sopro na tet temat.

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Skuter odpicowany, wysprejowany - wyglada jak nowy. Najważniejsze to w jakim stanie jest śilnik bo choć cena zakupu jest niska to ewentualny remot będzie w podobnej cenie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...