Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2016 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

No jasne że jeszcze nie, kto Ci powiedział że koniec? Nie panikuj!

Dziś jest 10 st i większość siedzi w domach grzejąc się i zapominając o 2oo, a mogę się założyć, że po zimie zrobi się troszkę cieplej, czyli 10 st i nagle okaże się jak  jest gorąco, bo wszyscy wskoczą na swoje skutery :)

Odnośnik do komentarza
Dnia 25.10.2016 o 20:24, burgifan napisał:

Dziś jest 10 st i większość siedzi w domach grzejąc się i zapominając o 2oo, a mogę się założyć, że po zimie zrobi się troszkę cieplej, czyli 10 st i nagle okaże się jak  jest gorąco, bo wszyscy wskoczą na swoje skutery :)

Maćku, nikogo nie chcę bronić więc ... bez urazy ... chciałbym jednak, byś dostrzegł subtelną różnicę pomiędzy 10oC jesienią a 10oC wiosną ...

Pomimo tego są wśród nas twardziele, którzy śmigają ile tylko się da i wściekłe 125, w których płynie gorąca krew ... szacun dla jednych i drugich ... !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, minimi1 napisał:

Arturze, wtedy byliśmy o wiele młodsi

Mów za siebie, my jesteśmy nadal młodzi. Ja nadal jeżdżę, przecież śnieg nie spadł jeszcze.

Kto nie jeździ ten choruje, zawsze tak było.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Właśnie, widzę że większość z nas dopadła jesienna depresja, co widać po panującej ciszy na naszym Forum. 

Słuchajcie, nie dajmy się tej paskudnej jesiennej aurze i nadchodzącej zimie, zróbmy coś. Zacznijmy żyć aktywniej, rozruszajmy się. 

Artur rzucił fajną propozycje, może spróbujmy pobawić się w jakąś zabawę we wspomnienia z naszej przeszłości... odszukajmy zdjęcia z naszej burgmanijnej przeszłości... Co Wy na to...??? 

Zapraszam do wspólnej zabawy :-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Doskonały pomysł!

To sięgam do mojej przeszłości związanej z Burgmanią.

Kwiecień 2010. Jak zwykle obecni!
0c6a66f72b4850f3e146fadca09ecfae.jpg

Pamiętny 10 kwietnia. Wszyscy z zalobą na reflektorach. A Marek z wąsikiem. A ja na Aprilce.
9038af98e2200a8e359878a0eb6ee8d3.jpg

22377d1302b32e99176a77f219b048c7.jpg

A to trochę później. W Garaz Motor
c62c809f1208a8c8dff312b05726cea1.jpg
0277ed449632b89196da4ef6ad055f22.jpg

Odnośnik do komentarza

O mamo, ja jeszcze +45 kg :D Poszukam jeszcze na starym dysku, bo mam przejazd Artura w alkogoglach na quadzie Kymco :drunk:
To ja też podrzucę: Targi MotoShow 09.04.2011r.
https://lh3.googleusercontent.com/CigkrSVFhZVcZJLNk29kO0k4HCO8KIjIBnVwxrO5WfEE4HaAIP-mb-cC-RmqeeHMXEs-tiH5D8ylEg=w1366-h768-no

Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:


Jeszcze gdzieś mam zdjęcia z rozpoczęcia sezonu w Trzebiatowie w 2010 roku, muszę poszukać.
 
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I jeszcze trochę wspomnień...

Moja pierwsza Burgmania, jak na ironię na Deauvilce :)

1 Burgm Malbork.jpg

 

Super spotkanie w Mielnie. Grupa zachodniopomorska razem z pomorską. (tylko ja przyjechałem na skuterze!)

Tu ze śp. Dziadkiem

3 333.JPG

2 ccc.JPG

 

I impreza w Garaż Motor. Krzyś, Wojtek - zwróćcie uwagę: Arai się wystawiał. To tutaj przedstawiciel Araia tłumaczył, że nie robią kasków z blendami, bo to osłabia konstrukcję i jest niebezpieczne.

Sent o 25kg młodszy ;)

4 ggggg.JPG

5 fff.JPG

 

Przymiarka do quadów

6 gggg.JPG

 

Moje dwa pojazdy: Kymco i Aprilka. Od tego Kymka zaczynałem... A potem za jego pomocą zaraziłem syna :)

7 bgg.JPG

 

Bilety z kuframi i niezawodną Hondą

8 hhhh.JPG

 

Mój pierwszy wyjazd na Rugię - 2010. Z synkiem :)

9 gggg.JPG

9 jjj.JPG

 

A tu jedziemy na zlot do Berlina. Mój pierwszy poważny :)

9 hhh.jpg

I Burgmania na Grossrollertreffen

9 mm.jpg

 

Opa Herrmann

9mm.jpg

9nnnn.jpg

 

A tego gościa skądś znamy...

9 nnnnn.JPG

 

I na koniec tradycyjny Trzebiatów -rozpoczęcie sezonu 2011. Z Bobem

10 kkk.JPG

10 hhh.JPG

27 minut temu, KOT45 napisał:

:) mamy temat wspomnien tu :)

 

Kurde, zapomniałem... Starość nie radość... 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Piękni i młodzi.

cz-b-1.jpg

Nasza grupa motocykowa

cz-b-3.jpg

Cesia nówka sztuka 200 km. wokół lampy alarm.

cz-b-6.jpg

Lans po mieście, pierwszy z lewej to ja.

cz-b-4.jpg

I jeszcze młodość.

cz-b-5.jpg

Muszę po szperać pewnie coś jeszcze znajdę. Ciekawe kto znajdzie melmacie na zdjęciach.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
7 minut temu, Urbi napisał:

Marek, zdjęcie nr 1 zatytułowane Piękni i Młodzi - SUPER !!! Maciek jaki szczuplutki, a Ty z tą brodą i długimi włosami... :-) 

Poszukaj nas jeszcze na zdjęciu drugim

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
3 minuty temu, bilety napisał:

Poszukaj nas jeszcze na zdjęciu drugim

 

Ty Marku, z wąsikiem, na trzecim motocyklu od prawej z naklejką BMW na owiewce, a Maciek, w koszulce marynarskiej w paski, na drugim motocyklu od lewej...

Jak widać już wtedy ciągnęło Cię w stronę BMW... ;-)

Artur, świetna Wasza fotka, Twoja z synem na tle stoiska Arai. Gdybyście jeszcze mieli na głowie kaski tej firmy, moglibyście zostać umieszczeni na folderach reklamowych.

Odnośnik do komentarza

Super zdjęcia Marek. W osobistej rozmowie zgadłem gdzie na zdjęciach jest Melmacie. Czyli ja wygrałem konkurs i nie pchać mi się tutaj. Nagroda jest moja. Ale ciekawe jaką nagrodę ufundował  Pan Arystokrata :). No bo zdjęcie przed "czerwonym domkiem" za komuny to "służby" przecież robiły :) Niezłe znajomości się miało :) Kto jeździł Yamaszką w czasach "planu pięcioletniego"? Nikt... a Marek miał :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...