Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2016 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Hihi... Na razie nic nie mogę powiedzieć więcej... Ale jazda Burkiem, to niesamowite przeżycie i fajnie się było przejechać czymś cichym i bezwibracyjnym dla przypomnienia :) Pasuje kolorystycznie do Smarta, nie???

Odnośnik do komentarza

Impreza w sumie taka sobie ale był cel i odpowiednia ekipa a za resztę zapłaciłam Mastercard. Dzięki chłopaki za to że mogłem spędzić ten dzień w waszym towarzystwie. Szkoda tylko że pojechała tak nieliczna ekipa. Taka trauma :)

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
4 minuty temu, Joshua_77 napisał:

Oj tam, oj tam! Nie marudź! Miales chociaż czym pojechać :)

Wysłane z Samsung SM-A500FU za pomocą Tapatalka
 

Tomek, a co z Twoją Yamahą???

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To chyba trzeba pogratulować i życzyć znalezienia jak najlepszego egzemplarza VFR. Trzymam kciuki. 

P.S. Mimo wszystko szkoda, że Twój wybór - VFR, to nie maxi skuter :-(

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, SlawoyAMD napisał:

Hihi... Na razie nic nie mogę powiedzieć więcej... Ale jazda Burkiem, to niesamowite przeżycie i fajnie się było przejechać czymś cichym i bezwibracyjnym dla przypomnienia :) Pasuje kolorystycznie do Smarta, nie???

Dobra, przyznam się to mój nowy nabytek, jestem szczęśliwym posiadaczem Burka i życie znowu stało się piękne

Odnośnik do komentarza

Gratulacje Marek niech wozi Ciebie i Beatkę bezpiecznie i komfortowo, niech będzie tak samo bezawaryjny jak twoja yamaha majesty 400. Szkoda yamaszki to był naprawdę fajny skuter. :D:D:D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...