Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2016 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
2 godziny temu, romeo1971 napisał:

Wydaje mi się że Elvis dobrze wskazał prezesa ściska blondynke emoji5.pngMarek gdzie jesteś na fotografii

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

No nie, Mirek jednak zmylił ciebie ten wąs, ja jestem między Maćkiem za Zenkiem czyli tym co wskazałaś.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

2010... Zaszczepianie Gosi, czyli szalone wypady 50-ką do DDRu. Kurcze, żałuję, że sobie tego bzyka nie zostawiłem...

 

IMG_4819.JPG

IMG_4801.JPG

IMG_4812.JPG

Moja pierwsza Burgmania (najlepsza z wszystkich, na których byłem)... Na drugim zdjęciu to nie Wooferai (czy jak się go tam pisze)?

 

IMG_5944.JPG

IMG_5924.JPG

IMG_5968.JPG

Jeden ze spotów w Szczecinie (chyba 2013 rok), gdzie pojechaliśmy z Kotem...

 

DSC01436.JPG

DSC01438.JPG

EDIT - Tak, to maj 2013 roku... Nawet film się zachował :)

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, SlawoyAMD napisał:

2010... Zaszczepianie Gosi, czyli szalone wypady 50-ką do DDRu. Kurcze, żałuję, że sobie tego bzyka nie zostawiłem...

(...)

Moja pierwsza Burgmania (najlepsza z wszystkich, na których byłem)... Na drugim zdjęciu to nie Wooferai (czy jak się go tam pisze)?

IMG_5924.JPG

(...)

 

 

No wiesz co?!!! To ja (tyłem), mój kufer na mojej deauvilce i dopiero Wooferai! :)

A bzyczek faaajny! 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, ArtCho napisał:

No wiesz co?!!! To ja (tyłem), mój kufer na mojej deauvilce i dopiero Wooferai! :)

A bzyczek faaajny! 

A jestem po lewej w białym kasku, i widać kawałek romano77.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

"No wiesz co?!!! To ja (tyłem), mój kufer na mojej deauvilce i dopiero Wooferai! "

No tak myślałem, choć moto mnie zmyliło trochę (jakoś Atlantica szukałem)... Tak blisko byliśmy, a się jeszcze nie znaliśmy :P

Odnośnik do komentarza
No nie, Mirek jednak zmylił ciebie ten wąs, ja jestem między Maćkiem za Zenkiem czyli tym co wskazałaś.

Mówiąc prawdę to taka była moja pierwsza myśl ale po głębszej analizie wskazałem jak na fotce ... czyli źle ... a pierwsza myśl jak by nie patrzeć jest najlepsza ...
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
"No wiesz co?!!! To ja (tyłem), mój kufer na mojej deauvilce i dopiero Wooferai! "
No tak myślałem, choć moto mnie zmyliło trochę (jakoś Atlantica szukałem)... Tak blisko byliśmy, a się jeszcze nie znaliśmy

Bo wyrwaleś się sam ze Świnoujścia, zamiast z Romkiem i Hubertem, z którymi spotkaliśmy się po drodze. ;)

Zresztą jak i Wooferai. Też Zosia-Samosia.

Ale zgadzam się - zlot był fajny. Ja niestety musiałem opuścić go wcześniej, bo nie wytrzymywałem alergicznie (gorąco i pylące trawy...).
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
13 minut temu, kunisz napisał:

Te wspomnienia zajefajne, poprawiły mi nastrój :D, przypomniały też , co już się nie wrati Pozdrawiam wszystkich bardzo, bardzo serdecznie.

Rysiu a ja liczyłem bardzo na jakieś twoje foty motocyklowe z przed wielu lat.

Odnośnik do komentarza
Dnia 28.10.2016 o 00:32, Urbi napisał:

Elvis się pomylił... !!! Źle wskazał Pana Prezesa...

Marku, ale tworzyliście wtedy gang Cezet, wow !!! Respekt

 

Marku powtórzę pytanie Biga, który to był rok. Zdjęcie jest super- ma moc, rewelacyjnie zrobione genialne ciuchy i dziewczyny - jest wszystko i jest to "coś" co czyni zdjęcie for ever genialne. Nastrój -:) Tak więc Marku kiedy to było?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...