Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2016 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Rogierro napisał:

Rzelu, a jaki miałeś cel tego jeżdżenia?

Żaden- czysta nieskażona umysłem przyjemność -:) Jacek po prostu jest hedonistą. Z morfiną i heroiną jakoś mu nie wychodzi to wybrał skuter.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rogierro napisał:

Rzelu, a jaki miałeś cel tego jeżdżenia?

Celem była przejażdżka w blasku październikowego słońca, przetestowanie osiągów skutera po regulacji przepustnic i ogólny lans w celu okazania innym użytkownikom dróg że sezonu nie uważam za zakończony. Spotkałem co prawda na mieście dwóch motocyklistów, ale byli jacyś spięci w sobie, być może z powodu temperatury, braku wysokiej turystycznej szyby, podgrzewanych manetek i dobrej karmy...

A o cel wyjazdu do Baniewic pytałem podejrzewając jakieś lokalne atrakcje, bo sam pomysł zbiórki w Pyrzycach wydał mi się nieco ekstrawagancki, bo czemu w Pyrzycach właśnie, a nie na ten przykład w Myśliborzu...

Odnośnik do komentarza

Rzelu odpowiedź jest bardzo prosta dlaczego w Pyrzycach dlatego że jechał z nami Elvis więc punkt zborny wydawał się optymalny dla większości

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Rzelu napisał:

Celem była przejażdżka w blasku październikowego słońca...

I tu się zgadzamy w zeznaniach :-) dokładnie o to chodziło, chociaż z naszą przelotową to słońce większego wrażenia na nas nie wywierało, wiatr skutecznie obniżał komfort podróżowania.

Odnośnik do komentarza
I tu się zgadzamy w zeznaniach :-) dokładnie o to chodziło, chociaż z naszą przelotową to słońce większego wrażenia na nas nie wywierało, wiatr skutecznie obniżał komfort podróżowania.


Znaczy się że co ? Sugerujesz że było za szybko ? Mowiłem że jak by co to klepnąć Izę w ramię
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, marekb9t napisał:

 

 


Znaczy się że co ? Sugerujesz że było za szybko ? Mowiłem że jak by co to klepnąć Izę w ramię emoji3.png

 

Za szybko nie było tylko trochę boczny wiatr dawał się we znaki. Ogólnie bardzo udana polatanka mimo wycieku z nosa w czasie jazdy ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Dnia 20.10.2016 o 21:47, minimi1 napisał:

ogłaszam, że dla mnie przyszła już zima, odstawiłem skuta (jeszcze jakoś go muszę okryć) przytargałem samochód, zmieniam opony na zimówki oraz wracam do intensywnej pracy zawodowej

I na mnie przyszła pora i idąc w ślady Piotra, w dniu wczorajszym odstawiłem Tmax'a na sen zimowy, kończąc oficjalnie sezon 2016. 

Teraz czas na wznowienie życia towarzyskiego na naszym Forum i wspólne pokonanie okresu jesienno-zimowego, a przede wszystkim walkę z naszą depresją spowodowaną brakiem jazdy i otaczającą nas aurą. 

Czy już wszyscy odkopali zdjęcia ze swoich początków w Burgmanii albo swoje stare zdjęcia z przygody na 2oo... ?!? Szukajcie, skanujcie i wstawiajcie. Zachęcam wszystkich do udziału w tej fotograficznej zabawie. 

Odnośnik do komentarza

ja też już sezon zimowy rozpocząłem umyłem pajaka odkręciłem grzejnik w garażu i kupiłem ocieplane rękawice wiodącej niemieckiej firmy :)

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Szczecin Nocą zwany SN-em - jeden z moich pierwszych pomysłów na dodatkowe, wspólne wieczorno-nocne, nasze spotkania.

Tu jeden z pierwszych SN-ów, a tak naprawdę drugi, po wcześniejszym samotnym Rzela... 

Szczecin Nocą - 22 września 2013 roku z udziałem Matrixa i Poldka - piękna i ciepła noc i sesja zdjęciowa po Szczecinie...

DSC05688.JPG

DSC05645.JPG

DSC05652.JPG

DSC05663.JPG

DSC05666.JPG

DSC05700.JPG

 

 

Rok później 8 czerwca 2014 roku - jeden z kolejnych SN-ów...

IMG_1135.JPG

IMG_1147.JPG

IMG_1143.JPG

IMG_1132.JPG

 

 

I kolejny nocny objazd Szczecina, tu z delegacją z Warszawy - 4 września 2014 roku

IEJI7911.JPG

image8.jpeg

 

 

Pamiętacie nasze nocne przejażdżki, m.in. po świeżo oddanych do użytku ulicach i zachowania kierowców puszek...

SN 3-ego października 2014 roku

image18.jpeg

image11.jpeg

image01.jpeg

image02.jpeg

 

 

A poniżej, pierwsze zdjęcie GZ, które utkwiło mi najbardziej w pamięci - 24 sierpnia 2012 roku - spotkanie nad j.Głębokim.

Właśnie na początku tego miesiąca dołączyłem fizycznie do Grupy Zachodniopomorskiej Burgmanii i pojawiłem się pierwszy raz na czwartkowym spocie. Poniżej wszyscy burgmaniacy ze Szczecina, spotykający się, w tamtym czasie. Brakuje chyba tylko Melmacie.

2012.08.24 - wszyscy szczecin na j.głębokim.JPG

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...