Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2016 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim, choć pogody nie sprzyjające to przejażdżki nowym nabytkiem dają tyle radości i zadowolenia że nie odczuwam dyskonfortu pogody, dla mnie to wiosna. Ale jazda!!!!!:D:)!OKKBeti też zadowolona i nie odpuszcza każdej przejażdżki:inlove::clap:

Odnośnik do komentarza

ogłaszam, że dla mnie przyszła już zima, odstawiłem skuta (jeszcze jakoś go muszę okryć) przytargałem samochód, zmieniam opony na zimówki oraz wracam do intensywnej pracy zawodowej

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wreszcie w miarę pogodnie się zrobiło z wieczora, więc po prawie miesiącu wyciągnąłem maszynę z drewutni. Wizyta na myjce i w stacji benzynowej oraz szybkie odwiedziny u Siorbaka i Czemila...

 

IMG_20161023_165340.jpg

IMG_20161023_165315_BURST002.jpg

IMG_20161023_174710.jpg

IMG_20161023_174726.jpg

Odnośnik do komentarza
Dnia 9.10.2016 o 21:10, romeo1971 napisał:

Chcę kupić pokrowiec na skutek jaką firmę polecacie za rozsądna cenę muszę go okrywac w robocie na 8h bo stoi na dworku myślałem o Oxford

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

mam Oxforda i jest ok. Okrywał Silvera , a teraz Europę

Odnośnik do komentarza
Wreszcie w miarę pogodnie się zrobiło z wieczora, więc po prawie miesiącu wyciągnąłem maszynę z drewutni. ...

Sławek, to jeszcze kup Gosi rękawice, bo nie mogę patrzeć na Jej gołe ręce.
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
46 minut temu, Saper napisał:


Sławek, to jeszcze kup Gosi rękawice, bo nie mogę patrzeć na Jej gołe ręce.

Nie, no łapki miała, ale fakt, cienkie... Zresztą ja też goła skórka bez ocieplenia. Po prostu już o tej porze nie będę jeździł 2oo, to szkoda kupować :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Heheh... Nie, po prostu tylko przelotem byliśmy u jednych i drugich, bo się już ściemniało, a jeszcze małe zakupy po drodze były przewidziane.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...