Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2016 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, marekb9t napisał:

I tu się z tobą Mirku Mirosławie naczelniku nasz kochany :D nie zgodzę. 

No ale Twój przecie je ładny ... :) ... powiem nawet że bardzo ładny ... :D

Odnośnik do komentarza

A ja się z Elvisem zgodzę. Właśnie teraz wychodzą wszystkie błędy zakupowe całego sezonu. Ci co mają ukochane maszyny nic nie zmieniają.
Zapiszę sobie tylko członków loży szyderców którzy przypomną mi te słowa jak będę zmieniał moto.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
14 minut temu, KOT45 napisał:

:) to i je pochwale :) ze pajak ma nowego pana :) nowy wlasciciel jest ze Swinoujscia.... ooo i tyle....

Gratulacje Kocie.

Słuchajcie, zaraz będzie do sprzedaży jeszcze jeden Malagut. Jak tylko ArtCho zakończy okres pożegnania (trudno Mu się rozstać), to pająk będzie gotowy do sprzedaży.

Jakby ktoś z Was znał kogoś, kto byłby zainteresowany i chciałby kupić  ten nietuzinkowy i wyjątkowy maxiskuter, albo wahał się nad wymianą na "nowy", większy skuter, to dawajcie namiary i kontakt do człowieka.

Odnośnik do komentarza

No to i ja na razie nieoficjalnie zaproponuję mojego "chińskiego sandała" do zmiany właściciela. Na razie przegląd, potem jeszcze trochę latania i oficjalnie pojawi się w dziale sprzedam :-)

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, czemil napisał:

A ja się z Elvisem zgodzę. Właśnie teraz wychodzą wszystkie błędy zakupowe całego sezonu. Ci co mają ukochane maszyny nic nie zmieniają.
Zapiszę sobie tylko członków loży szyderców którzy przypomną mi te słowa jak będę zmieniał moto.

 

26 minut temu, czemil napisał:

Raczej na tajwanskie klapki.

A jeszcze niedawno zgadzałeś się z tym powiedziałem ... :D

A loża szyderców? ... :):):):):) ... nie wiem o co kaman ...

Odnośnik do komentarza

Chcę kupić pokrowiec na skutek jaką firmę polecacie za rozsądna cenę muszę go okrywac w robocie na 8h bo stoi na dworku myślałem o Oxford

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Chcę kupić pokrowiec na skutek jaką firmę polecacie za rozsądna cenę muszę go okrywac w robocie na 8h bo stoi na dworku myślałem o Oxford


W moto akcesoria jest promocja na pokrowce Louisa lecz nie wiem jakiej są jakości ... a Oxford ... Oxford jest OK ...
Odnośnik do komentarza

Zmiany zmianami a ja mam info z plotkarskiego portalu dla hodowców kotów dachowych że najprawdopodobniej z początkiem roku otworzy się nam porządny warsztat w którym z chęcią będą naprawiać nasze i nie tylko maxi. Nawet te włoskie :) I od razu uprzedzając pytania nie mam z tym nic wspólnego ani też nie przyjąłem korzyści majątkowej

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
7 minut temu, marekb9t napisał:

Zmiany zmianami a ja mam info z plotkarskiego portalu dla hodowców kotów dachowych że najprawdopodobniej z początkiem roku otworzy się nam porządny warsztat w którym z chęcią będą naprawiać nasze i nie tylko maxi. Nawet te włoskie :) I od razu uprzedzając pytania nie mam z tym nic wspólnego ani też nie przyjąłem korzyści majątkowej

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
 

Marku, uchyl rąbka tajemnicy i rozwiń temat...

Odnośnik do komentarza

Buduję napięcie. Jak będę miał już konkretne info dam znać. A pierwszych to będzie można wykonać pełną diagnostykę komputerową prawie każdego skutera nawet mojego :) i powinien się skończyć problem z wyważaniem paputków. W teori wygląda ładnie a zobaczymy jak w praktyce będzie to wygląda

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście, chwila nieuwagi i znów zmiany w naszej bandzie :) Ale to fajnie, zmieniajcie i cieszcie się z nowych zabawek, bo życie jest krótkie i szkoda siedzieć ciągle na jednym, no chyba, że ma się coś co na prawdę pasuje ;)

Gratulacje, niech Was bezpiecznie i bezawaryjnie wożą !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja malagutem przejechałem prawie 11.000 km. Czas na zmiany :) Powrót do Hondy. To już piąta, po Deauville, sw-t 400, sw-t 600, Varadero. A Włoszki, to druga miłość: Aprilka 500 i Malagut.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...