Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wlkp squad


leo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Czy w Wielkopolsce odbywają się jakieś spoty? W innych regionach widać że coś sie dzieje a u nas tak jakoś cisza jakby ludzie poumierali...

Pozdro Leszek

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dziadzia

    47

  • kris02

    28

  • Termi_N

    20

  • Kaktus

    19

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Administrator

W innych regionach widać że coś sie dzieje a u nas tak jakoś cisza jakby ludzie poumierali...

Kiedyś na Wlkp były mocne formacje i silne grupy maxi skuterowe z bardzo kreatywnymi i aktywnymi osobami... np. grupa PES... ale nie tylko. Wszystkie te grupy powymierały a osoby straciły zainteresowanie tematem. Dowodem jest brak nawet domen "www" :pinch: Przykre ale prawdziwe...

Co dziś? Może warto reaktywować np. ten wątek -->> http://www.forum.bur...chny-maxi-wlkp/

Odnośnik do komentarza

Moze jak większość spotów na forum jest w czwartek to można spróbować w ten dzień?! Tylko pytanie gdzie i jaka godzina? Moze grupa nowych użytkowników 125 sie zbierze i zasili grono na spocie ?

Odnośnik do komentarza

O widzę las rąk ludziska garną się do spotkań . Na początek proponuje spotkać się przy stadionie najbliższy (21.05) czwartek o godzinie 18,00 , lub proszę inne propozycje.

Odnośnik do komentarza

A co powiecie na spotkanie w czwartek 04.06.Wolny dzień i nie mieszkający w okolicach Poznania ( bo wygląda ,iż stamtąd większość) mogli by dotrzeć....

Odnośnik do komentarza

Obie propozycje ok z tym ze część moze właśnie tego 4 wyjechać, ale niech sie wypowiedzą moze faktycznie bedzie bardziej pasować:-)

Odnośnik do komentarza

No pierwszy tydzień czerwca to jadę do Bukowiny Tatrzańskiej, ale myśle że to nie ostatnie spotkanie na które postaram się zawitać i poznać fajnych ludzi, pozdrawiam Jacek

Odnośnik do komentarza

4 czerwca to Boże Cialo zapewne żonki was gdzieś wyciągną .5 czerwca jedziemy na Burgmanie, czyli ten czwartek 21.05 jest ok 18 godzina pod stadionem Lecha poznan ul.bułgarska -przybywajcie !!!!! Czy wszystkim pasuje ????

Odnośnik do komentarza

Ja będę chyba żeby z nieba brony leciały hi hi.

Tylko pamiętajcie od wczoraj są te nowe ( wysokie ) mandaty jak będziecie kulać to uważajcie na miśków i lepiej zwolnić, po co zasilać budżet państwowy !

Odnośnik do komentarza

Od czwartku do niedzieli jestem w Krośnie na Mistrzostwach Polski z córką więc tym razem mnie nie będzie. Ale pomysł słuszny , fajny. Budujcie silną ekipę do polatania!

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj dopiero dostałem urlop więc właśnie urodził się taki pomysł: od 4 do 7 czerwca z Navigatorem mamy w planie wypad na Dolny Śląsk i Czechy -podobnie jak w zeszłym roku.

Dodam wkrótce osobny temat.

Jeśli ktoś będzie chętny to zapraszamy.

Co do spotkań -faktycznie, Wielkopolska leży...

forum Pes przez niedopilnowanie padło. Szkoda, był tam zapisany kawał historii łącznie z organizacją jednego ze zlotów.

Czas reaaktywować grupę wielkopolską, jak będę w domku wieczorem to coś napiszę, na razie czeka mnie sporo roboty w pracy...

Odnośnik do komentarza

To właściwie kiedy dziś czy 4.06. Chętnie się zjawię tylko czy dziś po 18 czy 4 jak święto to może być wcześniejsza godzina.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj o 18 na stadionie - spotkamy się i obgadamy następne spotkania czy wyjazdy

będziemy o 18 dzisiaj i będziemy czekać na pozostałych na pewno do 18:30

przyjeżdżajcie trzeba się policzyć :) i uzgodnić dalsze wspólne działania - słońce w Poznaniu świeci jest cieplutko - więc czekamy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...