Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wlkp squad


leo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dziadzia

    47

  • kris02

    28

  • Termi_N

    20

  • Kaktus

    19

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dla nowych w Poznaniu była jest i będzie PES Poznańska Elita Skuterowa

PES jest to grupa wolna od zobowiązań otwarta dla wszystkich z wielkopolski , którzy lubią spotykać się w towarzystwie skuterowym i uczestniczyć w spotkaniach . Warunek jest jeden przyjechać na umówione spotkania.

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem z opowiadań Pes to już chyba legenda, myślę że jest potrzeba stworzenia czegoś nowego, aby nikt nie miał pretensji ze podszywamy się pod ich nazwę i grupę którą kiedyś tworzyli. Ale wypowiedzcie się sami. generalnie chodzi o to aby była jakaś zgrana ekipa na wspólne wypady a nazwę i logo wymyślimy wspólnie na spotach. Na dzisiejszym spotkaniu wyznaczyliśmy wstępnie że czwartki godz 18 i ta restauracja bar 12 pod trybunami Lecha bedą na razie miejscem naszych spotkań Jest miejsce gdzie zaparkować i wygodnie sobie usiąść i poczekać na przyjazd pozostałych kolegów. Dzisiejsze zadanie domowe to podawanie propozycji nazwy naszej grupy i pomysły na logo . Pozdrawiam licząc ze w następny czwartek będzie nas więcej , szczególne podziękowanie dla Marka z Leszna dla którego odległość i jazda w deszczu nie była problemem aby przyjechać do Poznania Na nasze 1 spotkanie

Odnośnik do komentarza

Oczywiście że co się tyczy nazwy to należy ją przyjąć nową - tak żeby nie było że ktoś lub coś zostało zawłaszczone. Obecnie patrząc to nawet nie ma kogo się spytać z PES o opinię w tej sprawie - bo tak należałoby zrobić - no chyba że ktoś z byłego PES reaktywował by ponownie grupę i nie było by sprzeciwów w tej sprawie.

Zresztą trochę pokory proponuję tzn. na wstępie już chcecie być "ELITĄ SKUTEROWĄ" -:)? Wiem że apetyty rosną ale jak widać dewaluacja szyldów jest obecnie w Polsce modna - lepiej nic nie zawłaszczać i samemu zapracować na swoje.

Odnośnik do komentarza

P.E.S. Legenda???

O nie! Ja z grupy Pes działałem bardzo prężnie i działam dalej tzn, śmigam z Navigatorem cały czas.

Nazwa klubu jest, historia bardzo ciekawa i bogata, choć wielu starych klubowiczów po prostu nie ma czasu by poświęcić się działalności w klubie.

Forum PES-u padło przez niedopilnowanie... Szkoda. Nie ma gdzie pisać... Zginął kawał zapisanej historii... Ale jest dział WIELKOPOLSKIE na Burgmanii i jeśli znajdzie się parę... parenaście prężnych osób możemy działać i odnowić Poznańską Elitę Skuterową.

Zrobimy nowe koszulki, polo, czy kamizelki, znaczki, naszywki itp.

Spotkajmy się to pokażę jak to wygląda.

Hmmm... Może ktoś ze starej gwardii PES-u czyta ten post, ma jeszcze skuter i chce pościgać. Pobudka.

Działamy!!!

Czekam na odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza

Szkoda że wczoraj nie dojechaliście na spotkanie. Ale nie widzę problemu za tydzień w czwartek znowu mamy się spotkać - może opowiecie o swojej wizji reaktywacji

Odnośnik do komentarza

Nie zauważyłem wpisu o spotkaniu... masakra! Będę następnym razem!

Musimy zapisać sobie numery telefonów, czy adresy e-mail.

Odnośnik do komentarza

28,05 niestety będę pracował, a pierwszy tydzień czerwca jak już pisałem jestem w Bukowinie.

To na tych spotkaniach omówicie wszystko co i jak, i myśle że reaktywacja grupy P.E.S z pomocą Miśka dojdzie do skutku !

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

28.05. jestem w pracy a z tego co ustaliliśmy to 04.06. spotkania nie ma ze względu na święto i wyjazdy. Następne spotkanie ma się odbyć 11.06.

Odnośnik do komentarza

Mysle ze gdybym chciał należeć do PES to bym sie do nich zgłosił, tu mamy inne forum i Chyba czesc ludzi ma takie samo zdanie. Kiedyś moze to prężnie działało... Ja wolałbym grupę stworzona na Burgmanii niż sie dołączać do elity ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli można wyrazić swoje zdanie to również wolałbym nową grupę wielkopolską.Nie to bym coś miał do nazwy Poznańska Elita....,ale kojarzy się ona wyłącznie z mieszkańcami stolicy wielkopolsk.Fajnie by było gdyby do grupy dołączali wszyscy z naszego regionu,który jest przecież dość duży i by nazwa kojarzyła się z wiekopolską...

Odnośnik do komentarza

Tez tak myśle .słowo Elyta coś źle mi się kojarzy ?

Moja propozycja : MAXI SCOOTER CLUB WIELKOPOLSKA aby abejmowało cała Wielkopolskę i nie było tylko z burgmanami związane bo mamy najróżniejsze skutery i nie robimy wyjątków tylko zapraszamy wszystkich na MAXI skuterach niezależnie od pojemności czy marki i tyle mam do powiedzenia ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...