Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wlkp squad


leo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dziadzia

    47

  • kris02

    28

  • Termi_N

    20

  • Kaktus

    19

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W tym roku planowaliśmy z Navigatorem przyjazd na Burgmanię, ale jak już został określony termin trzydniowej inwentaryzacji u mnie w pracy... to już wolnych miejsc w domkach nie było. Eeeee, jestem już chyba za stary na namiot... Dlatego zmiana mojej decyzji i wspójny wyjazd w tych dniach do Czech i przede wszystkim na Dolny Śląsk.

Gdzie pędzicie do tych Czech?

EDIT:

Już odnalazłem niezbędne informacje :)

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem to w piątek jadą z Poznania 3 osoby rano + Oli dobija po południu, z Gniezna rano jedzie Tomek z żoną , ja wyjeżdżam w sobotę rano w dwie osoby.

Odnośnik do komentarza

Jasne wpadaj, w czwartek się spotykamy .

Słuchajcie,wczoraj założyliśmy próbnie na FB grupę zamkniętą , o tymczasowej nazwie Grupa Wielkopolska, osobom do których miałem kontakt wysłane zostały zaproszenia do przyłączenia się, od innych pozbieram kontakty podczas czwartkowych spotkań . Docelowo ma to być miejsce gdzie będą zamieszczane informacje o jakiś spotkaniach, wyjazdach. Fotogalerie i jakieś krótkie filmiki z wyjazdów czy spotkań. Tak jak już wcześniej było wspomniane nazwa i logo nie są teraz najważniejsze, najważniejsza jest nasza frekwencja i chęć żeby w tygodniu znaleźć tą godzinę czy dwie i się spotkać , pogadać wypić kawę , kawałek się przelecieć i pokazać grupą że istniejemy w Wielkopolsce :) Wątki na forum oczywiście jak najbardziej są potrzebne do dyskusji, wymiany poglądów natomiast do szybkiej informacji- na komórkę trzymujemy od razu info że jest nowy wpis, że coś się dzieje - myślę że powinniśmy iść w kierunku profilu na fb, ale oczywiście temat do ustalenia na spotkaniu. To jest tylko propozycja.

Jeżeli znacie kogoś na maxi to zapraszajcie na spotkania pod stadion, wiele osób nie wie o istnieniu forum burgmani i o możliwości takich spotkań - przykładem jest piknik w Mosinie gdzie ostatnio Leszkowi udało się zaprosić kolejne 2-3 osoby - jest opcja że będą się pojawiać. Tak samo Ryszard, który poleciał z nami w sobotę do Nowego Jasińca też - jak tylko naprawi napęd który się rozsypał w drodze do Poznania - ma się pojawiać na spotkaniach.

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przepraszam ale wyskoczyłem z żoną do Władysławowa. Trzeba przewietrzyć maszyne i łapać pogode. W następny czwartek na pewno będę!!!

Odnośnik do komentarza

Czy szykuje się konkretna wyprawa z naszej strony na otwarcie zlotu tzn. pod Smoczyka w Lesznie tego 4 lipca i dalej parada do Rokosowa i takie tam?

Kto chętny?

Odnośnik do komentarza

Fajnie by było gdybyśmy pokazali się na otwarciu i paradzie większą grupą na Maxi skuterach. W zeszłym roku było nas tylko czterech. Teraz może być o wiele więcej. Zapraszam.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście że myślę tylko o otwarciu w sobotę.

Więc zbiórka w Poznaniu 4 lipca (godz. ?) i lecimy do Leszna na Smoczyka - dobrze by było na 11:00 - czas przejazdu min 1,5 godz.

więc zbiórka o 09:00 na stacji benzynowej koło Auchan w Komornikach

Lista chętnych:

1. Termi_N

2. dziadzia

3. Marek 377 - dojedzie na miejscu

4. kris02

5. mefisto.diabel

6. Kaktus

7. SlawekLubin

8. szakal

9. ziomek - apka 500

10.

Mnie na spotkaniu nie będzie - jestem w pracy (tak to jest przy pracy zmianowej).

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kris 02 pisze się na listę. Proponuję miejsce zbiórki na stacji benzynowej koło Auchan na Komornikach. Jeśli chodzi o spotkanie jutrzejsze to znowu kicha. Mam służbę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...