Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wlkp squad


leo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym pojechał ale jadę nad morze na pare dni w tym tygodniu, z tą ekipą co byli w Rokosowie można śmiało walić jak w dym. A jeśli chodzi o pogodę to chyba jednak przyjdzie wam założyć te wspomniane stringi hi hi, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dziadzia

    47

  • kris02

    28

  • Termi_N

    20

  • Kaktus

    19

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja w czwartek chciałem podskoczyć ale na prawdę nie miałem czasu w piątek miałem ślub syna a teraz jak to pisze to łapie powietrze jak karp wyciągnięty z wody hi hi

Odnośnik do komentarza

witam będzie ktoś jutro na spotkaniu ? oczywiście pod stadionem...

Koledzy mam pytanko chciałem sobie zmienić oponę i gdzie najlepiej podjechać żeby mi przełożyli i wyważyli oponę ? W mojej guberni Szamoni to tylko ryż chodują ,hi hi w necie wyskoczył mi serwis oponiarski pod nazwą Kaczor Serwis czy jakoś tak w każdym razie Jelonek K/Poznania na ul. Krótkiej 1 , czy ktoś był tam z wymianą ?

A jeśli chodzi o spotkanie jutrzejsze to ktoś będzie???

Odnośnik do komentarza

W Poznaniu można np. tutaj zmienić opony https://www.google.p...1ebbeef9a95c940, a to ich strona http://www.art-moto.com.pl/

Również jestem ciekaw czy ktoś przybędzie i jeśli to o godz. 18?

dzięki za podpowiedz z tymi oponkami. tak tak spotkanie jest o 18.00 przy stadionie lecha tylko czy ktoś będzie ????

Odnośnik do komentarza

to na razie będzie nas dwoje na pewno chyba że podjedzie jeszcze 1912michał bo jest zainteresowany. nie wiadomo czy miejsc siedzących nie zabraknie, ludzie walą drzwiami i oknami jak diabli hi hi

Dziękuje za fajne małe kulanko

Odnośnik do komentarza

do squadu wielkopolskiego chętnie dołączę oficjalnie na forum , w koncu udalo mi sie zalogować

heeeee... No wreszcie się udało ! Bardzo się z tego cieszę, tym bardziej bo wiem jakie były z tym problemy...

Nie tylko spotykać się w realu ale i na forum komunikować się teraz możemy.

Odnośnik do komentarza

Witam wczoraj kolega pokazał mi fajne miejsce do zwiedzenia podobno super atrakcyjne, może w przyszłym roku byśmy się tam wybrali a dokładnie to jest kanał na odrze podnośnik statków, koło miejscowości Niedorfinow A może już ktoś z was tam był? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

W przyszłym roku? W sobotę ma być ładna pogoda więc w końcu jest coś konkretnego gdzie można jechać - z Poznania do Niedorfinow to 240 km w jedną stronę. W sam raz na szybki wypad na jeden dzień. Przedyskutujcie to dzisiaj na spotkaniu. Wejście na zwiedzanie tego ustrojstwa było po 2 Euro więc gdyby nawet coś podnieśli to i tak kwestia kosztów paliwa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...