Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wlkp squad


leo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dziadzia

    47

  • kris02

    28

  • Termi_N

    20

  • Kaktus

    19

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam serdecznie

po "krótkiej" przerwie chciałbym się ponownie przywitać w nowym gronie maximaniaków.

Proszę o info gdzie i o której godzinie odbywają się cotygodniowe spotkania.

Misiek szkoda,że forum PES padło no ale cóż nie ma co rozpaczać, trzeba koniecznie rozpocząć nowy etap.

Jestem żywo zainteresowany kontynuacją Naszej PES-owej historii.

Pozdrawiam

Maciej - Forest

Odnośnik do komentarza

W przyszły czwartek niestety ale pracuje, ale ogólnie jestem ZA ! Na spotkaniu chciałbym omówić ten wyjazd weekendowy bo troszkę mam komplikacji z mojej strony, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witaj.

Czwartki godz. 19 w knajpce pod trybunami stadionu Lecha (czyli INEA Stadionu).

W końcu jakaś sensowna godzina i będzie to być może większej liczbie osób pasować na te spotkania.

Odnośnik do komentarza

Bywaliśmy z Leo w zeszłym roku co czwartek o18 spokojnie do 19 i tak mało kto był zainteresowany spotkaniami - Towarzystwo z Poznania i okolic chyba nie ma zamiaru się integrować, porażka totalna, albo nie bywają na tym forum i nie wiedzą o tych spotach.

Odnośnik do komentarza

Bywaliśmy z Leo w zeszłym roku co czwartek o18 spokojnie do 19 i tak mało kto był zainteresowany spotkaniami - Towarzystwo z Poznania i okolic chyba nie ma zamiaru się integrować, porażka totalna, albo nie bywają na tym forum i nie wiedzą o tych spotach.

Dokładnie jak prawisz

Odnośnik do komentarza

Bywaliśmy z Leo w zeszłym roku co czwartek o18 spokojnie do 19 i tak mało kto był zainteresowany spotkaniami - Towarzystwo z Poznania i okolic chyba nie ma zamiaru się integrować, porażka totalna, albo nie bywają na tym forum i nie wiedzą o tych spotach.

Raczej, przynajmniej w moim wypadku, ani to ani to. Kiedyś byliśmy młodsi i piękniejsi. Co najważniejsze, mieliśmy więcej czasu. Codziennie (może poza wtorkami) jestem wolny o 19.00. I jedyne o czym myślę, żeby mieć święty spokój. Z chłopakami staram się integrować podczas wspólnych wyjazdów w Polskę lub krótkich wypadów wokół komina, ale nie cotygodniowych.

Może zrobić spoty raz w miesiącu? Na przykład każda pierwsza niedziela miesiąca z decyzją czy jedziemy dalej czy popołudniowe pogaduchy.

Odnośnik do komentarza

Może zrobić spoty raz w miesiącu? Na przykład każda pierwsza niedziela miesiąca z decyzją czy jedziemy dalej czy popołudniowe pogaduchy.

Też jestem tego samego zdania że ważne rzeczy trzeba omawiać na spotach gdzie większość ma z założenia wolne np. sobota czy niedziela to wtedy jest szansa na coś większego a nie w tygodniu kiedy większość jest zakręcona obowiązkami.

Sami przyznajecie że niewiele osób ma czas na takie spotkania w tygodniu to trzeba przemyśleć i zmienić formułę spotkań by to przyniosło coś pozytywnego a nie krzyczeć że przybywają wciąż Ci sami. Zmienić działanie i znowu wyciągnąć wnioski czy to coś dało a nie wiecznie wałkować to samo.

Odnośnik do komentarza

A ja uważam że na spotkania w niedzielę szkodzą czasu na jakieś "zasiadówki". Siedzę w robocie cały tydzień i w weekend wolę działać. Albo śmigam na skuterze albo ostatnio coraz częściej na rowerze - i muszę przyznać, że rower daje mi więcej satysfakcji.!

Eureka! Mam pomysł na nowy temat na forum WIELKOPOLSKA.

Proponuję pozostać ze spotkaniami czwartkowymi. Nie koniecznie co tydzień. Który czwartek.? Może wtedy gdy będzie coś ważnego do ustalenia. Umówić można to na forum.

Zróbmy z tego tzw czwartki robocze z konkretnymi sprawami do przedyskutowania.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem co dwa tygodnie mozna by ustalic cyklicznosc spotkan , najlepiej bylo by tu wpisywac kto napewno bedzie w dany czwartek po 19 00 :)

Przemo ! TUTAJ, tutaj: !!! Umawiać się na spotkania cotygodniowe :tabletalk: i deklarować na nich swoją obecność będziemy tutaj: :arrow:http://www.forum.bur...wielkopolskiej/

Odnośnik do komentarza

A w tym wątku początki spotkań naszej grupy - trochę czasu minęło i coś się z tego  zrodziło :) super ze się udało stworzyć taka fajną grupę życzliwych sobie ludzi

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Kaktus napisał:

A w tym wątku początki spotkań naszej grupy - trochę czasu minęło i coś się z tego  zrodziło :) super ze się udało stworzyć taka fajną grupę życzliwych sobie ludzi

Tak to prawda. Trzeba budować, tworzyć...

W tym jest przyszłość, tylko to nas łączy, pozwala się lepiej poznać i stworzyć zgraną grupę życzliwych sobie ludzi.

Odnośnik do komentarza

Skoro już Kaktus wrócił do tych historycznych spotkań to przypomnę że pierwsze spotkanie w obecnej lokalizacji czyli pod stadionem w Restauracji 12 odbyło się 21 maja 2015 roku. Impuls do regularnych spotkań wyszedł od kolegi  arecki227 który obecnie zmienił motocykl ale którego Pozdrawiamy i zapraszamy jakby nie było na rozpoczęte przez niego spotkania. W tym pierwszym spotkaniu udział wzięli aktywni do dziś : Kaktus, Leo60, dziadzia, kris02, Marek377. Zachowały się również zdjęcia z tego dnia. Ich jakość co prawda nie jest najlepsza ale dawno to było to i sprzęt kiepski.Wtedy jeszcze nie marzyliśmy że poznamy Miśka i "przygarnie" nas PES. Jako ciekawostka dla nielicznych użytkowników Facebooka założona została wtedy i istnieje do dziś na tym portalu "Grupa Wielkopolska".

DSC_0355.JPG

DSC_0356.JPG

Odnośnik do komentarza

Skoro zebrało się na wspomnienia to dodam zdjęcie z 2004-2005 roku.

Tam gdzie dzisiaj jest "12-tka" - wtedy stały jeszcze stadionowe toy-toye.

Zobaczcie jaka liczna wtedy była ekipa, no i prawie same 50-tki, ale... też i nówka 250-tka Piaggio Rafała, i "kaczka" Honda Helix Krzysztofa

A jak to wszystko ruszyło...eeeeh, ten smród dwusówów...

DSC_2363.JPG

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Marek 377 napisał:

Skoro już Kaktus wrócił do tych historycznych spotkań to przypomnę że pierwsze spotkanie w obecnej lokalizacji czyli pod stadionem w Restauracji 12 odbyło się 21 maja 2015 roku. Impuls do regularnych spotkań wyszedł od kolegi  arecki227 który obecnie zmienił motocykl ale którego Pozdrawiamy i zapraszamy jakby nie było na rozpoczęte przez niego spotkania. W tym pierwszym spotkaniu udział wzięli aktywni do dziś : Kaktus, Leo60, dziadzia, kris02, Marek377. Zachowały się również zdjęcia z tego dnia. Ich jakość co prawda nie jest najlepsza ale dawno to było to i sprzęt kiepski.Wtedy jeszcze nie marzyliśmy że poznamy Miśka i "przygarnie" nas PES. Jako ciekawostka dla nielicznych użytkowników Facebooka założona została wtedy i istnieje do dziś na tym portalu "Grupa Wielkopolska".

DSC_0355.JPG

DSC_0356.JPG

I kolega Rafał który rozpoczynał z Miśkiem PES

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, MISIEK napisał:

Skoro zebrało się na wspomnienia to dodam zdjęcie z 2004-2005 roku.

Tam gdzie dzisiaj jest "12-tka" - wtedy stały jeszcze stadionowe toy-toye.

Zobaczcie jaka liczna wtedy była ekipa, no i prawie same 50-tki, ale... też i nówka 250-tka Piaggio Rafała, i "kaczka" Honda Helix Krzysztofa

A jak to wszystko ruszyło...eeeeh, ten smród dwusówów...

DSC_2363.JPG

W górnym prawym rogu w czarno-czerwonej kurtce odwrócony plecami - RAFAŁ

Po lewej mój drugi już skuter Peugeot Elyseo 50 - naprzeciw srebrny Piaggio Rafała (podziwia go Krzysztof -mąż Madzi -przyszłej Szefowej Cityraidera)

Ale PES-u wtedy jeszcze nie było -narodzi się dopiero 2-3 lata później czyli w 2007 roku jak dojdzie do rozłamu z Cityraiderem - tutaj jeszcze obie ekipy razem.

Na moim prawym ramieniu (stoję na środku) trójkątna naszywka ogólnopolskiego klubu skuterowego skutery.net.

Jak ją znajdę to przyniosę na spotkanie !

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, MISIEK napisał:

Na moim prawym ramieniu (stoję na środku) trójkątna naszywka ogólnopolskiego klubu skuterowego skutery.net

Na ramieniu jak na ramieniu, czy ja dobrze widzę, że już wówczas buty miałeś na grubej podeszwie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...