Skocz do zawartości
Forum Burgmania

P.E.S.


pawko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym Wam zakomunikować, że w Poznaniu powstał wła?nie całkowicie nowy, całkowicie przyjaĽnie nastawiony do Burgmanii i wszystkich innych klubów skuterowych, całkowicie odcinaj?cy się od wszelkich wa?ni poznańsko-warszawskich :) , bardzo elitarny klub maxi-skuterowy o ciut humorystycznej :) nazwie POZNAŃSKA ELITA SKUTEROWA :)

Do elity !OK należy dobrze Wam znana ekipa Poznan Zone, ale zapraszamy również innych pozytywnie zakręconych użytkowników maxi-skuterów nie tylko z Wielkopolski ale z całego kraju.

Mamy nadzieję że dzięki naszej ekipie Poznań będzie teraz w?ród Was postrzegany jedynie w pozytywnym ?wietle. Pierwsze spotkanie z Wami w nowych barwach planujemy już w Dzień Dziecka w Rynii i mamy nadzieję że będziemy się tam bawić co najmniej tak jak w zeszłym roku !tut

Zapraszam w nasze skromne progi na www.skuterowa.com

Pozdrawiam - Pawko

Burgmania Poznan Zone !tut

Poznańska Elita Skuterowa !tut

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No, no ... Pawko a to ci niespodzianka.... :)

Mam nadzieję, że Wasz klub po s?siedzku również będzie utrzymywał pokojowe stosunki z Klubem Skuterowym Wrocław i że latem uda nam się zorganizować jaki? wspólny klubowy weekend, np. tak jak ostatnio w Karpaczu.

Pozdrówka i sukcesów na skuterowej mapie Polski

(logo mi się bardzo podoba - może jaka? naklejeczka na mego Drinka? :) )

Odnośnik do komentarza

Trafny pomysł i z chęci? będę odwiedzała wasze forum. :):):)

A najbardziej podoba mi się kompleksowe przedstawienie klubowiczów :) – wiemy już co lubicie je?ć, co ogl?dacie – nawet wasz ulubiony kolor znamy. :)

Pozdrawiam,

Kasia

Odnośnik do komentarza
... że latem uda nam się zorganizować jaki? wspólny klubowy weekend, np. tak jak ostatnio w Karpaczu.

(logo mi się bardzo podoba - może jaka? naklejeczka na mego Drinka?  :)  )

M@rkiz - masz to jak w banku...

Dzięki pozostałym za miłe przyjęcie nowych-starych znajomych :)

Odnośnik do komentarza

Zarejestrowałem się .... pomysł trafny .... miejmy nadzieję, że P.E.S. będzie pokojowo nastawione i czynnie będzie brać udział w wszelkich imprezach skuterowych a i może co? sam zorganizuje :) .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
a i może co? sam zorganizuje  :) .

Pablos - my?limy o tym od pierwszego dnia naszej działalno?ci, dajcie nam tylko troszkę czasu, wszak nie od razu Kraków zbudowano... :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Pełne poparcie Panie i Panowie :)

Jestem z Wami wszystkim czym mogę :)

Gratuluje nazwy... podoba mi się :)

Ps. Kurcze--- tylko sk?d ja znajdę czas na te wszystkie fora? :)

Odnośnik do komentarza

Gratuluję. :)

Poznań okazał się najsilniejszym o?rodkiem skuterowym w Polsce i nie tylko. P.E.S jest już czwartym klubem w ogóle, a maxi drugim. Czy taka konkurencja wzmocni te kluby czy je osłabi? Czas pokaże. Najgorsze co może spotkać poznańskie ?rodowisko skuterowe to zadziałanie prawa Kopernika. B?dĽmy jednak dobrej my?li i życzmy nowemu klubowi samych sukcesów. :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Profesor - wpisać Cię na listę klubowiczów P.E.S. ?

pozdro.

ps.

dzięki wszystkim za miłe słowa!

Bior?c pod uwagę za i przeciw zdecydowanie więcej jest za.

Bardzo chętnie znajdę się w tym zacnym gronie.

Pozdrówko!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

No teraz moge pogratulować

<wcze?niej Bolo do mnie zadzwonił i obiecałam, że zobacze Wasz? stronę jak najszybciej>

Oficjalnie gratuluje powstania nowego klubu

Fantastyczni Ludzie

Fantastyczna Strona

Fantastycznie !!!

Pędze się zaraz u Was zarejestrować na forum - :lol:

Pozdrawiam

Di...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

I ja bardzo się cieszę. Życzę powodzenia. To juz bylo do przewidzenia na zlocie burgmani 2006. Grupa przejmujaca wladze :lol: . Tak trzymac. Stronka super.

Odnośnik do komentarza

No no brawo wielkie Gratulacje. :lol: Powstanie P.E.S. to ?wietny pomysł. :lol: Byłem i

się już zarejestrować na forum. Będę co jaki? czas zagl?dał na wasze forum.

Do zobaczenia na Zlocie.:lol:

Odnośnik do komentarza
Gratuluję. :lol:

Poznań okazał się najsilniejszym o?rodkiem skuterowym w Polsce i nie tylko. P.E.S jest już czwartym klubem w ogóle, a maxi drugim. Czy taka konkurencja wzmocni te kluby czy je osłabi? Czas pokaże. Najgorsze co może spotkać poznańskie ?rodowisko skuterowe to zadziałanie prawa Kopernika. B?dĽmy jednak dobrej my?li i życzmy nowemu klubowi samych sukcesów. :lol:

Miras chyba tych klubów jest nieco więcej..... o jakich my?lałe? ???

Wymień je jak możesz ... bo ja znam conajmniej z 7-em + oddziały burgmani w każdym mie?cie.... to uzbiera się ze dwadzie?cia albo i lepiej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gratuluję.  :D

Poznań okazał się najsilniejszym o?rodkiem skuterowym w Polsce i nie tylko. P.E.S jest już czwartym klubem w ogóle, a maxi drugim. Czy taka konkurencja wzmocni te kluby czy je osłabi? Czas pokaże. Najgorsze co może spotkać poznańskie ?rodowisko skuterowe to zadziałanie prawa Kopernika. B?dĽmy jednak dobrej my?li i życzmy nowemu klubowi samych sukcesów. ;)

Miras chyba tych klubów jest nieco więcej..... o jakich my?lałe? ???

Wymień je jak możesz ... bo ja znam conajmniej z 7-em + oddziały burgmani w każdym mie?cie.... to uzbiera się ze dwadzie?cia albo i lepiej.

Pozdrawiam

Miałem na my?li kluby skuterowe działaj?ce tylko w Poznaniu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...