Skocz do zawartości
Forum Burgmania

I Spotkanie Grupy Zachodniopomorskiej - MAJÓWKA ZACHODNIOPOMORSKA 2015


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 285
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    29

  • Urbi

    29

  • SlawoyAMD

    24

  • burgifan

    21

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

No w kakakaskach są, więc wszystko się zgadza :D Oni już przeszli do Play...

1412016365niemcy.jpg

Odnośnik do komentarza

Super, że się zobaczymy.

Już tyle razy jechałem na takie wypady, ale tym razem jestem jakoś bardzo podekscytowany :clapping: .

Jak mały dzieciak .

Będę w trasie już od czwartku.

W piątek o 17.30 spotykam się z chłopakami w Drawsku Pomorskim i razem lecimy na Świnoujście.

Czy mamy wziąć ze sobą śpiwory i ręczniki ?

Odnośnik do komentarza

O tak tak! Ja na ten przykład nie wiem z kim będę spał. A chrapię! :D

PS

Jak wygląda otoczenie kempingu? Ja jestem wiosenno-letnim alergikiem i trochę boję się wyjeżdżać w maju na łąkę... Nadzieją mnie napawa to, że jest to nad morzem, a więc trochę moźe mniej pyłków.

to wnieś o przydział w domku chrapiącego- śpię w zatyczkach miękkich (wezmę kilka jeszcze - nieużywanych powtarzam- kompletów zatyczek w formie termicznej plasteliny- ciekawe, czy Piotr też chrapie

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mam zatyczki i myślałem o nich, ale w zatyczkach wszystko szumi, a jak przelykasz, to aż mózg rozsadza. Nie wiem, czy uda mi się spać...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Myślę, że w kalkulacji pobytu na majówce spanie nie zostało wliczone. Wszelkie drzemanie na lub pod stołem na własne ryzyko ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jako że w sobotę jest sporo atrakcji na 2oo, to w spożyciu "paliwa" sugerowałbym włączenie trybu Ecopower... Za to z soboty na niedzielę można wrzucić tryb "xTreme / Sport / Power", czy jak tam zwał... Bo posiedzieć można dłużej przed wyjazdem :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jeszcze za wcześnie na ocenę pogody, bo to raczej wróżenie z fusów ale gdyby prognoza zechciała się sprawdzić to może nie będzie tragedii :)

aeb8a027f65bd85d.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja chyba wyjadę wczesnym popołudniem, żeby spokojnie sobie pyrkać. Zamierzam jechać trasą maxi-alternatywną: Dąbie, Pucice, Rurzyca, Goleniów, Stepnica, Wolin i opłotkami w stronę Kamienia (może Wisełka), Międzyzdroje i na prom. W ogóle nie zamierzam wjeżdżać na S3 (3). Ok, może między Międzyzdrojami i promem :) Choć moja gazela nadaje się do offroadu, a więc mógłbym pojechać wzdłuż morza przez las do Przytoru :D

Jak Wy jedziecie? Ktoś jedzie ze mną? Alternatywne pomysły?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Drodzy koledzy, uczestnicy Majówki i wszyscy Ci, co się jeszcze wahają... - niech się w końcu zdecydują.

Jako współorganizator potwierdzam wcześniejsze wypowiedzi współorganizatorów, kolegów ze Świnoujścia i informuje, że wszystkie prace związane z organizacją I-ego Spotkania Grupy Zachodniopomorskiej, dobiegają końca.

Program spotkania jest taki, jak został podany na początku tematu.

Będziemy Was oczekiwać w Ośrodku Relaks, w piątek od godz. 15.00.

Przyjazd do Świnoujścia wg możliwości i w dowolnych grupach - do uzgodnienia indywidualnie.

Zakwaterowanie i rozlokowanie poszczególnych osób przedstawimy jutro. Przypominamy, że w domkach nie ma ręczników - należy zabrać własne.

Po zakwaterowaniu, ok. godz. 19.00 zostanie zorganizowane ognisko. Kiełbaski, pieczywo, musztarda, ketchup, ogórki kiszone oraz naczynia i sztućce jednorazowe będą zapewnione. Wszelkie napoje, w tym również alkohol, należy zaopatrzyć się we własnym zakresie i wg własnego uznania.

Należy tylko pamiętać, przy spożywaniu alkoholu, o dość intensywnym, sobotnim programie obfitującym w przejażdżki na naszych skuterach. Zalecamy więc umiar w wypijanej, tego wieczoru, ilości napojów alkoholowych.

Przypomnę również, że główne posiłki, tj. dwie kolacje w formie ognisk, dwa śniadania w formie szwedzkiego stołu i obiad dwudaniowy (zupa i drugie danie) w restauracji (do wyboru będą dwa lub trzy dania) są opłacone w kosztach pobytu.

W sobotę, po śniadaniu w stołówce ośrodka, jest zaplanowana bardzo atrakcyjna, wspólna przejażdżka po okolicy, która zakończy się pod restauracją, gdzie zjemy wspólnie obiad.

Po obiedzie zaplanowana jest parada po Świnoujściu,, zakończona wspólnym spacerem po promenadzie oraz kawą, lodami czy deserem (na co, kto będzie miał ochotę) w kawiarni.

Pózniej wracamy do ośrodka na kolacje i nocną biesiadę.

W niedziele, po przebudzeniu śniadanie, później pakowanie się, wymeldowanie z ośrodka, a następnie wspólny spacer na plaże, w celu przewietrzenia się i nawdychania porcji jodu przed podróżą powrotną.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania czy wątpliwości, proszę pytać.

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy i już nie możemy się doczekać naszego wspólnego spotkania GZ.

Odnośnik do komentarza
:) no bomba :) ja dolanczem :) dopiero po 20-stej w piatek po pracy i bendem jak ten wierny quot do konca z wami :)...
Odnośnik do komentarza

Dziękujemy Wojtku za info- uprzejmie również proszę uzdolnionych fotograficznie kolegów o zabranie aparatów fotograficznych

Odnośnik do komentarza

Ja chyba wyjadę wczesnym popołudniem, żeby spokojnie sobie pyrkać. Zamierzam jechać trasą maxi-alternatywną: Dąbie, Pucice, Rurzyca, Goleniów, Stepnica, Wolin i opłotkami w stronę Kamienia (może Wisełka), Międzyzdroje i na prom. W ogóle nie zamierzam wjeżdżać na S3 (3). Ok, może między Międzyzdrojami i promem :) Choć moja gazela nadaje się do offroadu, a więc mógłbym pojechać wzdłuż morza przez las do Przytoru :D

Jak Wy jedziecie? Ktoś jedzie ze mną? Alternatywne pomysły?

ArtCho możemy się przyłączyć tylko musimy jeszcze do Ciebie dolecieć - to popołudnie to jest jaka godzina wyjazdu - :)?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ArtCho możemy się przyłączyć tylko musimy jeszcze do Ciebie dolecieć - to popołudnie to jest jaka godzina wyjazdu - :)?

Chyba zrobiłem falstart... Napisałem, zanim Urbi podał plan. Myślałem, że zaczynamy w piątek wieczorem, a tu zaczynamy o 15.00. To ja też wyjadę przed południem, przepraszam Termin_N ;)

Ponadto nie wiem dlaczego ufiksowalem się na jazdę trasą klasyczną, a wszem i wobec wiadomo, że wolę przez Niemcy :D

Może dołączę do Biletów?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Szybko wyjaśniam, że nie zaczynamy o 15.00, tylko czekamy na uczestników od godz. 15..., tzn. że od tej godziny można już przyjeżdżać i meldować się w ośrodku. Oficjalnie zaczynamy spotkanie ogniskiem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Rozumiem. Ale myślałem właśnie o wyjezdzie rano, kiedy pomyślałem, ze będę za wcześnie. A tu proszę, już o 15.00.

Odnośnik do komentarza

a przed promem jest jakaś kasa biletowa? my będziemy ok 20. Więc dla studencików jakaś zniżka :clapping: haha

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...