Skocz do zawartości
Forum Burgmania

I Spotkanie Grupy Zachodniopomorskiej - MAJÓWKA ZACHODNIOPOMORSKA 2015


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, nie doczytałem regionu. Sorki :notworthy: Chyba jestem przepracowany.... ;) Pozdrawiam

Wszyscy jesteśmy -:)- Ja chętnie bym Prorę obejrzał, ale o ile się nie mylę to dysponujemy na wolną wycieczkę w sobotę około 4- 5 godzinami co ogranicza jazdę (też przecież z podziwianiem) do łącznie 100 km- mniej więcej- stąd też maks do Penemunde (ale z kolei na zwiedzanie będzie mało)- w każdym razie jest to propozycja dla Kol. (forma, forma) ze Świnoujścia, jako miejscowych i bywałych, aby uroki swojego pięknego regionu nam pokazali - może być i blisko- fort Gerarda, jak jest dojazd to do baterii plot na wyspie (płw), albo ten drugi fort, który jest w parku w mieście. albo Albeck czy w ogóle te 3 cesarskie miasta- no dużo tego jest łącznie z tym jeziorkiem szmaragdowym itd

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 285
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    29

  • Urbi

    29

  • SlawoyAMD

    24

  • burgifan

    21

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Jak zapewne wiecie we wrześniu'14 gościliśmy u Was na noclegu w Szczecinie podczas naszej wyprawy właśnie na Rugię i do Peenemunde. Osobiście nie rekomendował bym takiej wyprawy na kiladziesiąt maszyn w tak krótkim czasie. Nam we czterech zajęło 2 dni zwiedzenie Muzeum w Peenemunde i objechanie Rugii w iście expressowym tempie.

Wojtek, widzisz - śledzę temat i jak pisał Sobier, chyba sam nie przyjadę :-)

Odnośnik do komentarza

A może jakiś wyścig po plaży 125 vs reszta świata?

Nie jestesmy zupelnymi laikami i umiemy jezdzic na 2oo tylko rozne sytuacje zyciowe sprawily, ze albo stracilismy to prawo jazdy, albo nie myslalo sie kiedys ze warto je zrobic;-)

pojemn.jpg

Wybaczcie Bracia Mniejszego Tłoka, nie mogłem się powstrzymać, to przez tę zimę, nawet na sankach nie pojeździłem...

Odnośnik do komentarza

Brak słów.........!!! No comments !!!

Wybaczmy- pisał po 2 w nocy, wtedy się rodzą głupoty a teraz śpi, ale niespokojnie

Odnośnik do komentarza

Elvis. Ty akurat byłbyś w II grupie, więc o co się oburzasz?

Nie wiem co Was oburza: romantyczny pomysł wyścigu czy Niemcy rzucający kłody pod koła naszej skuterowej integracji... :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jacku, ja natomiast odebrałem Twój żart zgodnie z Twoją intencją. Wg mnie, żart był dobry i niemiecki szlaban na wjazd do Niemiec również ;-). Nie czuję się urażony, mam nadzieję, że Joshua też nie będzie - być może wziął to zbyt poważnie, bo jest przepracowany i poddenerwowany.

Odnośnik do komentarza

Wybaczcie Bracia Mniejszego Tłoka, nie mogłem się powstrzymać, to przez tę zimę, nawet na sankach nie pojeździłem...

Jacku zwany "Rzelu", zaprawdę bedzie Ci Wybaczone.... :wink32:

Koniec tematu !!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wpłacone! :)

Mam nadzieję, że nie będziecie się wstydzić jechać ze mną. ;). W sensie, że ja na moto i w dodatku 125...

Odnośnik do komentarza

Wpłacone! :)

Mam nadzieję, że nie będziecie się wstydzić jechać ze mną. ;). W sensie, że ja na moto i w dodatku 125...

wstydzimy się, ale jakoś przeżyjemy-:) tylko ukryj się jakoś z tyłu może, albo w środku

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wpłacone! :)

Mam nadzieję, że nie będziecie się wstydzić jechać ze mną. ;). W sensie, że ja na moto i w dodatku 125...

W razie czego, polecisz moją Forzą, a ja się "karnę" Twoim biegowcem, bo na kursie polubiłem duże koła i mieszanie biegami :).

Odnośnik do komentarza

idzie do żyda ?

Nie grzebcie Arturowi w rozdartym sercu.

Sprzeda to sprzeda, łzę uroni, karta się odwróci - to odkupi...

P.S. chętnie kupię VOLVO 244GL w dobrym stanie...

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, zbliża się Nasza Majówka, długo oczekiwana przez wszystkich zainteresowanych, zostało nam niewiele czasu.

Szanowni organizatorzy napiszcie nam co i jak, o której jedziemy, gdzie się spotykamy, gdzie kupujemy browary :D napiszcie cokolwiek, bo chce już wiedzieć :)

Ponawiam temat, żeby się tym poekscytować :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

O tak tak! Ja na ten przykład nie wiem z kim będę spał. A chrapię! :D

PS

Jak wygląda otoczenie kempingu? Ja jestem wiosenno-letnim alergikiem i trochę boję się wyjeżdżać w maju na łąkę... Nadzieją mnie napawa to, że jest to nad morzem, a więc trochę moźe mniej pyłków.

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, zbliża się Nasza Majówka, długo oczekiwana przez wszystkich zainteresowanych, zostało nam niewiele czasu.

Szanowni organizatorzy napiszcie nam co i jak, o której jedziemy, gdzie się spotykamy, gdzie kupujemy browary :D napiszcie cokolwiek, bo chce już wiedzieć :)

Ponawiam temat, żeby się tym poekscytować :)

Jako swiezak na tego typu spotkaniach. Obowiazuje tylko browar?, ja bobas, bob i chyba burgerman (jak sie okresli) jedziemy razem i bedziemy na 20 ze wzgledu na prace... wiec dołaczymy nieco poźniej..

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Trunki dowolne wedle uznania i we własnym zakresie :D... W zasadzie mamy większość już organizacyjnie dograną, czekamy tylko na pozwolenie zorganizowania oficjalnej parady przez miasto (okazało się, że plan mysi przejść przez Komendę Wojewódzką w Szczecinie :P)... Urbi martwi się jeszcze ewentualną, deszczową aurą, więc sprawdzamy, czy nie da się załatwić jakiś dużych parasoli lub plandeki między drzewami... Ogólnie tylko namawiać znajomych Indian, by odtańczyli nam taniec słońca, a o zioło do palenia i ognistą wodę, sami już zadbamy :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jako swiezak na tego typu spotkaniach. Obowiazuje tylko browar?, ja bobas, bob i chyba burgerman (jak sie okresli) jedziemy razem i bedziemy na 20 ze wzgledu na prace... wiec dołaczymy nieco poźniej..

Spoko. Ja wolę wino i będę miał wino :)

Odnośnik do komentarza

Śpiew, wino i kobiety :D

Wino czym starsze - tym lepsze,

kobiety czym młodsze (aczkolwiek minimum 18 lat) - tym lepsze :)

Więc Artur skoro załatwiasz wino, to ktoś inny musi załatwić kobiety :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...