Skocz do zawartości
Forum Burgmania

I Spotkanie Grupy Zachodniopomorskiej - MAJÓWKA ZACHODNIOPOMORSKA 2015


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 285
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    29

  • Urbi

    29

  • SlawoyAMD

    24

  • burgifan

    21

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Elvisku, pisałem o tym od początku, ale widać odgórnie postanowiono inaczej... Szkoda takiej okazji, by spopularyzować nasz kawałek Burgmanii, choć na pewno nie zdobylibyśmy jakieś super frekwencji, to zawsze można by liczyć na coroczną zwyżkę... Nie jest jeszcze za późno, by zmienić decyzję :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ogólnie to po wczorajszym i dzisiejszym dniu z nielicznymi wyjątkami, mam wrażenie, że nasze forum Zachodniopomorskie zapadło w sen zimowy :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szanowni koledzy ...

nie wiem jak Wy postrzegacie ten temat ale ja mam następujące odczucia:

- nie da się ukryć ze nasza majówka została przyćmiona Burgmanią 2015

- bardzo mało a wręcz niewiele mamy zgłoszeń z innych regionów Polski

i teraz ...

jeśli chcemy, by odwiedzili nas koledzy z innych regionów Polski przyjeżdżając na naszą majówkę, to uważam że ten temat powinien być umieszczony (a przynajmniej link do tego tematu), w dziale Imprezy, podróże ...

a i jeszcze jedno ... w dzisiejszych czasach bez odpowiedniej reklamy nie można osiągnąć dobrych wyników ...

Elvisku, pisałem o tym od początku, ale widać odgórnie postanowiono inaczej... Szkoda takiej okazji, by spopularyzować nasz kawałek Burgmanii, choć na pewno nie zdobylibyśmy jakieś super frekwencji, to zawsze można by liczyć na coroczną zwyżkę... Nie jest jeszcze za późno, by zmienić decyzję :P

No właśnie ... wiem że pisałeś i wiem że miało być bardziej lokalnie ale ...

z tego co widzę (a nie chcę być złym prorokiem) ... frekwencja może być bardzo cieniutka ... nawet w szeregach naszej grupy zachodniopomorskiej ...

odpukałem w niemalowane ... :)

Panowie, te wpisy moim zdaniem były niepotrzebne... Przeczytajcie to proszę raz jeszcze i zastanówcie się, jak Wy byście to odczytali napalając się na imprezę dajmy na to w Zakopanem, a miejscowi górale umieściliby takie wpisy jak Wasze. Ja to czytam tak: "Elvis i SlawoyAMD chcą, żebym przyjechał, ale "góra" (Bilety i ArtCho?) niechętnie patrzą na mój przyjazd. Eeee, to nie ma co się narzucać. Nie jadę. Poza tym goście się tam kłócą, to po co mam się wcinać między wódkę a zakąskę"

Robiąc wpisy na forum proponuję zastosować starą zasadę modelarską: trzy razy przymierz, a dopiero potem przyklej.

Żeby nie było wątpliwości: nikt nic odgórnie nie postanowił. Zarezerwowaliśmy o ile dobrze pamiętam kupę miejsc właśnie z myślą o naszych Gościach "z zagranicy". Bo wersja "tylko lokalesi", to dużo mniej domków, a uznaliśmy, że miejscówka i sama impreza może być interesująca dla wielu. I bez sensu jest mówić, że Burgmania przyćmiła naszą imprezę: Burgmania, to coroczny zlot całej społeczności burgmaniackiej, a nasza impreza nie jest i nigdy nie miała być konkurencją. Przypominam, co napisał Elvis, kiedy zainicjował spotkanie:

Obserwując i czytając forum, w mojej małej główce zrodził się pomysł by zebrać naszą grupę i zorganizować spotkanie integracyjne w szerszym kręgu. O tej porze roku zrobić się tego nie da, za mało czasu, ale wiosną wszystko jest możliwe. :lightbulb:
.

Postanowiliśmy więc, że zrobimy takie spotkanie i będzie ono miało formę otwartą. Nie będziemy tego reklamować, bo nasi przyjaciele (np. TermiN czy Piootr i spółka :clapping:) sami nas znajdą i nie muszą "się wpraszać", bo wiadomo, że dla nich miejsce jest. Wzięliśmy pod uwagę ilość nas z Zachodniopomorskiego i zostawiliśmy trochę miejsc dla niespodziewanych gości (jak w Wigilię). A więc każdy, kto chce może przyjechać...

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czym się martwicie ale moim zdaniem termin jest bardzo dobry i nic niczego nie przyćmiewa. Nie wiem jaki był zamysł ale ArtCho ma rację jak się chce to można wszystko odnaleźć i skorzystać. Mogę Wam tylko kibicować i cieszę się że będę mógł Was widzieć - jeśli taki jest cel to będę taką fajną imprezę z całych sił reklamował.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Termi_N czekam na nasze kolejne spotkanie z niecierpliwością :)

Archo - Nie popełnia błędów, kto nic nie robi :) Może po prostu z Elvisem chcieliśmy bardziej pokazać, że Zachodniopomorskie też się świetnie organizuje, jak Śląskie i Mazowieckie, ale to widać już po samym naszym forum, gdzie "życie" w porównaniu z większością regionów, jest bujne jak cholera :) Wiem, że spora liczba czytelników w ogóle nie wchodzi na regionalne tematy, bo sam baaardzo długo tam nie zaglądałem... Dopiero po pierwszej mojej Burgmanii, poznaniu kilkunastu ludzi bliżej (szczególnie z Łódzkiego), zacząłem przeglądać różne "krainy"... Tylko o to mi chodziło i przepraszam za zamieszanie !pomidor !placz2

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

162737b2e574309d63aedc4d0834b039.jpg

To trzeba powtórzyć ! Przyjmijcie moją wstępną deklarację udziału z spotkaniu. Ostateczna "diecezja" do 10 lutego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Z przyjemnością powitamy w naszych skromnych progach zarówno, delegację z Mazowsza jak i z Kujaw. :-)

Bardzo się cieszymy, że będziemy mieli możliwość spędzić wspólnie czas z naszymi przyjaciółmi z województwa mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego. :-)

Bardzo serdecznie zapraszamy.

Odnośnik do komentarza

Bardzo żałuję, ale z przyczyn zależnych od mojego przyjaciela, muszę zrezygnować z udziału w Majówce Zachodniopomorskiej.

Ten złośliwy przyjaciel postanowił wziąć ślub cywilny w dniu 16 maja....

Pozostaje mi jedynie, wybić mu to z głowy na co się raczej nie zapowiada, ale kto wie... :-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Bardzo żałuję, ale z przyczyn zależnych od mojego przyjaciela, muszę zrezygnować z udziału w Majówce Zachodniopomorskiej.

Ten złośliwy przyjaciel postanowił wziąć ślub cywilny w dniu 16 maja....

Pozostaje mi jedynie, wybić mu to z głowy na co się raczej nie zapowiada, ale kto wie... :-)

Arek, przykra sytuacja.

Możesz chociaż przyjechać w piątek popołudniu, zostać na ognisku i późnym wieczorem wrócić do Szczecina. Kilka godzin spędzisz w towarzystwie Burgmaniaków.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak Elvis, myślę to zrobić...

Bo wielki żal dla mnie, było by się nie spotkać razem z Wami na takim spotkaniu....

Że o foto z moją bordową z samego rana na deptaku...nie wspomnę :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli pogoda i inne czynniki dopiszą :) , to będę na parę godzin bez noclegu. Opłaty jeśli będą potrzebne- na miejscu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...