Skocz do zawartości
Forum Burgmania

I Spotkanie Grupy Zachodniopomorskiej - MAJÓWKA ZACHODNIOPOMORSKA 2015


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Moi Drodzy, pisałem w poście #43, że spotkanie z Wami trzeba powtórzyć. Odległość pomiędzy Warszawą i Świnoujściem zacna, a czasu człowiekowi na wszystko w życiu brakuje. Żeby tak doba miała ze 30 godzin ...

Nie wpłaciłem znaczy, że niestety nie przyjadę - to tak oficjalnie, a nie oficjalnie to jak bym wyruszał spontanicznie RoadRunner-01-june.gifw kierunku Swinemunde to Wojtek dostanie stosownego SMS'a. Gdzieś się jakoś kimnę - harcerstwie byłem.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 285
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    29

  • Urbi

    29

  • SlawoyAMD

    24

  • burgifan

    21

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

:) no problema piootr :) nawet u kota na dzialeczce :) cos sie zorganizuje :)....

KOT'cie a Twoja deklaracja...?!? Będziesz czy masz jakieś inne plany na ten właśnie weekend.

Moi Drodzy, pisałem w poście #43, że spotkanie z Wami trzeba powtórzyć. Odległość pomiędzy Warszawą i Świnoujściem zacna, a czasu człowiekowi na wszystko w życiu brakuje. Żeby tak doba miała ze 30 godzin ...

Nie wpłaciłem znaczy, że niestety nie przyjadę - to tak oficjalnie, a nie oficjalnie to jak bym wyruszał spontanicznie RoadRunner-01-june.gifw kierunku Swinemunde to Wojtek dostanie stosownego SMS'a. Gdzieś się jakoś kimnę - harcerstwie byłem.

Piootr'ze zawsze będziesz miłe widziany i serdecznie goszczony. Czekamy na Ciebie.

A jeśli przyjedziecie w kilku, rownież Was ugościmy.

NO u mnie b powazne problemy zdrowotne z zona.Tak ze i burgmania 2015 stoi pod znakiem zapytania mimo deklaracji i wplaty pieniedzy.Musze jeszcze kilka dni poczekac,jesli bedzie dobrze,to pod koniec tygodnia zadeklaruje swaja chec przybycia i wniose oplate,jesli jeszcze bedzie taka mozliwosc.Zycie ostatnio mnie nie rozpieszcza-niestety

Grzesiu, przede wszystkim najlepsze życzenia powrotu do zdrowia i serdeczne pozdrowienia dla Doroty.

Oczywiście, jeśli tylko potwierdzisz chęć udziału i wniesiesz stosowną opłatę do końca tygodnia, dopiszemy Cię do listy uczestników.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Piootr liczę na ponowne spotkanie z Tobą, bo nie wiem czy w tym roku dam radę finansowo pojechać nad Niegocin. Chciałbym zahaczyć w ramach krótkiego urlopu o Czechy - Chorwację z wymarzonym zwiedzaniem miasta Zadar w tym roku odpuszczam chyba jeszcze, choć to tylko 1600 km ode mnie (jak zawsze rzut beretem :D)... Jak coś, mam w domu wersalkę dwuosobową i 20 metrów kwadratowych podłogi, więc zawszę kogoś mogę przenocować - u mnie zawsze chata otwarta. Arturowi też złożyłem na priv propozycję, bo świetnie rozumiem jego sytuację w tym niszczącym ludzi kraju i nawet jeśli sam nie przyjedzie, to może zabrałby go ktoś na "plecaczka". Chciałbym, by był z Nami mimo przeciwności losu... Po to jest Burgmania, by sobie pomagać, jednoczyć się i poznawać...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Sławku, zgadzam się z ostatnimi zdaniami Twojej wypowiedzi w 100%.

A wracając do Artura, nawet nie dopuszczam myśli, że może Go nie być na Majówce. Powiem więcej, nie wyobrażam sobie Majówki bez ArtCho.

Jak by co, gdyby tylko potrzebował, to pierwszy składam ofertę zawiezienia na "plecaka" mojego przyjaciela Artura.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie, bardzo dziękuję za miłe słowa. Jak tylko uda się ukraść czas to przyjeżdżam.

Odnośnik do komentarza

Kasiora wysłana.

Dziękuję za cierpliwość.

Bierzemy z Szamocikiem wariant 1 w domkach.

Do zobaczyska !!!

Widzę, że na spotkaniu będą 3 Spidermaxy.

To rzadkość :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy i Koleżanki,

termin składania deklaracji i dokonywania wpłat uczestnictwa w Majówce Zachodniopomorskiej 2015 dobiegł końca.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, zmuszony jestem zamknąć listę uczestników, chociaż nie ukrywam, że liczyłem przynajmniej na jeszcze klika osób, które do dnia dzisiejszego nie zadeklarowały się i nie potwierdziły swego uczestnictwa... :-(

Czyżbyście się jeszcze wahali, a może nie jesteście do końca przekonani...?!?

Rozumiem, że są różne sytuacje w życiu i sprawy ważniejsze niż udział i wspólna zabawa na I Spotkaniu Grupy Zachodniopomorskiej... ale uwierzcie, że warto zarezerwować sobie ten jeden weekend, albo chociaż jeden dzień tego weekendu i spędzić go w doborowym towarzystwie Grupy Zachodniopomorskiej Burgmanii.

W związku z powyższym, postanowiliśmy wspólnie z organizatorami, dać Wam jeszcze "chwilę" do namysłu, jeszcze "kilka" godzin na podjęcie decyzji.. Czekamy na ostateczne zgłoszenia, wszystkich tych, którzy się jeszcze zastanawiają, do piątku 6 marca 2015r. Jest to ostateczny termin na zapisanie się i dokonanie opłaty uczestnictwa, który upływa o północy w piątek 6 marca.

Zegar tyka... Pozostało jeszcze niecałe 50 godzin...

Zapraszamy bardzo serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Ja na dzień dzisiejszy mogę tylko potwierdzić na 99 % że odwiedzę Was w piatek na parę godzin. ;-)

Za nic nie przepuszcze takiej okazji.

Kiełbaski przywiozę lub się dołożę wedle życzenia organizatora. :-)

Odnośnik do komentarza
:) elo :) alez tak oczywista oczywistosc :) bede kiedy bede :) bo grafiku pracy nie znam ale na te kilka godzin na pewno sie zjawie z jakas kocia przekaska :) jestem na miejscu takze w ostatecznosci uciekne z pracy...ooo :)...pozdrawiam...
Odnośnik do komentarza

Panowie, bardzo dziękuję za miłe słowa. Jak tylko uda się ukraść czas to przyjeżdżam.

Jeżeli myślisz kolego że pojedziesz tam sam to już Ci mówię że jesteś w dużym błędzie :).

Harcerzem też byłem.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Piootr, Sobier, Irasko, Alfi i reszta naszych Przyjaciół z Warszawy, czekamy na Was i z wielką przyjemnością oraz serdecznością będziemy Was gościć na Majówce Zachodniopomorskiej.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wszem i wobec oznajmiam, że lista uczestników I-ego Spotkania Grupy Zachodniopomorskiej - Majówka Zachodniopomorska 2015, została oficjalnie zamknięta.

Wszystkim tym, którzy zapisali się, bardzo serdecznie dziękuje za przyjęcie zaproszenia na organizowane przez nas spotkanie w Świnoujściu.

Pozostałym osobom, które na dzień dzisiejszy z różnych przyczyn nie były w stanie określić się i zadeklarować udziału, życzę aby jednak los był przychylny i ostatecznie umożliwił wzięcie udziału w naszej imprezie. W przypadku podjęcia decyzji na tak, proszę o kontakt na PW.

Tymczasem pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i zabieram się wraz z komitetem organizacyjnym do pracy.

Odnośnik do komentarza

Tak więc jak rozumiem możemy zgłaszać prośby tudzież postulaty, snuć supozycje jak również nieśmiało myśli w zakresie soboty od 10.00 - 14.15 - w dziale wspólna przejażdżka po okolicy. W odróżnieniu bowiem od parady połączonej ze zwiedzaniem Świnoujcia jest to czas wycieczkowy?- Czyli wycieczka do Międzyzdrojów, Albeck czy może Penemunde- a może kilka różnych grup, gdzie dowodzącymi wyprawami będą nasi koledzy ze Świnoujścia? Fort Gerarda- no nie wiem, czyli co dzielni koledzy jakieś plany mini, mini mini wypraw?

Odnośnik do komentarza

Czyli wycieczka do Międzyzdrojów, Albeck czy może Penemunde

Chcialbym nieśmiało koledzy zaznaczyc, ze gdy bedziecie wspolnie planowac wycieczki podczas tej majowki to weźcie również pod uwage fakt, że nie wszyscy jej uczestnicy posiadaja uprawnienia na motocykl i nie beda mogli pojechac do naszych zachodnich sasiadow;-(

Odnośnik do komentarza

Chcialbym nieśmiało koledzy zaznaczyc, ze gdy bedziecie wspolnie planowac wycieczki podczas tej majowki to weźcie również pod uwage fakt, że nie wszyscy jej uczestnicy posiadaja uprawnienia na motocykl i nie beda mogli pojechac do naszych zachodnich sasiadow;-

Rozmawiałem wcześniej z kol. minimi1 i obecność kat.125 na Majówce będzie brana pod uwagę przy propozycjach wycieczek.

Odnośnik do komentarza

Oto właśnie Kol. Qszysiek, oto właśnie m.in. chodzi. mam nadzieję, że Drogi (przypominam, że forma "drogi" jest w naszej grupie obowiązująca, kolega też ostatecznie może być) Urbi w porozumieniu z naszymi Drogimi Kol. znad morza wykreślą niespieszne, ciekawe spacerowo trasy z własnym cennym przewodnictwem uwzględniając każde, najbardziej nawet .......... preferencje.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Szanowni Koledzy, Drodzy Przyjaciele,

chciałbym na wstępie uspokoić wszystkich, że pamiętamy o wszystkich naszych uczestnikach,o nikim nie zapomnimy a co więcej, dołożymy wszelkich starań by wszyscy byli przynajmniej zadowoleni i usatysfakcjonowani z udziału w organizowanej Majówce.

Już niebawem przedstawimy propozycje wycieczek zarówno zaplanowanych na sobotę między śniadaniem a obiadem.

Pozwólcie, że zaplanowana na popołudniową sobotę, parada po Świnoujściu wraz ze zwiedzaniem tego uroczego miasta, będzie dla Was niespodzianką od gospodarzy.

Tymczasem komitet organizacyjny zabiera się ostro do pracy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kowal, Rugia jest 140km od Świnoujścia, co przy poruszaniu się w kolumnach, jest dość czasochłonne, a i z 125-kami bez PJ klasy A, jest wielce ryzykowne, więc raczej nie wchodzi jej zwiedzanie w ramach "zlotu"...

Odnośnik do komentarza

Kowal, Rugia jest 140km od Świnoujścia, co przy poruszaniu się w kolumnach, jest dość czasochłonne, a i z 125-kami bez PJ klasy A, jest wielce ryzykowne, więc raczej nie wchodzi jej zwiedzanie w ramach "zlotu"...

Slawku bez przesady! Nie jestesmy zupelnymi laikami i umiemy jezdzic na 2oo tylko rozne sytuacje zyciowe sprawily, ze albo stracilismy to prawo jazdy, albo nie myslalo sie kiedys ze warto je zrobic;-) Moze w ogole nie bedzie tematu, bo tak jak Krzysiek zdarzymy z Rogerem zrobic kat.A do naszej majowki:-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Slawku bez przesady! Nie jestesmy zupelnymi laikami i umiemy jezdzic na 2oo tylko rozne sytuacje zyciowe sprawily, ze albo stracilismy to prawo jazdy, albo nie myslalo sie kiedys ze warto je zrobic;-) Moze w ogole nie bedzie tematu, bo tak jak Krzysiek zdarzymy z Rogerem zrobic kat.A do naszej majowki:-)

Tomku, nie urażaj się, Sławek nie miał na myśli nic złego i nie podważał Waszych umiejętności, tylko wspominał o ryzyku jazdy bez uprawnień po Niemczech.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...