Skocz do zawartości
Forum Burgmania

I Spotkanie Grupy Zachodniopomorskiej - MAJÓWKA ZACHODNIOPOMORSKA 2015


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 285
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    29

  • Urbi

    29

  • SlawoyAMD

    24

  • burgifan

    21

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Na powrotną niedzielę bym wziął :P Pod wieczór może się przydać skuter wodny :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sobotnia parada nagłośniona... Teraz tylko liczyć na pogodę - http://iswinoujscie.pl/artykuly/36989/

Czytaliście komentarze pod tym "newsem"? Nasz naród jest głupi jak kilo gwoździ. Albo pół kila... Że też qwa zawsze znajdą się łajzy, które nie mają nic do powiedzenia, a się wypowiadają. Głupie jak but, ale powodujące wzrost ciśnienia tętniczego... Będziemy strzelać z tłumików, a miasto promuje parady dawców. Nosz qwa mać! Co za durnie! Szkoda, że przez internet nie da się zabijać, bo chyba bym jak Czarls Bronson zaprowadzał porządek. Dość szybko dałoby się oczyścić świat z takich matołów. Gwałt niech się gwałtem odciska, rzekła dupa do mrowiska.

https://www.youtube.com/watch?v=_GieK_55uyY

Dobre jest 1:30. Takie możliwości powinien dawać Internet.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Na tych debili i tępe dzidy to nawet sam Chuck Norris nie poradzi.Staram się nie czytać komentarzy, no chyba że to Slawoy pisze ;)

Odnośnik do komentarza

Tępe dzidy to mało powiedziane. Nie zapomnijcie tylko o strzałach z tłumika :) .

Żenada szkoda czasu i nerwów na czytanie takich bzdur.

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że przez internet nie da się zabijać, bo chyba bym jak Czarls Bronson zaprowadzał porządek. Dość szybko dałoby się oczyścić świat z takich matołów. Gwałt niech się gwałtem odciska, rzekła dupa do mrowiska.

https://www.youtube....h?v=_GieK_55uyY

Dobre jest 1:30. Takie możliwości powinien dawać Internet.

Przebijam

Odnośnik do komentarza

:)witam :) za cieplo nie jest w sciu :( jakies 12st....także pomalutku bez adhd :)...ja dolace po 20-stej :) do zobaczenia :)...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kocie spoko... Zapowiadają, że słonko przetrze się około godziny 13-tej i temperatura może skoczyć do około 16 stopni... Lipiec to nie jest, ale zawsze :) Nie zapomnijcie jakiś polarów zabrać na wieczór, bo ma być chłodno...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zachodniopomorskie już się bawi... Poradziłem sobie ze zdjęciami... Relacja na żywo :P

23d227aa997684c1.jpg

c829824ca16cec86.jpg

c064e081f664b5ee.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dawać więcej fotek co bym relacje na żywo ... :)

Mirku, relacji na żywo już raczej dziś nie będzie bo operator stracił łączność ;)

Zapewniam jednak , że fotek jest sporo a bracia i siostry bawią się doskonale :)

P.S.

W pewnym momencie przyjechała karetka na sygnale na szczecińskich blachach - śmieliśmy się, że to Ty załatwiłeś sobie transport i przyjechałeś na majówkę :Jumpy:

Odnośnik do komentarza

Elvis nie zalamoj sie . Ja tez zgrzytam zebami na kazda ogladana fotke.A mialo byc tak pieknie .Ty jestes juz u siebie a ja tu , gdzie jestem tez u siebie. Jeszcze miesiac temu a nawet tydzien myslalem ze bede wsrod Was - niestety.Predzej Wy mnie odwiedzicie niz Ja do Was dojade.Takie sa koleie losu i nic na to nie poradze. Pozdrawiam Ciebie Elvis no i tych szczesliwcow .

Odnośnik do komentarza

Elvis nie zalamoj sie .

Może nie jako pomysłodawca ale ten który zebrał i zmobilizował towarzystwo z GZ do wspólnego spotkania, jest mi przeogromnie żal ze nie mogło mnie tam być ... :(

Szanowni koledzy z GZ ...

Obserwując meteogramy i fotki które wstawialiscie na forum, zauważyłem ze pogoda dopisała ... może nie było jakoś super słonecznie i jakieś wielkie ciepełko ale aura była bezdeszczowa a co za tym idzie nawierzchnie były suche ... Podobnie zapowiada sie dzisiejszy dzień, może nie bedzie super słońca ale padać tez nie powinno ...

Tymczasem, życzę wszystkim szczęśliwych powrotów do domów, w mam nadzieje doskonałych humorach ... szerokości i przyczepnosci ... lewa w górę ... :)

Odnośnik do komentarza

Jak powiedziałem tak i zrobiłem ;) ... Odwiedziłem wczoraj Kolegów w Swinoujściu w godzinach ok. 10- 16... Załapałem się chyba na najważniejsze "objazdówki" do fortu Gerharda, nad jez. Turkusowe w Międzyzdrojach, w międzyczasie obiad i paradę przez miasto w eskorcie Policji oraz ustawienie maszyn na zamkniętej dla pojazdów promenadzie. Wszystko dograne i zapięte na ostatni guzik, no może za wyjątkiem "pożegnalnego" wystrzału w forcie, ale to w końcu kanonier dał ciała ;)...

Jak już wspominałem na miejscu, impra warta powtórki za rok :) .

PS. Dziękuję, że poczekaliście na mnie koło stadionu, ale jak ja to mówię: prom się znowu spóźnił ;) ... Przepraszam też ew. wszystkich tych z którymi nie zdążyłem się przywitać/pożegnać, ale wszystko robione było w przysłowiowym "locie"...

Jedna fota...

484358594ac9c9d4bb41796b92fd0320.jpg

Edit: A faktycznie, w Anklam był zlot Trabanta... Ile zrobionych Trabantów, Wartburgów i Barkasów krążyło po drogach to szok. I to w różniastych konfiguracjach...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...