Skocz do zawartości
Forum Burgmania

I Spotkanie Grupy Zachodniopomorskiej - MAJÓWKA ZACHODNIOPOMORSKA 2015


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 285
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    29

  • Urbi

    29

  • SlawoyAMD

    24

  • burgifan

    21

Top użytkownicy w tym temacie

I my ze swej strony chcemy podziękować zarówno organizatorom, jak i współuczestnikom za tę niecodzienną imprezę; nie pozwoliliście nam się nudzić. Była to świetna okazja do zawarcia nowych znajomości, lepszego poznania, a przede wszystkim skorzystania z Waszych cennych doświadczeń; dziękujemy za wszelkie wskazówki i okazaną serdeczność w dzieleniu się swoją wiedzą, która dla nas nowicjuszy jest ciągle unikalna.

A, że zimno? No cóż, (sorry) taki mamy klimat..., jednak pomimo to myślę, że daliśmy radę, atmosfera była gorąca, czyż nie?

a317bf9775c1d956med.jpg

Szczególne pozdrowienia dla uczestniczek sekcji plecaczków:

65113f322ee142aamed.jpg

I na koniec nie zapominajcie, że bal opiera się na żubrze...

6dc0dad70b588643med.jpg

Pozdrawiamy, Jola z Waldkiem.

PS.

Bobasku, jaki był tytuł tej książki? please...

c8ca9c08ed14aa84med.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Serdeczne podziękowania dla Wszystkich, którzy byli obecni i stworzyli tę niesamowitą atmosferę. Warto było przyjechać.

2015-05-15%2020.17.15.jpg

2015-05-16%2010.05.04%20HDR.jpg

2015-05-16%2011.33.05.jpg

2015-05-16%2011.35.05.jpg

Musztra była niezła ;). Na baczność stali nawet tak wielkie Chłopy jak Bobas i dr.Big (akurat tu na spocznij) :)

2015-05-16%2012.38.46%20HDR.jpg

2015-05-16%2015.11.57.jpg

2015-05-16%2017.22.20.jpg

2015-05-17%2010.04.56.jpg

2015-05-17%2010.01.26.jpg

Odnośnik do komentarza

Chciałem podziękować za wspaniale spędzone godziny z wami wspaniałe wrażenia i poznanie wspaniałych ludzi,szkoda że tylko mogłem być parę godzin,

Odnośnik do komentarza

ja jak zwykle szukam zdjęć magicznych - takich jak ta Artura z lotniska- znalazłem dwa ze złapaną chwilą- z pewnością do oglądania na dużym ekranie - ostatnia Krzysia i 38 Piotra- nic dziwnego, oba z plaży. Artur tym razem zrobił kilka fantastycznych portretówek (głównie z Zosią) i jedno, które rządzi 84 z dropboxa. Zresztą m.in. Azjon i Joshua też są genialnie zrobieni, Robsson, Damiano- w indywidualnych fotach można przebierać- moje też jest fajne (poza pierwszymi - do kasacji)

Odnośnik do komentarza

Dziękuję organizatorom i pomysłodawcom za tak fantastyczną imprezę oraz wszystkim uczestnikom za cierpliwe tolerowanie mojej osoby. Już teraz czekam na kolejną edycję.

Odnośnik do komentarza

jak ktoś chce obejrzeć paradę z ujęcia skutra to proszę

Oglądając filmik poczułem się jakbym "prawie" był na paradzie ... z tym że "prawie" robi wielką różnicę ... :)

Zauważyłem też że nasz szanowny Prezes co chwila podjeżdzał pod obiektyw ... taki lanisk ... no ale co Prezes to Prezes ... :)

ArtCho i hrabia - super fotki i dzięki za tak dużą ilość ... jest co oglądać ... :)

Żeby nie było, to pozostałe fotki też są super ale jest ich mniej ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to masz Elvisie cały film ze spotkania... Mimo że choroba rozłożyła mnie kompletnie, udało się poskładać obrazy w całość.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Elvis, chyba w najśmielszych marzeniach nie spodziewałeś się, że Twój pomysł, żebyśmy "się zebrali" osiągnie taki kształt: promocja turystyki skuterowej, promocja Świnoujścia, promocja całej Burgmanii. Super pomysł chłopie! Tym większy żal, że nie mogłeś być z nami...

Elvis na prezydenta! Urbi na premiera! Robsson na marszałka Sejmu! KriSSo na marszałka senatu! Slavoy na ministra obrony narodowej!

Raz jeszcze wielki szacun dla wszystkich zaangażowanych w organizację spotkania (czyli dla mnie też, bo byłem autorem pocztówki zlotowej :D). Szkoda też, że Urbi nie mógł być z nami. To on jest w końcu spiritus movens wielu naszych zachodniopomorskich inicjatyw... Slavoy, Robsson, KriSSo i wszyscy "bezimienni" - wielkie dzięki!

Panowie filmowcy - świetne pamiątki po spotkaniu. Jest czym się pochwalić :) No i lokalna tv - miodzio!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sławku ... dobra robota, jak zwykle zresztą ...

I o ile rozumiem że mało jest Ciebie na filmie, to wyjaśnij mi, dlaczego prawie wcale nie Ciebie na fotkach ...

Elvisie, wszyscy woleli robić fotki mojej "fretce", stąd mało zdjęć z moją podobizną :P Widocznie mało medialny jestem...

Odnośnik do komentarza

Powiem krótko, po obejrzeniu materiału z MAJÓWKI mogę tylko pozazdrościć wszystkim uczestnictwa w tak fajnej imprezie :photo:.

Pozdrawiam :clapping: :clapping: :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Z okazji zbliżającej się tygodniówki naszego I-szego Spotkania, dla uczczenia tego zacnego wydarzenia wrzucam filmik na YT abyście przypomnieli sobie te przyjemne chwile :) ( tak naprawdę to wrzucam dopiero dziś bo padły mi programy do obróbki video :devil: )

Z pozdrowieniami dla całego Bractwa, życzę miłego oglądania :blush:

Odnośnik do komentarza

zauważyłem na filmach, że w moim revicie mam taką małą łysą główkę (a przecież mam włosy) jakby bez szyi, i ciągle nią ruszam jak ptak taki i zacieram ręce i sztywno chodzę- tzn na sztywnych nogach- fajnie siebie zobaczyć Robsson, na Twoim filmie jakoś lepiej wyszedłem- może masz po prostu lepszy aparat czy coś- bo jak widzę w lustrze to się sobie podobam- czyli po prostu im gorszy aparat tym gorzej wychodzę- logiczne

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...