Skocz do zawartości
Forum Burgmania

I Spotkanie Grupy Zachodniopomorskiej - MAJÓWKA ZACHODNIOPOMORSKA 2015


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i chciłem wszystkim podziękować za wspaniałe spotkanko było naprawde super poznać wszystkich , miło spedzony czas i dużo by było wymieniać , mam nadzieje ze uda mi sie załatwić wolne na kolejny zlocik . Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 285
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    29

  • Urbi

    29

  • SlawoyAMD

    24

  • burgifan

    21

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Sławek zapieścił swoją fredkę i dziś w nocy dała nogę :P

08321012a276f2a10d4882077953d676.jpg

Jeszcze parę fotek.

W pochowni

05048ade344484ded977b635838d8818.jpg

Przed "sraczem" :P

ccc39c64f26a8bd2396282b66fa7d2f2.jpg

Pasowanie na "rycerza"

f81923bccff19983c7df0305b8cd34fe.jpg

41207f121487c4dc0aa20cd2b35945db.jpg

Plaża

e7910dd028175f791c4a11e0886df29b.jpg

0a4774ac23fd2312c051a781bca78c15.jpg

Odnośnik do komentarza

20150516_214237.jpg20150516_214230.jpg

Krzysiek pije piwo zakazane w jego korporacji :) - mamy haka :)

dojechałem, wiało jak......... Na promie spotkałem WD40 i Tremina z "plecaczkami" :)

Połowa drogi z Terminem w szyku "schody w prawo" potem pożegnalne pomruganie lampkami reszta drogi solo.

wklejajcie więcej fotek, bo Olka bardzo chce zobaczyć :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

"Fretka" się odnalazła :clapping: U Samby została na stole, kiedy szykowaliśmy się na balety w "Piwnicy"... Ulga, w najbliższym czasie idę dorobić kluczyk na zapas, gdyby futrzak znów postanowił uciec...

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za mega towarzystwo. Szacun dla organizatorów. Bardzo miło było z Wami się spotkać. U mnie na budziku stuknelo 940 km.

Do zobaczenia niebawem......

Odnośnik do komentarza

My z Rogerro i Michałem (niezrzeszonym) tez juz szczesliwie dojechalismy :laughing: Faktycznie wiało przeokrutnie i nawet lekko nas deszczyk złapał.

Zaraz jeszcze się wybieramy na targi Motoshow na Azoty arena :Jumpy: Podziękowania dla wszystkich uczestnikow Majówki Zachodniopomorskiej 2015 no i oczywiście dla organizatorów bez których by się ona nie odbyła! :wink32:

Odnośnik do komentarza

dojechałem, Arturo też- żyjemy wiało, ale słońce- patent czapka pod kask i p deszczówki na jeansy zdały egzamin- to tyle, podsumowanie póżniej

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Drodzy Koledzy i drogie Koleżanki,

Jako jeden z organizatorów, chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom Majówki Zachodniopomorskiej za przybycie i udział w zorganizowanym I-szym Spotkaniu Grupy Zachodniopomorskim. Frekwencja dopisała i uważam, że jak na pierwszą tego typu imprezę w Zachodniopomorskim, cieszyła się dużym zainteresowaniem. Super było Was wszystkich spotkać oraz poznać nowych Burgmaniaków i spędzić wspólnie czas w tym uroczym, nadmorskim kurorcie.

Szczególne podziękowania składam współorganizatorom za zaangażowanie i wkład pracy włożonej w organizacje imprezy. Robert, Sławek, Krzysiek i Mirek jesteście Wielcy!!! Współpraca z Wami była czystą przyjemnością i zaszczytem dla mnie.

Specjalne podziękowania składam dla wszystkich darczyńców, którzy dołożyli swoje cegiełki do organizacji Majówki. Dzięki Wam wszyscy byli odziani w pamiątkowe koszulki zlotowe.

Mam nadzieje, że ewentualne niedociągnięcia lub potknięcia w organizacji, wybaczycie nam... w końcu to był nasz pierwszy raz. ;-)

Wszystkim bardzo dziękuje i pozdrawiam serdecznie.

Do zobaczenia za rok.

P.S. Przepraszam i żałuje, że z przyczyn rodzinnych nie mogłem być z Wami przez całą Majówkę. Obiecuję, że następnym razem postaram się spędzić z Wami więcej czasu.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wojtku, trzeba było napisać w imieniu wszystkich współorganizatorów ;) bo cienias ze mnie w przemówieniach :chair:

Nie lubię przemówień, więc wybaczcie proszę, że nie będę się rozpisywał.

Dziękuję Wam , że tak w licznym gronie mogliśmy się spotkać (okazuje się , że bez Was życie jest nudne ;) )

Za wszelkie niedociągnięcia przepraszam ale obiecuję poprawę :):):)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję wszystkim za mile spędzony weekend w Świnoujściu! Fajnie było spotkać się z Wami na trochę dłużej niż zwykle. No i pojeździć. Super było spotkać osobiście kilkoro "nowych" członków naszej grupy.

Pomysłodawcy - Elvisowi, gratuluję za super pomysł. Wszystkim organizatorom gratulują podjęcia się organizacji i sprawne przeprowadzenie całego przedsięwzięcia. Wszystko było jak trzeba. Wielka szkoda, że dwóch "awangardzistów" i spiritus movens Zlotu nie było... Urbi jest usprawiedliwiony (wiadomo, rodzina), ale Elvis? Dałeś ciała chłopie. Specjalnie tak długo siedziałeś w tym Zdunowie, żeby nie przyjechać. Wymyślił i nas olał! ;) Slavoy i Robsson - super organizacja na miejscu. No i oczywiście KriSSo! :)

Super, że było kilkoro naszych przyjaciół "z Polski" :)

W ogóle świetne spotkanie.

Zdjęcia się synchronizują..

Odnośnik do komentarza

Ja też już w domu.

Na budziku stuknęło 1007 km i dawno już tak w drodze nie zmarzłem jak dziś, ale to nic w porównaniu do fantastycznej i super udanej imprezy.

Dziękuje serdecznie organizatorom i wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tak zacnego spotkania. Jestem pod wrażeniem rozmachu i organizacji tej imprezy :clapping: .

Dziękuję także wszystkim którzy przybyli na to spotkanie i umilili czas swoim towarzystwem :drunk: , a w szczególności Bobowi, Damianusowi i Bobasowi za wspólne kulanie w drodze na zlot i z powrotem.

Mam nadzieję, że za rok będzie kontynuacja, a ja będę miał zdrowie, czas i pieniądze by przybyć do Świnoujścia.

P.S. Musztra była superrrrrrrr. :clapping:

Odnośnik do komentarza

W końcu w domu - wiało jak szalone i kilka razy nas z psikało. Super impreza i to wielka radość znowu było Was widzieć. Takie serducho i Wasza pasja powodują ze jesteście zgranym teatem. Raz jeszcze dzięki za zaproszenie i możliwość spotkania się z Wami. Do następnego spotkania i juz się nie mogę doczekać ?.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dziękuje wszystkim za miłą wycieczkę w sobotę. Niestety nie mogłem uczestniczyć w całej imprezie, ale było fajowo i jestem zadowolony z nowych znajomości. Krisso bardzo Ci dziękuje za możliwość przejażdżki twoją Hondą forzą to było bardzo miłe doznanie. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Organizatorom za tak dobrze zorganizowana imprezę, wielki SZACUN. Oczywiście wszystko było SUPER, ale załatwienie pozwolenia na wjazd skuterów na plażę przeszło najśmielsze oczekiwania moje jak również pewnie i innych. Zrobiliście bardzo dużo dobrej roboty za co BARDZO DZIĘKUJEMY.

Wszystkim przybyłym na spotkanie szczególnie przyjezdnym dziękujemy, bardzo miło było z wami znów się spotkać. Koleżanki i koledzy z GZ- Burgmani dziękujemy za miło spędzony czas i musimy to naturalnie powtórzyć.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wszystkim za wspaniałą majówkę. Ilość atrakcji i poziom organizacji przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Wycieczki, zwiedzania, wspaniała parada oraz wystawa na promenadzie, telewizja lokalna, wywiady i jeszcze na koniec wjazd maszynami na plażę - Panowie Organizatorzy SZACUN.

Odnośnik do komentarza

No i ja podziękuję ? jako świeżak, wspaniała organizacja, wspaniali ludzie)- a z niektórymi się juz znaliśmy wcześniej ? miło spędzony czas.Mam nadzieję, że spotkamy się na burgmanii za 3 tyg. O ile czas pozwoli

Odnośnik do komentarza

Ja również bardzo dziękuję, było wzorowo, super atmosfera, organizacyjnie 10/10 :)

Ja nie mogę się doczekać filmiku z parady od Sławka.

Odnośnik do komentarza

Już doszedłem do siebie, dzięki Panowie za miło spędzony czas- to był mój pierwszy wyjazd- mam nadzieję, iż nie jest on ostatni. Organizacja jak i ilość atrakcji włącznie z fajnym wjazdem nad morze przerosła moje marzenia. Tutaj wielkie podziękowania dla Świnoujścia jak i dwóch wielkich nieobecnych- Urbiego oraz Elvisa. Również wielkie podziękowania dla Was wszystkich za to, że było fajnie, za to, że jesteście pozytywni, dla Artura, że przeżył bez marudzenia moje chrapanie i za NRD, dla Krzysia, który niby cień podążał razem z Urbim celem zakupu kiełbasy i innych niezbędności (padł mit o niskim spalaniu Forzy- 4.1/100- widziałem), dla wszystkich, których poznałem. Częściej będę teraz wypuszczał się choćby na żeberka. Fajnie też było, że znowu (w niektórych przypadkach po raz pierwszy) byli nasi goście- w tym aż z Malborka (ja zmarzłem po 100 km, nie wiem jak można przeżyć 400). Kurcze- no fajnie było, chcę jeszcze. Chcę filmów i zdjęć- i nie chcę jutro do roboty

Odnośnik do komentarza

Ja również dziękuję wszystkim kolegom oraz ich pięknym małżonkom za miłe towarzystwo w świnoujskiej imprezie.

Pozdrawiam i niecierpliwie czekam na zdjęcia...zwłaszcza z plaży :)

Odnośnik do komentarza

Ja również dziękuję wszystkim kolegom oraz ich pięknym małżonkom za miłe towarzystwo w świnoujskiej imprezie.

Pozdrawiam i niecierpliwie czekam na zdjęcia...zwłaszcza z plaży :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...