Skocz do zawartości
Forum Burgmania

WRZESIEŃ w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Krisso, nie ma żadnej fotorelacji, ponieważ montaż odbywał się na kilkanaście minut przed wyjazdem z pracy do przedszkola po Alexa i nie było czasu na takie ceregiele...

Uwierz, że montaż jeśli tak tak to można nazwać tę operację, jest bardzo prosty i w przypadku tego tego modelu dedykowanego do Majesty, wymagał wykręcenia a następnie przykręcenia dwóch wkrętów w fabryczne otwory, zapięcia przedniego paska przebiegającego pod szybą, wokół czaszy przedniej oraz zapięcia dwóch pasków bocznych dolnych przypinanych do obudowy podestów na nogi... I to cały już montaż tego akcesoria. Dodatkowo, w kieszeni przedniej jest pokrowiec na tylne siedzenie i pasek służacy do zapięcia motokoca wokół tylnego spojlera lub kierowcy przy dłuższych jazdach...

To wszystko, a efekt niesamowity, komfort jazdy i ciepło niewyobrażalne wcześniej... Koniec z chłodem podczas porannych przejazdów do pracy albo wieczornych przejażdżek. Teraz ciepło i przyjemnie nawet w samych dżinsach i półbutach czy trampkach...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 196
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Elvis

    33

  • Urbi

    22

  • ArtCho

    21

  • KriSSo

    20

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Irku, opony zimowe już mam, a mówki... ?!? hmmm - pomyślę, czemu nie... ;-)

A tak na serio, to teraz dziwię się czemu u nas w Polsce, przy naszym klimacie, motokoce są tak mało popularne...?!?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Podjadę i pooglądam, jeśli mi się spodoba, też zamówię. Dziś troszkę sobie pojeździłem i niestety zmarzłem (kolana), pomimo tych moich ocieplaczy kolan.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

no no nie powiem, nawet to wygląda :) Masz dar przekonywania ponieważ po naszym ostatnim spotkaniu zamówilem dla mnie i Kasi kaski, dokładnie ten sam model jak Twój:)

P.S mam do sprzedania nasze dotychczasowe kaski, wiadomość na priv.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dodam tylko, że już dzisiaj, dzięki uprzejmości kolegi Rzela - znów gorące podziękowania !!! - został zamówiony kolejny motokoc Termoscud R040 oczywiście firmy Tucano Urbano, przez Janusza "Matrix'a" do czerwonej Hondy Jazz...

Mariusz, wracając do naszego niedzielnego spotkania, Janusz, również chciałby odkupić od Ciebie kufer z podstawą do Jazz'a...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kurczę, jednak zamawiam motokoc i jeszcze jeden kolega do piaggio liberty ;). Trzeba szybko łapać Rzela, gdzieś tu się pewnie schował.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Kurczę, jednak zamawiam motokoc i jeszcze jeden kolega do piaggio liberty ;). Trzeba szybko łapać Rzela, gdzieś tu się pewnie schował.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Hey KriSSo!!!

Daj znac jak bedziesz juz wiedzial jakie koszta sa tego motokoca do naszych Burgmanow;-)

Ps. Latasz gdzies dzisiaj wieczorkiem?;-)

Odnośnik do komentarza

Ładnie ułożony kocyk, Wojtku.

Powiedziałbym że nawet książkowo. W StolYcy tak nie potrafią.

Zaletą wielką tego dobrodziejstwa jest to że możesz latać nawet zimą, a dzisiejszy wieczór do ciepłych chyba nie będzie należał. Na kulanko jak znalazł...

Odnośnik do komentarza

Mariusz, wracając do naszego niedzielnego spotkania, Janusz, również chciałby odkupić od Ciebie kufer z podstawą do Jazz'a...

Wiem, już z Nim nawet na ten temat rozmawiałem, kufer mam w garażu, ale płytę muszę odebrać od nowego właściciela mojego poprzedniego konia. Jak tylko Janusz sie wykuruje, ogarniemy temat :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy,

jak tam dzisiejsze spotkanie...?! Czy pomimo trochę deszczowej pogody frekwencja dopisała...?!

Ja niestety nie mogłem uczestniczyć w dzisiejszym spocie, nad czym bardzo ubolewam... :-(

Muszę przyznać, że już się za Wami stęskniłem ;-)

Tymczasem bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ładnie ułożony kocyk, Wojtku.

Powiedziałbym że nawet książkowo. W StolYcy tak nie potrafią.

"Książkowo" ułożony koc - bo to zdjęcie folderowe, zresztą z trochę innym modelem niż przeze mnie zakupiony...

Chociaż mój również został zamontowany "książkowo" i również jest ładnie ułożony... ;-) Przy najbliższej okazji zrobię zdjęcie i pokażę.

Pozdrawiam serdecznie kolegów ze stolicy.

zimno, padał deszcz, był nowy pantheon 150

Piotruś, a to nie jeden (czarny lub srebrny) z tych dwóch Pantheon'ów, które były z Wami już tydzień temu w lodziarni na Pl. Orła Białego...?!?

A przy okazji, gdybyś wyposażył swojego X-Max'a w motokocyk, nie czuł byś tak tego jesiennego zimna... ;-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Piotra nie było tydzień temu na spocie i na lodach, dlatego nie skojarzył ale to był czarny Pantheon.

Ja mimo, że nie mogłem wczoraj podjechać burkiem to chociaż pojawiłem się autem małżonki żeby przypasować jakąś kamizelkę w rozmiarze M.

Dziękuję koledze grota10 za udostępnienie swojej kamizelki.

Mimo pogody frekwencja była niezła chyba 8-9 maszyn.

Co się później działo nie wiem, bo musiałem jechać po córę na trening.

Odnośnik do komentarza

pantheon na gdanskich numerach. Kocyk kojaży mi się nieodmiennie z Osą przykrytą taką specjalną gumowaną płachtą i dziadkiem z wędką przez plecy jadącym na ryby koniecznie w białym orzeszku

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

pantheon na gdanskich numerach. Kocyk kojaży mi się nieodmiennie z Osą przykrytą taką specjalną gumowaną płachtą i dziadkiem z wędką przez plecy jadącym na ryby koniecznie w białym orzeszku

:cool2: Ło kurczę, Piotrze dałeś teraz po plecach :chair::notworthy: A ja już miałem zamawiać ten motokoc. W tym układzie, w obawie jakie będziesz miał o mnie zdanie PO zakupie, chyba jednak zrezygnuję :Jumpy:

:clapping: :clapping:

P.S.

No to wiem już, co Wojtkowi kupić na imieniny/urodziny :D. Trzeba mu dokupić wędkę :laughing:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jest ładna pogoda, choć wczoraj się nie zanosiło. Jadę na 3-4 godzinki: Chociwel, Nowogard, Kamień, Dziwnowek, Międzyzdroje (na gofra i kawkę), Wolin, Stepnica. Niespiesznie, podziwiając złotą polską jesień.

Startuję z grubsza o 10.00. Myślę, że 10.15-10.30 powinienem być koło Pizza Hut na Słonecznym i tam - kto chce - możemy się spotkać.

-------------

Czyli jadę sam :)

Odnośnik do komentarza

No to i ja wybieram sie do polatania.Troche pozno wstalem i spoznilem sie na wycieczke z ArtCho.Zatem troche sie ogarne i lece,gdzies w kierunku gryfina po NRD-owskiej stronie

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No w domu. Z trzech godzin zrobiło się 5,5 :) Ładne okolice, ale nawierzchnia i zwyczaje na drodze do d... W sumie tylko 2 razy chcieli mnie zabić, to i tak niezły wynik (raz na czołówkę).

Ale Maciejewo zaliczone, morze, Międzyzdroje i goferek :)

ba1694361dbbc61de5d0cf453705b309.jpg

80eeda02634acd75caf19d8650596acf.jpg

78c0927c4a25a00108a9236c315330a9.jpg

04be1805006189bd002c25ad9179e7ab.jpg

a16dfbd015b8d5f78eec72d8aa1f3db1.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...