Skocz do zawartości
Forum Burgmania

WRZESIEŃ w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 196
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Elvis

    33

  • Urbi

    22

  • ArtCho

    21

  • KriSSo

    20

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

No i po ognichu! :)

Maciek, dziękujemy Tobie i małżonce za zaproszenie i zorganizowanie ogniska. Zdecydowanie lepiej niż na głębokiem ;)

Ekipa dopisała aż stolików zabrakło. Fajnie rownież, że "młodzi" z nami byli. KriSSo - Skuterek pierwsza klasa! (Tylko to sprzęgło jakieś twarde...).

Przejazd na szarańczę udany, gostek z audi postawiony do pionu :)

Maciek, czekamy na zdjęcia! I do następnego czwartku!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zdjęcia, zdjęcia proszę... Ja wrzesień mam zawalony robotą, więc o wojażach mogę zapomnieć niestety... Do tego Mirek z Hajnówki ogłosił akcję serwisową i muszę znów skrzynię wyciągać niestety... Okazało się, że jakiś podwykonawca części, który robił mu kliny na wałek napędowy, zamiast zrobić je z brązu technicznego (samosmarujący), zrobił je z tańszego mosiądzu... Wycierają się ponoć za szybko, zdecydowanie za szybko :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Swoją drogą:

Gdzie teraz szuka się ludka do pracy dorywczej jak np. wrzucenia węgla do piwnicy?

Kiedyś, bardzo kiedyś, podjeżdżało się pod "pośredniak". :-)

A teraz?

Zadzwoń to ci pomogę.

Burgifan-y jesteście SUPER, dom w remoncie a wam się chciało ognicho, pełen SZACUN.

Odnośnik do komentarza

burgm.jpg

to zdjęcie przede wszystkim udowadnia, że nie należy lekceważyć kamizelek i tego typu odblaskowych ozdóbek, zwłaszcza że dni coraz krótsze...

Odnośnik do komentarza

Super ognisko, podziękowania dla gospodarzy i dla współtowarzyszy biesiady. Myślę, że z każdym kolejnym spotkaniem będziemy z Tomkiem bardziej "wyluzowani", musimy się jeszcze zaadaptować. Przejażdżka przez miasto była fajna, i te znikające punkty za Pilchowem - no ale 125 musi znać swoje miejsce w szeregu ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Oglądając fotki widać że pieczenie kiełbasek było udane ...

Przeraża mnie jednak fotka nr 10 ...

ArtCho ... powiedz, że nie ptrzyłeś w moim kierunku ...

Myślę że Artur nie lubi jak ktoś zbliża się do jego talerza.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja również dziękuję Gospodarzom za gościnę, całej Grupie za udany wieczór i a Prezesowi za komisyjny chrzest mojego Burgmanka :). Żaróweczkę dziś wymieniono w ASO, próbowano również ustawić światła mijania, które przepięknie dawały po oczach innym użytkownikom dróg, niestety bez skutku hehe (uff mega serwis :) ). Na szczęście Urbi przybył prosto z Paryża, by pomóc ustawić te światełka jak trzeba :D. (dzięki Wojtas).

P.S.

To już trzeci nowy motocykl w przeciągu 3 miesięcy i W KAŻDYM z nich światła były kompletnie nieustawione. Co jest do cholery? To fabryka daje ciała, czy ASO na zerowym? W białasie i czerwonym zwalałem winę na Piaggio i włoską "dokładność", no to japuński Suzuki? Wstyd .........

Odnośnik do komentarza

... To już trzeci nowy motocykl w przeciągu 3 miesięcy i W KAŻDYM z nich światła były kompletnie nieustawione. Co jest do cholery? ...

W krajach bardziej rozwiniętych, by nie powiedzieć zachodnich, ludzie noszą wyżej głowy ... to i światła są wyżej ustawione ... by oczywiście wyżej świecić ...

Odnośnik do komentarza

Obawiam się raczej że to poziom serwisu tej marki na Kurzej (wpatrują się w gwiazdy vel chodzą z głową w chmurach)...

ale przy wystawianiu faktur są bardzo dokładni ...

Nic u nich nie kupowałem ani nie serwisowałem - zdołali mnie zniechęcić swoim podejściem do klienta :)

Odnośnik do komentarza

A ja z innej beczki:

czy ktoś z kolegów potrafi lutować elektronikę - chodzi o wymianę akumulatorka w małej mp4-ce z trzycalowym ekranikiem. Fajna bo odtwarza wszystko, jak to chińczyk. Akumulatorek moge kupic na alle, ale trzeba przylutować dwa małe kabelki, a ja nie za bardzo wiem czym się różni kalafonia od kakofonii...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

P.S.

To już trzeci nowy motocykl w przeciągu 3 miesięcy i W KAŻDYM z nich światła były kompletnie nieustawione. Co jest do cholery? To fabryka daje ciała, czy ASO na zerowym? W białasie i czerwonym zwalałem winę na Piaggio i włoską "dokładność", no to japuński Suzuki? Wstyd .........

Pociesz się, że nie tylko taki takiego "wstydu" doświadczyłeś w świeżo odebranejj Suzi. Moja Jonda SW-T600 też została wypuszczona z salonu ze światłami ustawionymi w niebo. Przekonałem się o tym dopiero jak wracaliśmy w zeszłym tygodniu z Rugii. Wszystkie puszki nam mrugały. Już sobie wyregulowałem.

Odnośnik do komentarza

#Piootr, jak to zrobiłeś? Ja mam to samo...

Cza spuścić trochę luftu z przedniego koła ... albo dopompować do tylnego ... w ten deseń trza kombinować ... :)

Odnośnik do komentarza

Super ognisko, podziękowania dla gospodarzy i dla współtowarzyszy biesiady. Myślę, że z każdym kolejnym spotkaniem będziemy z Tomkiem bardziej "wyluzowani", musimy się jeszcze zaadaptować. Przejażdżka przez miasto była fajna, i te znikające punkty za Pilchowem - no ale 125 musi znać swoje miejsce w szeregu ;-)

To za Pilchowem to był moment słabości przeważnie jest spokojniej ale cóż krew nie woda.

Odnośnik do komentarza

Byłem na Targach w Barzkowicach ... właśnie wróciłem ...

Towary jak co roku czyli mydło i powidło ... a ceny z kosmosu ...

Ogólnie to się zmęczyłem ... po pierwsze tłumem ludzi a po drugie pogodą gdyż pnieważ wylazło słońce i zrobiło się parno i duszno ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mamy zaproszenie od organizatora jak ktoś ma czas w weekend, sugeruję niedzielę z przejazdem do muzeum techniki

http://www.fsoautoklub.pl/zlot/

Piotr, moze więcej szczegółów i jakiś plan...?!?

P.S. A tak poza tym, witam po urlopie, wszystkich Burgmaniakow, a w szczególności z Grupy Zachodniopomorskiej. :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...