Skocz do zawartości
Forum Burgmania

WRZESIEŃ w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

A ja z innej beczki:

czy ktoś z kolegów potrafi lutować elektronikę - chodzi o wymianę akumulatorka w małej mp4-ce z trzycalowym ekranikiem. Fajna bo odtwarza wszystko, jak to chińczyk. Akumulatorek moge kupic na alle, ale trzeba przylutować dwa małe kabelki, a ja nie za bardzo wiem czym się różni kalafonia od kakofonii...

Ja Ci przylutuję co trzeba, spoko, mam wszystko co potrzeba, nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 196
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Elvis

    33

  • Urbi

    22

  • ArtCho

    21

  • KriSSo

    20

Top użytkownicy w tym temacie

za programem zlotu:

Niedziela 14.09.2014

11:00 Rozpoczęcie formowania kolumny do wyjazdu

12:00 Wyjazd kolumny do Muzeum Techniki w Szczecinie

16:00 Zakończenie zlotu

Odnośnik do komentarza

ja bardzo chetnie do tej trzebiezy bym sie przejechal

A ja ... cóż ... nie przyjadę ... i powód jest bardzo prosty ...

Bo ...

Moja żona nie uwierzy, że chcę jechać do Trzebieży ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Elvis , Ty w ogóle podjedziesz KIEDYŚ na jakiś spocik/zlocik? Tzn, ja wiem, że z żoną nie jest łatwo, też mam przeboje, itd. No ale może uda się poznać w realu :)

Odnośnik do komentarza

Hej Bilety dziękuję za pozytywne załatwienie sprawy (jak to zwykle u Ciebie - szybko sprawnie i na temat). :clapping:

Maciek/Burgifan, a takie tam całe układy z małego elektronika też robisz?

Bo kupiłem takie mini CB radio (tylko do odbioru 19 kanału) na próbę z dwa lata temu i tak sobie leży to wszystko w woreczku.

Niby lutować umiem, ale jakoś te diodki, rezystory, nie bardzo kaman co w którą stronę, którą nóżką. :frusty:

http://sklep.vega-tr...dio-p-3149.html

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja też niestety nie miałem wolnego czasu - organizujemy się po urlopie i przed rozpoczęciem tygodnia przedszkola, szkoły i pracy... dzisiaj jeszcze byliśmy na zakupach, m.in. po wyprawkę dla Alexa... lista na kartce A4...

Ale z przyjemnością bym się spotkał z Wami i przejechał wieczorkiem, tym bardziej, że wypogadza się i mamy był ładnie i ciepło od dzisiaj aż do piątku...

Wszystkich chętnych do spotkania zapraszam do tematu: http://www.forum.burgmania.net/topic/18029-szczecin-noca/page__st__160__gopid__372131#entry372131

Pozdrawiam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

Elvis , Ty w ogóle podjedziesz KIEDYŚ na jakiś spocik/zlocik? Tzn, ja wiem, że z żoną nie jest łatwo, też mam przeboje, itd. No ale może uda się poznać w realu :)

KriSSo ... rozgryzłeś mnie ...

Jestem takim forumowym TROLLEM ... dużo gadam, krzyczę, czepiam się ... a jak co do czego to wymawiam się żoną ...

Widzę jednak że z jakiegoś powodu ciśniesz na spotkanie ze mną (a może mam tylko takie dziwne wrażenie) ... już pisałem ... jeśli masz jakiegoś, byle jakiego interesa wal śmaiło ... może być na PW ...

I ostatnia rzecz ...

Nie podjadę w żadne kiedyś na żaden zlocik ani spocik bo ... bo po prostu nie mam skutera żadnego ...

No chyba że ... no właśnie ... dzień dzisiejszy wiele zmienił w tym temacie bo w mojej stajni zagościła nowa maszyna ...

Tak, tak ... nowiuśka ...

Vespa Silver Edition ...

A co ... nie wolno mi ...

I od razu powiem że te rzeczy nie są tanie ... oj nie ...

No dobra ...

Oglądać moje nowe 2oo ...

vespa%2Bsilver%2Bedition.jpg

KriSSo ... jeszcze jedno ...

Posty które tutaj piszę potraktuj czasami z przymrużeniem oka ... z dużym przymrużeniem ... :msn-wink::wink32::wink1:

A zrobiła się ładniusia pogoda ... zaraz się zbieram i lecę na kulanko skuta po okolicy ... jak ktoś ma chetkę pobujać się w moim kierunku to zapraszam ...

Odnośnik do komentarza

Maciek/Burgifan, a takie tam całe układy z małego elektronika też robisz?

Bo kupiłem takie mini CB radio (tylko do odbioru 19 kanału) na próbę z dwa lata temu i tak sobie leży to wszystko w woreczku.

Niby lutować umiem, ale jakoś te diodki, rezystory, nie bardzo kaman co w którą stronę, którą nóżką. :frusty:

Arek, ja na takie coś nie znajdę czasu niestety. Nie w tym życiu...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Żałuje ale nie będę... :-(

Jutro niestety wypadło seminarium w Insku i muszę poświecić sie pracy zawodowo-naukowej...

Pozdrawiam i zycze udanego spotu.

Odnośnik do komentarza

Przypominam jutro czwartek 18-ta

Skoro sam szef i wódz przypomina o spocie znaczy że ... że będą do omówienia ważne sprawy ...

Tak przynajmniej mi się wydaje ... :)

Odnośnik do komentarza

Ja też jutro wypadnę z wieczornego spotkania :(. Życzę udanego spotu.

Jak to wypadniesz? ... ja zamierzam być a Ty piszesz że wymiękasz ... wypadasz znaczy ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak to wypadniesz? ... ja zamierzam być a Ty piszesz że wymiękasz ... wypadasz znaczy ...

Tak, wypadnę, bo muszę dziećmi się zająć :(

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...