Skocz do zawartości
Forum Burgmania

WRZESIEŃ w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

No w domu. Z trzech godzin zrobiło się 5,5 :) Ładne okolice, ale nawierzchnia i zwyczaje na drodze do d... ....

Artur ... zazdraszczam wycieczki ... szkoda ze musiałem wyjechać i nie mogłem z Tobą polatac ...

A ja tez dojechałem do celu ... razem wyszło mi 9 godzin w puszce ... gdyby nie korek w okolicach Wrocławia w którym stałem ponad półtorej godziny, byłbym grubo wcześniej ...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 196
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Elvis

    33

  • Urbi

    22

  • ArtCho

    21

  • KriSSo

    20

Top użytkownicy w tym temacie

Mi nawinelo sie 300km na kolka.Dojechalem do Kostrzyna i z powrotem.Przygod nie bylo,ale ogolnie super wycieczka.Kowal jutro moze tez ale zalezy o ktorej.Wnuczka mam na wizycie ,wiec jestem ograniczony nieco

Odnośnik do komentarza

W grodzie Kraka piękna pogoda ... jest ponad 20 stopni i prawie bezwietrznie ...

Zaraz ruszam w miasto i ... i może odwiedzę smoka :)

No i oczywiście uzbrojony w aparat będę poszukiwał maxi skuterów ...

Odnośnik do komentarza

Z przykrością ogłaszam że zakończyłem sezon, Burgman zmienił właściciela, niech go wozi bezpiecznie i bezawaryjnie po Gryfickich okolicach, i nie tylko.

ps. namawiałem nowego właściciela na dołączenie na forum, to by nam przybył kolega z Gryfic.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z przykrością ogłaszam że zakończyłem sezon, Burgman zmienił właściciela, niech go wozi bezpiecznie i bezawaryjnie po Gryfickich okolicach, i nie tylko.

ps. namawiałem nowego właściciela na dołączenie na forum, to by nam przybył kolega z Gryfic.

Krzysiek jak to zwykle bywa cieszymy się jak sobie kupimy i jak sprzedamy. Ty jesteś ten drugi.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czołem Załoga. W weekend ma być przepiękne słońce i w związku z tym, może pojechalibyśmy na wspólną wycieczkę -prawdopodobnie ostatnią? W zeszły weekend też była piękna pogoda, lecz nie udało się wspólnie wyjechać i część osób pojechała sama. Ten Goferek Artura narobił smaku :). Czy byłby ktoś chętny na jakiś wyjazd? Nie musi o być daleka podróż, może być dookoła komina.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Ja jestem chętny na jakiś wypad za miasto. Wiem że w sobotę na torze cartingowym od 10 ma być jakieś Moto show. Będzie można sobie posmigac po torze. Warto podjechać,a później dalej.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czołem Załoga. W weekend ma być przepiękne słońce i w związku z tym, może pojechalibyśmy na wspólną wycieczkę -prawdopodobnie ostatnią? W zeszły weekend też była piękna pogoda, lecz nie udało się wspólnie wyjechać i część osób pojechała sama. Ten Goferek Artura narobił smaku :). Czy byłby ktoś chętny na jakiś wyjazd? Nie musi o być daleka podróż, może być dookoła komina.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

My odpadamy wyjazd na: http://www.forum.burgmania.net/topic/20595-jesien-na-mierzei-wislanej-3-5-pazdziernika-2014r/

Odnośnik do komentarza

Powróciłem z grodu Kraka ... uff ...

Na sobotę jestem chętny do polatania ... czekam na info i pomysły, a jak odsapnę, to też spróbuję cóś wymyslić w kwestii wspólnej, sobotniej polatanki ... :)

Odnośnik do komentarza

Ja tez raczej bede mial wolne w sobote, wiec bylbym chetny na mala polatanke nawet dookola komina, albo na gofry nad morzem;-) Czekam na info co i jak:-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja w sobotę mam dzień z synkiem - żona ma szkolenie i nie wiem o której wróci do domu... :-(

Podejrzewam, że można znajdę wolną chwilę późnym popołudniem... Ale jeśli byście się wybierali na to Motoshow, to podjadę tam z Alexem samochodem i chętnie się z Wami spotkam.

Za to w niedzielę, myślę, że miałbym większe szanse wziąć udział w jakiejś 2-3 godzinnej wspólnej przejażdżce...

Tymczasem pozdrawiam i do zobaczenia na czwartkowym spocie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...