Skocz do zawartości
Forum Burgmania

WRZESIEŃ w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 196
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Elvis

    33

  • Urbi

    22

  • ArtCho

    21

  • KriSSo

    20

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Widzę, że frekwencja faktycznie dopisała i na spocie pojawiły się nowe skutery i ich właściciele...

Żałuję, że nie mogłem dzisiaj być z Wami... :-(

Może uda mi być i spotkać z Wami na następnym spocie...

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia.

P.S.

A tak na marginesie, ta "włoska" lodziarnia na Pl.Orła Białego, z tym miejscem dla skuterów, to bardzo fajna, niezwykle urokliwa i klimatyczna "miejscówka"... a na dodatek właściciel - Marek, jest również właścicielem stylowego, włoskiego skutera m-ki Vespa...

Odnośnik do komentarza

Zapomniałem wczoraj więc ... pochwalę się teraz ...

Po raz drugi w radio Stargard wygrałem 2 bilety do kina ... :)

A zatem dzisiaj, o godz. 20.00, w kinie Helios Outlet w Szczecinie, oglądam specjalny pokaz premierowy filmu Miasto 44 ...

Cóż ... znowu miałem farta ... :)

No i jeszcze jedna sprawa ... i znowu dotyczy chwalenia ...

Bo dzisiaj, po raz kolejny, udało mi się dodzwonić do naszego lokalnego radia, które tym razem podarowało mi zaproszenie do klimatycznej restauracyjki Tajemniczy Ogród ... :)

Jako że małzonka kina nie lubi, to z restauracyjki będzie zadowolona ... :)

Tymczasem lecę na seans do Heliosa ...

Odnośnik do komentarza

Ja odpadam, machnąłem dzisiaj 103 km rowerem i właśnie regeneruję się zimnym piwkiem. Tomek (Joshua) też dzisiaj nie polata, bo się bawi na weselisku. Ale życzę miłej polatanki.

Odnośnik do komentarza

Ja być może podjadę pod Pleciugę dziś, ale dopiero o 22:30, wcześniej pewnie się nie uda. Zobaczymy.

Zadzwon do mnie wczesniej to sie umówimy, Wojtek coś mi mówił, ze chciales oblukac sprzet.

519 155 445

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy też to widzicie ale ... niestety, zbliża się jesień ... mam tylko nadzieję że jak najdłużej będzie ciepła ...

Dzisiaj, późnym popołudniem ...

jesien1.jpg

A wracając na wieś zauważyłem ... że nad wieś nadciągnęła wieczorna mgła ...

smog.jpg

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy też to widzicie ale ... niestety, zbliża się jesień ... mam tylko nadzieję że jak najdłużej będzie ciepła ...

Dzisiaj, późnym popołudniem ...

Piękne foty !

Odnośnik do komentarza

Elvis czy dzisiaj do południa nie jechałeś od strony Morzyczyna do Szczecina ?

Nie, nie ... nie jechałem ...

Ale ...

Około 13 z minutami wracałem puszką ze Szczecina na swoją wioskę i na wysokości Motańca mijałem 3 skutery jadące w kierunku Szczecina ... no przyznać się kto hasał na 2oo ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witajcie,

minimi1, owszem zakupiłem, dzięki uprzejmości i pomocy kolegi Rzela - za co bardzo serdecznie Jemu dziękuję !!!

W dniu wczorajszym, w późnych godzinach popołudniowych, odbyło się przekazanie przesyłki z produktem firmy Tucano Urbano. Tym produktem był zamówiony wcześniej Termoscud R044, motokoc dedykowany do skutera Yamaha Majesty 400. W dniu dzisiejszym koc został zamontowany, nawiasem mówiąc, montaż "dziecinnie prosty" - jak na pierwszy raz, z instrukcją w ręku zajął jakieś 15-20 minut. Zwieńczeniem zakupu i montażu była oczywiście pierwsza jazda z motokocem... Panowie jestem zadowolony a nawet zachwycony :-) Super sprawa !!! W końcu ciepło w nogi, a nawet "jajka"... Wygląda fajnie a sprawdza się rewelacyjnie i wcale nie jest trudne wsiadanie czy zsiadanie a może powinienem powiedzieć wysiadanie ze skutera i nawet zdejmowanie nóg z podestów nie odbiega znacznie od ruchów wykonywanych bez zamontowanego motokoca. Po pierwszym przejeździe szczerze POLECAM i dziwię się sobie, że dopiero po trzech sezonach wpadłem na pomysł jego zakupu.

A wygląda to mniej więcej tak:

Thermoscud%2BTucano%2BUrbano%2BR044%2BYamaha%2BMajesty.JPG

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...