Skocz do zawartości
Forum Burgmania

WRZESIEŃ w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

... bardzo fajna paczka z Was, na pewno się pojawimy nie raz. Szacun za nie dyskriminowanie 125 cc, i pozdrówka dla wszystkich maxi skuterowych maniaków ...

Witaj kolego ... myślę że użytkownicy 2oo nie mają powodów by się wzajemnie dyskryminować chociaż w rzeczywistości, czasami wygląda to inaczej ...

A tak na marginesie:

Jakaś dziwna cisza zapanowała wśród zachodniopomorskich skuteromaniaków, jeszcze kilka dni temu było tu rojno i gwarno a teraz ... cisza jak makiem zasiał ...

Patrząc na ciepłe dni które jeszcze przed nami, mam nadzieję, że w GZ nastapi jakiś zryw i uda nam się zebrać na wspólne kulanie 2oo ...

No ... nagadałem się ...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 196
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Elvis

    33

  • Urbi

    22

  • ArtCho

    21

  • KriSSo

    20

Top użytkownicy w tym temacie

Wizyta naszych kolegów z Warszawy i nocna przejażdżka wyssala siły witalne z naszej grupy zachodniopomorskich kierowników. Kilka dni spokoju na forum- niespotykane. Postanowiłem zatem działać sam i spontanicznie wybrałem się do Bornego Sulinowa i Klomina. Wrażenia niesamowite,jest co zwiedzać,trasa super,ogólnie bardzo polecam. Inny świat. Fotek niestety nie potrafię wkleić . W drodze powrotnej w samym Szczecinie dopadła mnie straszna ulewa. Chyba za kare. Do domu dojechalem caly mokry. Mimo to uważam wycieczkę za udaną

Odnośnik do komentarza

Grzegorz !! !!

Szkoda że nie zapodałeś tematu wyjazdu do Kłomina na forum (przynajmniej ja nie znalałem żadnej Informacji), bo jeśli było to w sobotę lub niedzielę to chętnie bym do Ciebie dołączył ... no i umiem dorzucać fotki na forum więc mógłbym robić za fotoreportera :)

Odnośnik do komentarza

No szkoda Elvis. To było tak: Otworzyłem oko w niedzielę ok 10. Spojrzenie za okno,słoneczko. Pierwsza myśl- gdzies polece,szybka poranna toaleta,Zone na tylne siedzenie i wio. Cel dojrzewal po drodze,więc sam rozumiesz- sponton. Nie lubię planować.Ale żałuję,cztery kółka,albo i sześć to zawsze inaczej. Wrzesień ma być ładny,nic straconego

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pozdrowienia z Paryża - drugiej zaraz po Rzymie stolicy skuterów. Muszę Wam przyznać, ze w tym otoczeniu tysięcy skuterów, bardzo trudno takiemu maniakowi skuterowemu jak ja, skupić sie na atrakcjach tego pięknego i wyjątkowego miasta... ;-)

Do zobaczenia za kilka dni.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Pozdrowienia z Paryża - drugiej zaraz po Rzymie stolicy skuterów. Muszę Wam przyznać, ze w tym otoczeniu tysięcy skuterów, bardzo trudno takiemu maniakowi skuterowemu jak ja, skupić sie na atrakcjach tego pięknego i wyjątkowego miasta... ;-)

Do zobaczenia za kilka dni.

Wojtek, wypozyczaj skuta i zwiedzaj na 2oo. Pamiętam jak kiedyś byłem w Atenach - małych skuterów było wiecej miż pszczół w ulu. "Atakowały" ze wszystkich stron. Ja wtedy jechałem puszką.

Miłego zwiedzania !

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Urbi nie ma chyba możliwości zwiedzania miasta solo, na skucie, bo rodzinką musi się przecież zająć i wspólnie zwiedzać :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Urbi nie ma chyba możliwości zwiedzania miasta solo, na skucie, bo rodzinką musi się przecież zająć i wspólnie zwiedzać :)

Rodzinka nie zając. Może pojechać metrem! ;):D

Odnośnik do komentarza

Elvis, w najbliższy czwartek wpadniesz pod Pleciugę?

A szykują się na najbliższy czwartek jakieś super atrakcje?

Jest już jakiś plan czwrtkowego spotu?

No chyba że Ty KriSSo masz do mnie jakiegoś biznesa ... to mów, pisz ... :)

A tak na marginesie:

Zastój ... aż szkoda gadać, zero ruchu na forum ... ciekawe gdzie tak wszystkich zassało? ... :)

Odnośnik do komentarza

Ja jutro odbieram moje nowe moto !!!! O!!. Będzie ruch w zachodniopomorskiem hehe.

Znaczy w czwrtek zamierzasz się chwalić?

No nie wiem, czy mój Burgman wytrzyma taką dawkę emocji ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie tyle zamierzam się chwalić, co w pełni poczuć się maxiskuteromaniakiem :). Sadzę, że Twój Burgman nie będzie miał nic przeciwko :)

Odnośnik do komentarza

Dlaczego nie, chwalenie się swoim skuterem jest podstawowym obowiązkiem każdego skuteromaniaka. To ja zacznę- fajny skuter, może trochę za drogi jak na swoją klasę, ale fajny. Milusia kanapa, nisko, dużo miejsca na kanapie i pod kanapą, dobra szyba, stabilny w prowadzeniu bardzo wygooooodny i daje radę w mieście. Na wycieczki koło 90/h w sam raz. Ogólnie skuter marzenie. Zdaje się, że jest twardy a szkoda bo ja swoje epicuro pamiętam jako mięciusie- może było zużyte -:) A jaki kolorek?- rzecz dla żony to bowiem najważniejsza. No i jeszcze ten eco wyświetlacz. Będzie Pan zadowolony

pozdrawiam, kopnę się pod Pleciugę aby mściwie pokopać te opony i skrytykować chińskie plastiki -:)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kolorek typowy - srebrny metallic, jedyny do wyboru :). A żona? Jeszcze ńie wie, że kupiłem kolejne moto. Łudzę się, że może się nie połapie, chociaż ten motorek nieco się różni :(

0f0fc78fb906631700acdb7e71883fdf.jpg

Myślę, że będzie to komfortowy pupkowozik, który zapewni mi nieco więcej wygody niż FLY, głównie poza miastem i zarazem ostatni w wersji na kat "B". Następny motorek pojawi się po uzyskaniu uprawnień "A", nie wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Kolorek typowy - srebrny metallic, jedyny do wyboru :)

Chyba nie muszę mówić, że jest piękny, wiadomo, Burgi :)

No ok ... ale pytałem czy jest jakiś plan działania na czwartkowy spot?

Eeeee ... już nic ...

Dałem pomysła już dawno jeśli chodzi o najbliższy czwartek, ale nie było żadnego odzewu, więc sobie odpuszczam, może kiedyś, kto wie...

Odnośnik do komentarza

Dałem pomysła już dawno jeśli chodzi o najbliższy czwartek, ale nie było żadnego odzewu, więc sobie odpuszczam, może kiedyś, kto wie...

Wiem, wiem, czytałem ... i właśnie dlatego chciałem podrążyć trochę temat ale faktycznie, odzewu brak ...

Wessało resztę gangu skuterowego czy co ...

Chyba też dam na luz ... tylko jest pewien problem ... nie wiem jak w moim burgmanie wrzucić na luz ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wojtek, wypozyczaj skuta i zwiedzaj na 2oo. Pamiętam jak kiedyś byłem w Atenach - małych skuterów było wiecej miż pszczół w ulu. "Atakowały" ze wszystkich stron. Ja wtedy jechałem puszką.

Miłego zwiedzania !

Piotrze, tutaj w Paryżu więcej jest skuterów od 125cm3 wzwyz niż 50-tek.

Jednak, jak wspomniał KriSSo, jestem tutaj z żona i dziećmi i program pobytu przewiduje wspólne zwiedzanie. Tak wiec tylko głowa mi lata na wszystkie strony za wszelkiej maści skuterami.

I tylko żal mi tych skuterów, widząc ze właściciele nie dbają o nie... Potwierdziło to tylko moje wcześniejsze przekonanie, ze kiedykolwiek kupując kolejny, uzywany skuter, na pewno nie kupie pochodzącego z Włoch i Francji.

Odnośnik do komentarza

... tutaj w Paryżu więcej jest skuterów od 125cm3 wzwyz niż 50-tek ...

... jestem tutaj z żona i dziećmi i program pobytu przewiduje wspólne zwiedzanie ...

Salut Wojtek

J'espère que, après Paris monter un scooter ... et ne pas regarder sa femme, elle peut le manipuler dans les magasins de vêtements, quitter son que de l'argent ...

Cordialement ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dałem pomysła już dawno jeśli chodzi o najbliższy czwartek, ale nie było żadnego odzewu, więc sobie odpuszczam, może kiedyś, kto wie...

Maciek, jak to nie było?! Ja już zaplanowałem przyjazd pod Pleciugę, a potem przejazd do Ciebie grupą na ognisko!

Jeszcze była krótka rozmowa o drewnie na ognisko.

5fa7fa06cae827495dbdff3f37e9ce58.jpg

Ja już kiełbasę kupiłem i keczup. I Ty odpuszczasz?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...