Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Yamaha T-max 530 Tmax SJ09


zibi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 324
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • marek_m

    68

  • dr.big

    63

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    43

  • zibi

    19

Wyglądają super. Napisz proszę, jakie koszty kierunków przód- tył i lampy stopu?....

Wszystko kupiłem w boutique.2a4.fr

Cena za komplet: ksenony, tylna lampa i migacze (przód i tył) to ok. 1.143 PLN

....Edit: A i jeszcze jedno, czy mają homologację UE?

Mają homologację E11, tzn. na UK. W PL może być rożnie. Na wiosnę się okaże.

Odnośnik do komentarza

Homologacja w jednym z krajów UE działa na terenie całej Unii. Takie jest zamierzenie przynajmniej ;) ...

PS. Przegląd w PL? Bez znajomości diagnosty w żółtku było to za każdym razem pytanie "jak rok temu, czy coś nowego?", sprawdzenie VIN, ostatnio spisanie licznika oraz kwitek do kasy... Ja bym się wogóle nie przejmował.

A w 2013 to nawet byłem za leniwy do zamiany i bezczelnie pojechałem z ryczącą, "for racetrack only" Yoshimurą bez homologacji. Przegląd oczywiście dostałem bez problemu.

Edit: Większy dylemat to ewentualnie policja na drodze... Bo mogą im się ciemne kierunki nie spodobać pomimo homologacji... Chociaż zawsze można twierdzić, że to fabryczny oryginał Yamahy :D .

A, możesz mi powiedzieć, czy tam w komplecie jest odpowiedni przekaźnik do kierunków LED?

Odnośnik do komentarza

Dzięki, przekaźnik LED właśnie znalazłem w szpargałach, w kompletach jakie kupowałem do Tmaxa SJ06 były x2 ... Czyli 5,99 zaoszczędzone ;) ...

PS. No to czekam na przesyłkę.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No i pierwsze Tmaxy MY2015 na USD pojawiły się właśnie w salonach :)

8ea3e0ae7fe9e4e1f2c8cd3d92bbd832.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Fotka made in Italy.

W PL, o ile wiem, jeszcze ich nie ma.

Odnośnik do komentarza

Zibi, poczekaj lepiej jeszcze rok :) , bo na początku 2016 roku Yamaha powinna wypuścić całkiem nowego Tmaxa. Tak przynajmniej było do tej pory, co 4 lata nowy model Tmaxa...

Chyba, że skrócili cykl...Bo "planowana żywotność" i skracanie czasu aktualnego modelu to najprostsze sposoby nabicia kabzy...

Na zasadzie.... "buuuuu, już mam model nieaktualny" ... :D ... taki swoisty "wyścig chomików ;) ... a kółko kręci się coraz szybciej.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Design tych nakładek na lampy mnie naprawdę powalił- pasuje do BlackMaxa znakomicie- po prostu stealth modus :)... Na zdjęciach wyglądają super,

Video Tmax by BCD

Odnośnik do komentarza

Numer 1 w mieście testu "Motorrada" dla BMW- Integry- Tmaxa to ... oczywiście Tmax :) .

Więcej -> http://www.motorrado.../421411?seite=4

PS. "Motorrad" faworyzuje ;) zawsze jednoślady BMW :D . Tu nie dał rady.

Edit: Nic nie mówiące o przyczynach potwierdzenie "Motorrada" dla przerwanego testu długodystansowego C600 -> http://www.motorrado...00-sport/624630

Odnośnik do komentarza

A tak, "by the way", to najbardziej śmieszą mnie posty tych, co to ledwo, parę tygodni temu wskrobali się na Tmaxa (a na maxiskuter jako taki niewiele wcześniej), ale już czują się ekspertami od tego modelu :D ...

Czytam i się śmieję- ale śmiech to zdrowie :D ...

Odnośnik do komentarza

Marek co zdjęcie twój Tmax robi się coraz piękniejszy. Jednym z plusów Tmaxa jest to że niby każdy ma ten sam model ale każdy może zrobić z niego jedyny niepowtarzalny egzęplarz :)

Odnośnik do komentarza

Chłodno i czysto ekonomicznie... Sama akra do Tmaxa na rynku kosztuje ok. 4 tysi, dodatkowo sprzedać używanego IronMaxa będzie dużo łatwiej i za większe pieniądze (zawsze tak jest z wersjami limitowanymi), dlatego te 2 tysie więcej za zakup na pewno sie zamortyzują przy sprzedaży. Pytanie przy okazji, czy Yamaha daje też oryginalny wydech? Bo np. ja mam oba, pomimo, że BlackMax był kupowany z Akrapovicem...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...