Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Yamaha T-max 530 Tmax SJ09


zibi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Kolejny materiał o Tmax 2015

[media=]

[/media]

Głosy od świeżo upieczonych (np. z IT) użytkowników MY2015 mówią, że światła w nowym modelu są podobno >>genialne<< . Świecą podwójnie i są znacząco poprawione względem seryjnych MY2014.

Wkrótce pierwsze testy w Polsce, nie omieszkam tego porównać :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 324
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • marek_m

    68

  • dr.big

    63

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    43

  • zibi

    19

  • Administrator

Tmax 2015, official video wersja US.

Ps. Ciekawie wyglądają te "marchewy" na przodzie w US :)

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie - jakiego wzrostu jest testujący T-maxa w tym filmie? :) Jeśli można takie dane upubliczniać.. :)

Z góry dziękuję

S

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A ja mam pytanie - jakiego wzrostu jest testujący T-maxa w tym filmie? :) Jeśli można takie dane upubliczniać.. :)

Nie powinno się ;) ale podam - 182 cm.

Odnośnik do komentarza

Dzięki :) I tak będę się musiał przymierzyć ale dobrze wiedzieć - mniej więcej - jak to wygląda z zewnątrz :) Przecież po to kupuje się T-maxa :)

(Chyba, że dealer Integry zaskoczy szczodrością i różnica będzie "nie do odrzucenia")

Odnośnik do komentarza

Ja mam 172 wzrostu i nie przeszkadza mi wysokość siodła, chociaż nie narzekałabym jak byłoby niżej o jakiś 1 cm :)

Odnośnik do komentarza

Ale... ja mam 186 :) z czego nieproporcjonalna większość przypada na nogi :) T-max ma wymiary x-max'a (przynajmniej te zewnątrzne) na którym było mi ciasnawo. Stąd pytanie

Odnośnik do komentarza

O ja blondynka ;) Jak zwykle nie pomyślałam, że wzrost może być i wzwyż :D A tak na poważnie to T Max jest zupełnie innej konstrukcji, na X Maxie siedzi się jak na "tronie".

Odnośnik do komentarza

Jeżeli nie miałeś okazji przysiąść się do T Maxa to zrób to, ja obecnie nie wyobrażam sobie jeździć czym innym, a nadmienię, że do tej pory jeździłam tylko biegowcami.

Odnośnik do komentarza

Dobrze powiedziane,jak się zacznie jeździć Tmaxem to już człowiek nie chce nic innego,a o walorach estetycznych kiedy się na niego patrzy nawet nie wspomnę :fireman2:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dobrze powiedziane,jak się zacznie jeździć Tmaxem to już człowiek nie chce nic innego

Zibi, sama prawda... Dokładnie tak jest :)

Odnośnik do komentarza

Że jest ładny to wiadomo. Model 2015 jest jeszcze ładniejszy. W wersji Iron Max to już w ogóle sam seks :) Ale jak to w seksie bywa - naogląda się człowiek, napali... i się okazuje, że ta najbardziej atrakcyjna to wstydliwa, sztywna księżniczka i tyko na okrągło kwiaty by chciała dostawać "bez okazji".

Tymczasem koleżanka Integra - mniej pudru, więcej ruchu, piwo lubi, świetnie pływa i dlatego taka gibka w talii... no i jak ona te biegi gładko zmienia... :)

A za zaoszczędzone na kwiatach 10tys pln można się z Nią wybrać na koniec świata...:)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No, przecież można mieć maxiskuter lub TMax'a choć po prawdzie jest tez trzecia kategoria Integra.

Zarezerwowałem T Maxa w wypożyczalni na Krecie. Od 1.07 przez tydzień będę się z nim zaznajamiał. Dopiero wtedy coś więcej napiszę. Będzie to model 2012.

Odnośnik do komentarza

Mi Tmax podpasował najbardziej ze wszystkich skuterów. Zdecydowanie inna pozycja za kierownicą niż np. w Burgmanie czy SW mi akurat odpowiada. Jeżdżę solo i do takich jazd Tmax jest PREDYSPONOWANY.

Na razie nie ma skutera, który mógłby u mnie z nim konkurować, a któtka "wycieczka" w kierunku GP800 tylko utwierdziła mnie w tym przekonaniu.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Na razie nie ma skutera, który mógłby u mnie z nim konkurować, a któtka "wycieczka" w kierunku GP800 tylko utwierdziła mnie w tym przekonaniu.

Czyli te wszystkie uszczypliwości względem Tmaxa z okresu posiadania GP odwołujesz. ;) Już nie chce mi się grzebać i wyciągać postów gdzie Ty i Grześ76 powodowaliście u mnie niebezpieczny dla mojego zdrowia wzrost ciśnienia ;). Było, minęło. :)

Ja nie jeździłem wieloma skuterami ale żaden z tych które dosiadałem nie spowodował chęci zmiany na inny. Kupując C1 myślałem o tym czy przy niej nie zostanę i będę sobie spokojnie kulał po mieście w zadaszonym skuterku. Wybrałem T-maxa i nie żałuję.

Odnośnik do komentarza

Aj tam Grzesiu, przecież wiesz, że Tmax to najlepszy skuter świata :notworthy:

PS. To nie były przcież uszczypliwości, tylko jedynie luźne żarty :) ... Tak samo jak "pizza emeryta" i kilka innych w moim wykonaniu...

Odnośnik do komentarza

No, przecież można mieć maxiskuter lub TMax'a choć po prawdzie jest tez trzecia kategoria Integra.

Zarezerwowałem T Maxa w wypożyczalni na Krecie. Od 1.07 przez tydzień będę się z nim zaznajamiał. Dopiero wtedy coś więcej napiszę. Będzie to model 2012.

Jestem z Ciebie dumny :) .

Miejmy tylko nadzieje ze dostaniesz pożądny egzemplarz a nie jakiś zajeżdżony.

Odnośnik do komentarza

mam od 530 ale z 2012 service manual tmax 530 2012

Kurcze,jednak jakiś zgrzyt w konstrukcji :confused:

https://www.youtube....h?v=s1JXrMksOkY

O co chdzi dokładnie nie wiem,ale problem jest :msn-cry:

widziałem na zagranicznych forach, że w 530 zacierały się łożyska w tym miejscu może chcieli coś poprawić i przedobrzyli.. :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...