Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spotkania Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono jestem nowicjuszem na grupie ale myślę że względu na nieobecności większość grupowiczòw powinniśmy odwołać dzisiejsze spotkanie i ustalić nowy termin który będzie odpowiadał wszystkim 

Pozdrawiam serdecznie 🙂

Odnośnik do komentarza

Wiem, że to nie ten dział ale nie mogłem się powstrzymać 😄

 Zdjęcie

 

A żeby było też w temacie to jak często się spotykacie? Są to konkretne dni tygodnia, czy raczej w zależności od pogody?

Odnośnik do komentarza

@Kamil - to jakiś nie tutejszy. Jak by był nasz to by wiedział, że rano, czyli o wschodzie słońca graniczymy z Ukrainą 😀

a co do spotkań.  Robimy raz w miesiącu, bo jest nas tak dużo, że jak by było częściej to nie zmieścilibyśmy się do żadnej knajpy 🤣 masz przykład z wczoraj. Dwoje zachorowało, dwóch pracusiów pracuje i co ? Saperek pewnie sam pił kawę. 😉  a spotkania są ruchome, jak Święta Wielkiej Nocy - w zależności od fazy księżyca.  😀 trzeba czytać na bieżąco.

Ale jak byś był w okolicy i chciał się spotkać to napisz konkret w tyn wątku. Kto wie ? Może się uda spotkać👍 a jesteśmy nie tylko w RZ ,ale i w Stalowej Woli, w Dębicy czy w Mielcu.  Jak się zrobi ciepło i wyciągniemy z garażu 2oo to i spotkanie w Krośnie jest możliwe.  Miej to na uwadze.    

2 godziny temu, tomekstw napisał:

Zaraz Cię moderator przewiezie...

nie przewiezie bo chyba się zbiesił 🤔 terminu nowego spotkania nie ma i ogólnie cisza. 😲 

Odnośnik do komentarza

Myślę, że w lutym trzeba odpuścić, zobaczymy jak rozwinie się sytuacja i może w marcu zrobimy spotkanie.

Odnośnik do komentarza

Przychylam się do opinii Grześka.  Baśka dzisiaj pierwszy dzień w pracy po chorobie. Ja niby zdrowy ale ....  

@gumis Paweł - a dlaczego środa ?  ostatnio pojawiło się trochę głosów aby przenieść spotkania na piątek tak aby można było dłużej posiedzieć.  Pamiętam tylko że z jakiegoś powodu ten piątek był problematyczny. 🤔 Jak to u Was teraz wygląda ?

Odnośnik do komentarza

Chwilę mnie nie było, ale pasi się spotkać, tym bardziej, że pod nosem 😉

Ten marzec to się już jakoś konkretniej klaruje?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, gumis napisał:

Co powiecie na 23.03.2022 u Jana?

w środę ?  Wstępnie może być, tylko do tej pory spotykaliśmy się w czwartki, a była mowa aby przenieść spotkanie na piątek. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.02.2022 o 07:21, gumis napisał:

Co powiecie na 23.03.2022 u Jana?

Czekałem chyba dosyć długo, sprzeciwu nie widzę (żadnego), więc przychylam się "demokratycznie"😉, do propozycji @gumisia.

Zatem spotkanie marcowe odbędzie się:

23.03.2022r. karczma U Jana  godzina 18.00

Do zobaczenia (mam nadzieję).

Odnośnik do komentarza

Panowie. Bo to już jutro.  (Kurde - a ja tradycyjnie nastawiłem się na czwartek.)   Rozumiem że nic się nie zmieniło ? 

Spotkanie marcowe odbędzie się   23.03.2022r.   ŚRODA    Karczma u Jana w Rzeszowie ,  godzina 18.00    Ja planuję być.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...