Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spotkania Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

O rzesz 😲 @gumis zajedzie nowym nabytkiem. Postaramy się być, ale tak 50 na 50 %. 

Swoją drogą Paweł, jak teraz pojedziesz swoim nowym nabytkiem, to na Janosiku od razu pojawi się komunikat "Nieoznakowany w okolicy - motocykl" 🤣 taki biały i z kuframi. Brakuje mu tylko anteny i niebieskiego koguta. 🙂 

Odnośnik do komentarza

No i po spotkaniu 🤣

Oponki w nowiutkim sprzęcie skopane, żeby kółka kręciły się gładko i trzymały dróg.

Było jak zwykle, czyli kupa śmiechu  😂.

Kolejne spotkanie zostało ustalone na 22.06.2022r. godzina 18.00 karczma U Jana.

Odnośnik do komentarza

Oponki skopane . Mega maszyna niech dzielnie służy. Gumiś gratulacje. A na spotkaniu jak zwykle kupa śmiechu. Popili pojedli. Dziś były króliki i pszczoła 66. Dzięki wszystkim za spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Dzięki za skopanie oponki  teraz jeszcze pasuje oblać, co by nie wężykował na trasie
Nie pasuje, tylko to jest wręcz konieczne
Odnośnik do komentarza

Siemka spotkanie udane co tu mówić super ekipa 👍🛵 dzięki .

Sprzęt 🏍️ oczywiście piękny bo biała perła 👍😄

Życzę wam udanych wyjazdów🛵🏍️🌞 Burgmania i Czechy no i do  następnego spotkania.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

Dla przypomnienia:

W dniu 18.05.2022 o 21:10, Saper napisał:

Kolejne spotkanie zostało ustalone na 22.06.2022r. godzina 18.00 karczma U Jana.

bo to już jutro.

Odnośnik do komentarza

Spotkanie zakończone jakiś czas temu, była bardzo miła niespodzianka, gdyż obecni byli @Ewa B-B i @arturo-bb, którym dziękujemy za odwiedziny.

Kolejne spotkanie zostało ustalone na 20.07.2022r. godzina 18.00 Karczma u Jana

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Delegacja Śląskiej Inspekcji Robotniczo-Chłopskiej dokonała niezapowiedzianej kontroli spotkania towarzyszy z regionu Podkarpackiego.

Cel inspekcji : sprawdzić warunki bhp i p.poż oraz sanepid w miejscu spotkań.

Wyniki inspekcji: lokal spełnia wyśrubowane standardy Burgmanii pod względem potraw jak i obsługi 👍 (szczególnie obsługi 😜 dawno tak się nie uśmiałem)

Zalecenia: spotykać się jak najczęściej

Z pozdrowieniami Ewa i Artur

Czuwaj 🤣

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Godzinę temu, arturo-bb napisał:

niezapowiedzianej kontroli spotkania

O ty cwaniaku, dlatego mi nie odpisujesz na Whatsapp 🤣

Odnośnik do komentarza

🙂 no kurna, a mnie tam nie było 😲 jest tylko jeden problem.   Żeby nawet jednego pamiątkowego zdjęcia nie było  ☹️ 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, EndriuBis napisał:

(...) jest tylko jeden problem (...)

Problemy rozwiązywać samodzielnie, o sukcesach ..........                meldować! 🤣

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, arturo-bb napisał:

Wyniki inspekcji: lokal spełnia wyśrubowane standardy Burgmanii pod względem potraw jak i obsługi 👍 (szczególnie obsługi 😜 dawno tak się nie uśmiałem)

 

 

Myślę, że one nadal się chichoczą. I powodem nie był na pewno alkohol.

Odnośnik do komentarza

UWAGA, ogłoszenia parafialne. Dzisiaj godz. 18:00 w Karczmie u Jana spotkanie nadzwyczajne - spontaniczne. 

 Być może doczytaliście w innym wątku, ale ogłaszam tutaj - tak dla porządku aby potem nie było niedomówień 🙂  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...