Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spotkania Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czyżby region Podkarpacia pandemia pochłoneła?A może by tak polatać np. Lody Manufaktury w Tarnobrzegu gałka 4,5 ale naprawdę smaczne i przy okazji Zamek Tarnowskich w Dzikowcu i obiadek w Jorguli?

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Ziga1 napisał:

Witam, czyżby region Podkarpacia pandemia pochłoneła?A może by tak polatać np. Lody Manufaktury w Tarnobrzegu gałka 4,5 ale naprawdę smaczne i przy okazji Zamek Tarnowskich w Dzikowcu i obiadek w Jorguli?

Eee z tego co widzę/czytam to żyją👍

Saper durch po imprezach się szlaja a Endriu zaraz Ci coś odpisze😁

Odnośnik do komentarza

Czytają, Czytają u nas 15.08 odpada bo lecimy na Leniwca, Saper chyba też. Endriu utknął w pitstopie. Jak na razie my w najbliższy weekend opadamy mamy wnuków pod opieką
Ziga sorry ale przesyłka nadal nieodebrana. Totalnie nie ma kiedy.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Nazir napisał:

......... a Endriu zaraz Ci coś odpisze😁

piszę "coś" 😀

Godzinę temu, tomekstw napisał:

..... Endriu utknął w pitstopie. ......

bo mi klimatyzacja w Burgmanie wysiadła. 🙂 we wrześniu będzie chłodniej, to myślę że wyjadę z tego Pit Stopa 😉 a tak przy okazji INFO dla Arka - u mnie klimatyzacja w Burgmanie wysiadła po prawie 65 000 km (przynajmniej na liczniku)  , czyli te 50 tysi to taka granica umowna 😀 ale niestety zaglądnąć tam trzeba.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie, to 15 sierpnia będę wracał z Leniwca, więc odpada, ale w następne niedziele jestem wolny, a więc chętny.
Zbyszek ustal w którą niedzielę, podaj punkt i godzinę spotkania.

Odnośnik do komentarza

Bardzo mi miło oglądać grupę podkarpacką a więć cała paka żyje. Ja ostatnio polatałem po Jurze 11 ruin zaliczone 850km zaliczone warto jak ktoś będzie chciał info bardzo chętnie pomogę.

Natomiast miałem pomysł na pokazanie powiatu mieleckiego zaczynając od Baranowa Sandomierskiego ale wystraszyła mnie cena wstępu do zamku za jedyne 24zł.

odnośnie wycieczki do Tarnobrzega miałem na myśli termin 1 sierpnia jeśli jest ktoś chętny, zapraszam a punktem spotkania myślałem o BP Tarnobrzeg aby wszystkim było jednakowo?

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Ziga1 napisał:

 ...Ja ostatnio polatałem po Jurze 11 ruin zaliczone 850km zaliczone warto jak ktoś będzie chciał info bardzo chętnie pomogę...

No właśnie tu👇 możesz😉

 

Odnośnik do komentarza

Ale jakieś spotkanie czwartkowe można by zrobić ?   Dzisiaj już za późno na ustawianie się, ale może za tydzień  ? Jakieś propozycje ? 

Ja jestem za opcją na świeżym powietrzu - czytaj "nie w knajpie"  😉

Odnośnik do komentarza

U Jana nie wiem czy w tej chwili są parasole. W czasie pandemii wykorzystali przestój na rozbudowę lokalu właśnie kosztem tego "tarasu".

Ja raczej myślałem gdzieś całkiem za miastem. Nie wiem tylko (bo dawno nie byłem 😃) jak wygląda sprawa "inwazji komarów", a raczej komarzyc 😀 krwiopijców. 

Odnośnik do komentarza

A może zamiast ustawiać spotkanie i tracić czas zajmiesz się klimą w Burgmanie? Za momencik będzie zima, a Ty jesteś w głębokim lesie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zima to doskonały czas na naprawy.

🤔 Tylko jak jeździć we Wrześniu  ?

Może hulajnogą  ?  🤣

Odnośnik do komentarza

Najlepsze sa B 4 nie zawsze to musi być Audi ale może być i Burgman coś mogę już na ten temat powiedzieć!

apropo spotkania na wolnym powietrzu może jakieś dobre lody lub chińska knajpka naprzeciw salonu citroena na obwodnicy?

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Ziga1 napisał:

Najlepsze sa B 4 nie zawsze to musi być Audi ale może być i Burgman coś mogę już na ten temat powiedzieć!

nie będę polemizował 🤔 powiem tylko tak.  Też tak kiedyś myślałem i mówiłem 😉 nic nie ujmując B400 bo swoje zalety ma 🙂 

11 godzin temu, Ziga1 napisał:

apropo spotkania na wolnym powietrzu może jakieś dobre lody lub chińska knajpka naprzeciw salonu citroena na obwodnicy?

który salon cytryny ?  I która obwodnica ?  bo nie kojarzę żadnej skośnookiej knajpy naprzeciw salonu 🤔  no ale ja w RZ to tylko nocuję. 

Odnośnik do komentarza

od szpitala wojewódzkiego nr 2 w kierunku Rejtana  po prawej jest chińska knajpa a po prawej salon Peugeota"Citroena"

 

 

Jędruś jutro kołe południa jestem we Rzeszowie i interesuje mnie knajpa Wietnamska ,którą polecasz?

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.07.2021 o 22:28, Ziga1 napisał:

Jędruś jutro kołe południa jestem we Rzeszowie i interesuje mnie knajpa Wietnamska ,którą polecasz?

Trochę późno, ale sobota u mnie była pracująca, jak zwykle zresztą 🙂  ale i tak bym nic nie polecił. Nie włóczymy się z Baśką po knajpach, brak czasu. 😞 

Ponieważ u mnie naprawa skrzyni właśnie nabiera tempa, ja ten czwartek jeszcze odpuszczam jeżeli chodzi o spotkanie.  Jak się nic nie ze..a to może w połowie sierpnia wyjadę.  

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.08.2021 o 11:56, Ziga1 napisał:

............ remont skrzyni termin czy się rozsypała?

W B650 remont skrzyni jest zawsze w terminie, tylko czasem nie planowanym 😃

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...