Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spotkania Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero dzisiaj chwila wolnego, czas podsumować.  Dzięki Panie i Panowie za piątkowe spotkanie, w dodatku połączone z imieninami Św. Walentego ?  Frekwencja jak na nasze warunki dopisała i całe szczęście że moja przewidująca żona zarezerwowała stolik, bo chyba byśmy imprezowali na parkingu ?

   

IMG_20200214_193902.jpg

IMG_20200214_193909.jpg

Następne spotkanie wyznaczone na:   Piątek  20 marca  w Dębicy, w Czarnym Sezamie.  

Odnośnik do komentarza

Witam klubowiczów ! byłbym chętny dołączyć  do was w Dębicy jak to nie będzie z waszej strony problemu. jestem już nie młodym a lubię wycieczki motocyklem. dotychczas  nie miałem okazji do takiej wycieczki.Pozdrawiam całą załoge.  

Odnośnik do komentarza

Zapraszamy 20 marca na spotkanie do Czarnego Sezamu w Dębicy !
Jak pogoda pozwoli pewnie się uda już na 2oo

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Nawet jak pogoda pozwoli to co niektórzy i tak mogą być puszką ?  ale oczywiście że zapraszamy.  Jak ktoś przyjedzie skuterem czy motocyklem to pewnie łatwo nas rozpoznasz, ale jak by co to szukaj w środku stolika przy którym będą siedzieć prawie same stare "pryki" przeważnie obcięte na krótko ?

Odnośnik do komentarza

Panie i Panowie. W związku z zaistniałą sytuacją, aktualnie nie wskazane jest spotykanie się w miejscach publicznych. 

Moja propozycja, aby na jakiś czas zrezygnować ze spotkań.  Nowy termin ustalimy jak trochę przycichnie sprawa wirusa z koroną ? 

Odnośnik do komentarza

Ok :) . Pozdrawiam wszystkich " zdalnie " i nie dajmy sie koronie jak mowisz . Milego :)


Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Witam, siłą grupy to rozwaga, nie dajmy się "CoronoSkuterusie" jak się wyjaśni sytuacja epidemiologiczna to na pewno się spotkamy.Do miłego

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj trochę się poturlałem po okolicy. pusto jeśli chodzi o ruch mechaniczny, ale sporo rowerzystów. 

Pilnujmy się, rozwaga najważniejsza.

Odnośnik do komentarza

Hej. Dzieki Pawel za info . Ciesze sie , ze mogles zrobic runde moto za nas wszystkich . Zdaje sobie sprawe jak sie czules . Zazdroszcze , ale pozytywnie . Pozdrawiam i milego :) . Zdrówka :)


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Witam, wczoraj rozoczołem sezon, troszkę mnie pokropiło ale było dość dobrze jeszcze skuter do poprawki i fruwanie. Tomek jak spotkania na lotnisku w Turbii? 

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Ziga1 napisał:

Witam, wczoraj rozoczołem sezon, troszkę mnie pokropiło ale było dość dobrze jeszcze skuter do poprawki i fruwanie. Tomek jak spotkania na lotnisku w Turbii? 

A nic nie wiem? A jakie spotkania?

Odnośnik do komentarza

Witam, wczoraj rozoczołem sezon, troszkę mnie pokropiło ale było dość dobrze jeszcze skuter do poprawki i fruwanie. Tomek jak spotkania na lotnisku w Turbii? 

Typowe imprezki lotnicze na lotnisku Turbia np. Mistrzostwa Polski szybownicze, Zlot konstrukcji amstorskich(tzw. Sraj cyngle) modelarskie zawody młodzików organizowane przez modelarnię z Niska przez braci Bolko, a i zlot ciężarówek widziałem. Bardzo często bywałem w Turbi w latach 2000 do 2013 gdy zginął tam mój kolega

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Ziga1 napisał:

Witam, wczoraj rozoczołem sezon, troszkę mnie pokropiło ale było dość dobrze jeszcze skuter do poprawki i fruwanie. Tomek jak spotkania na lotnisku w Turbii? 

Typowe imprezki lotnicze na lotnisku Turbia np. Mistrzostwa Polski szybownicze, Zlot konstrukcji amstorskich(tzw. Sraj cyngle) modelarskie zawody młodzików organizowane przez modelarnię z Niska przez braci Bolko, a i zlot ciężarówek widziałem. Bardzo często bywałem w Turbi w latach 2000 do 2013 gdy zginął tam mój kolega

obecni cisza nic nie organizują , w tamtym roku były mistrzostwa w szybownictwie, a i inicjatywa zlotu ciężarówek podła po drugiej edycji

Odnośnik do komentarza

Widzę że muszę się przejechać na stare śmieci i spotkać ze starymi przyjaciółmi z Turbii. 

Mam natomiast pytanie z innej beczki, jeżdżąc jednośladem z pasażerem brakuje mi czegoś takiego jak intercom, czy masz może jakieś doświadczenie z tym urządzeniem lub kogoś znasz z kim można na ten temat porozmawiać? 

Odnośnik do komentarza

Pytaj Endriu lub Sapera, ja się jeszcze nie dorobiłem. A też mi tego brakuje. Na razie inwestycje w zwiększenie miejsca na bagaż.

Odnośnik do komentarza

Na razie planu spotkań typu knajpa - żarcie nie planowaliśmy 🙂  ale był plan aby wrócić do spotkań tylko na razie raczej w terenie.

Panowie - kolega Ziga1 dobrze "gada" 🙂  ktoś, coś proponuje ?  Może znowu gdzieś w rejony Jarka - Kolbuszowa - Raniżów ??  Ostatnio jak pamiętam strasznie nas pogryzły komary, ale teraz chyba ich nie ma ?

 

Odnośnik do komentarza

A to spotkania kiedyś były w czwartki 🤔 w soboty i niedziele to w miarę wolnego czasu raczej jakiś dalszy wypad.

Ja najbliższe dwie soboty mam już zaorane - niestety 😞 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...