Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spotkania Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Zbyszek, jak przeżyliście to znaczy że żarcie nie było najgorsze.  😀 Co ciekawe nie kojarzę żadnej knajpy Wietnamskiej pod adresem który podałeś. Jedyną knajpę o nazwie "Hanoi" kojarzę na ul. Piłsudskiego i jest to ponoć knajpa Wietnamsko - Tajska, tylko że ma raczej słabe opinie,   ale raz że ja nie tutejszy  😉 😂  to w dodatku na kuchni azjatyckiej totalnie się nie znam.  🙂 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.10.2021 o 13:25, Saper napisał:

Wracamy do cyklicznych spotkań, i tak:

Najbliższe spotkanie odbędzie się 18.11.2021r. godzina 18.00 w karczmie "U Jana"

Dla tych co nie wiedzą gdzie, o TU, klik.

Coś cicho w temacie, ale spotykamy się?

 

Odnośnik do komentarza

Może i cicho ale .... 😉 ja na ten przykład jak zwykle "nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem....",  ale obserwuję temat 😜  

Odnośnik do komentarza

Dzięki za spotkanie, jak zwykle ubaw po pachy. Frekwencja dopisała . Zjechało Podkarpacie prawie i wszystkich kresów. Miło było poznać nowego kolegę Roberta.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze spotkanie po tak długim czasie niebytu przeszło do historii, frekwencja naprawdę spora, pogaduchy i śmiechy jak zwykle, no i miło było powitać w szerszym gronie Roberta.

Kolejne spotkanie zostało zaplanowane na:

09.12.2021r. godzina 18.00 Karczma u Jana

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim 🙂 informuję że nas jutro na spotkaniu nie będzie. 

Basia chora, a ja na wszelki wypadek ograniczam kontakt ze światem zewnętrznym.  😞 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...