Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spotkania Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, EndriuBis napisał:

No i co tam słychać w wielkim mieście...

Nie wiem, bo nie bywam w wielkich, wolę małe.

Się wybieram, na spotkanie.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Saper napisał:

Nie wiem, bo nie bywam w wielkich, wolę małe.

Miało być w wielkim świecie, ale mi się coś poprzestawiało ?  pewnie krzywa klawiatura ?   u mnie na szczęście wyjazd służbowy z czwartku przełożony, tylko łamie mnie jakieś choróbsko ?  postaram się nie dać złamać bo planuję być.    

Odnośnik do komentarza

mogę się chwilę spóźnić. Mam nadzieję że przed 19:00 dotrę, a panie kelnerki Was do tego czasu nie wyrzucą ?  Proszę się zachowywać grzecznie ?  

Odnośnik do komentarza

Kolejne spotkanie zostało ustalone i odbędzie się:

21.01.2020 r. godzina 18.00 "Czarny Sezam" w Dębicy.

Jest to wtorek - na próbę.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Saper napisał:

Jest to wtorek - na próbę.

Na próbę, czyli na testy ?        Dzięki panowie za wczorajsze spotkanie.

Jako że płaciłem ostatni, kazałem Pani przy kasie policzyć wszystko co zostało i dopiero w domu  okazało się że zapłaciłem za jakąś dodatkową kawę. ?

Przyznawać się, komu postawiłem kawę ?  ?    bo jak nikt od nas to znaczy że Pani doliczyła mi kawę z innego stolika ?   

Odnośnik do komentarza
Dnia 13.12.2019 o 12:08, Saper napisał:

Kolejne spotkanie zostało ustalone i odbędzie się:

21.01.2020 r. godzina 18.00 "Czarny Sezam" w Dębicy.

Jest to wtorek - na próbę.

Kto planuje być ?  Ja na wtorek mam o 16:00 tzw.  "Prace planowe"  ?   jak zwał, tak zwał ale mogę na 18:00 nie zdążyć.  

Odnośnik do komentarza

Spotkanie w nietypowym terminie odbyło się w kameralnym gronie ?  Paweł i Krzysiek  -  Dzięki za pogaduchy ?

Następne spotkanie ustalone na:  14 lutego, piątek  ,  w Rzeszowie w Karczmie u Jana.    

Odnośnik do komentarza

Coś ostatnio (po zmianach z czwartku) nie dane jest mi uczestniczyć w spotkaniach.

Tym razem także mnie nie będzie.

Odnośnik do komentarza

E...  ?  no to kicha ?  nie dostaniesz "Walentynki"  ?  a Baska już nawet stolik zarezerwowała, tak na wszelki wypadek bo w tym terminie może być tłoczno .

A swoją drogą to coś Ci ta emerytura nie służy ?  to teraz w cywilu masz mniej czasu jak będąc w  "kamaszach"  ?  ale spoko - nadrobimy  ?  ? 

Odnośnik do komentarza

Przypominam że w piątek o 18:00 spotkanie w Rzeszowie w Karczmie u Jana.  Stolik zarezerwowany na nazwisko mojej żony, dla ułatwienia podpowiem że takie jak moje ? 

Kto planuje być ?  Prawdopodobnie będziemy mieli gości. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...