Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spotkania Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli nic sie nie zmieni to się pojawię, o ile nie macie nic przeciwko ? Chciałem już kilka razy się wybrać, ale zawsze coś innego wypadało. Chętnie poznam nowych kolegów?

Ta karczma to w Zaczerniu?

Dawid

Odnośnik do komentarza

A to nie był czasami Twój pomysł?
Chociaż już kiedyś to przerabialiśmy i z tego co pamiętam to słabo wypaliło, ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Saper napisał:

No to super, że będziesz, Tomek - koszty rosną. emoji6.png

Cóż zrobić, skromne zaopatrzenie przywiozę.

Komary komarami ale siedzieć w murach i jeszcze browar 0,0 % w cenie setki wódki. Przydałaby się miejscówka w plenerze na małe kopanko po oponkach.

Odnośnik do komentarza

Kurna, nikt do domu jeszcze nie dojechał ?  ?  nikt się nie melduje ?   Komary nam trochę zrąbały wycieczkę i planowane posiedzenie w plenerze, ale tak po za tym buło spoko.  My dojechaliśmy po 21:00 do garażu.  Przy okazji okazuje się że w okolicach Raniżowa wyremontowano większość dróg, a pozostałe właśnie się remontuje.  wycieczka do powtórzenia, ale poczekamy aż komary pójdą w piz.u ?  

Tomek i Beata - gratuluję nowego nabytku. Niech wozi bezpiecznie.  Opity -  piwem 0% ?  ale zawsze.  Faktycznie na "dzielni" nie zobaczą żadnej różnicy - był biały, jest biały ? 

Odnośnik do komentarza

My już w domku . Jeszcze pokrecilismy się po okolicy żeby zobaczyć jak świecą światła nocą . I znów wyszlo ponad 200 km. I pół zbiornika mniej. Banan na twarzy zmiana ogromna. Już teraz zrozumiałem dlaczego król jest jeden. Dzięki za super kulanko. Żeby tylko nie te pier... komary. Frekwencja super. Miło poznać nowe twarze. Dzięki za skopanie oponek. 80c6add5974013a1673645b6282664c8.jpg

Odnośnik do komentarza
Dnia 11.06.2019 o 15:19, Buzek1 napisał:

Jeżeli nic sie nie zmieni to się pojawię, o ile nie macie nic przeciwko ? Chciałem już kilka razy się wybrać, ale zawsze coś innego wypadało. Chętnie poznam nowych kolegów?

Dawid, zaglądaj też do tematu wycieczek klik .  Czasem gdzieś razem jeździmy :scooter:, czasem spalimy jakąś leśniczówkę ? ale ogólnie jest kupę śmiechu i frajdy z jazdy.  Dzisiaj jak sam widziałeś była wyjątkowa lipa z tymi komarami ?  

Dnia 11.06.2019 o 20:26, mastergsm napisał:

Ja też postaram się być.

A kolega to gdzieś mi zniknął ?   Mam nadzieje że nie zgubiliśmy Cię w lesie ?   ? 

Odnośnik do komentarza

My z Bobbensem w domkach około 20:50 się zameldowaliśmy. Gratulacje dla Tomka & Beaty za nowy zakup, kopanko było wraz z toastem więc powinien wozić bezpiecznie i długo.

Endriu Mastergsm był, tylko Ty gdzieś jeździłeś w między czasie ?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, gumis napisał:

Endriu Mastergsm był, tylko Ty gdzieś jeździłeś w między czasie ?

Przywitać się z nim przywitałem , ale nie odnotowałem faktu dlaczego nie było go jak nas żarły komary ?  może jego pożarły w całości ? ?

Pozostali to się chyba obrazili po tej "komarowej wycieczce" bo taka cisza ?   nawet nie wiem gdzie i kiedy jest następne spotkanie ?

Odnośnik do komentarza
Przywitać się z nim przywitałem , ale nie odnotowałem faktu dlaczego nie było go jak nas żarły komary   może jego pożarły w całości ? 
Pozostali to się chyba obrazili po tej "komarowej wycieczce" bo taka cisza    nawet nie wiem gdzie i kiedy jest następne spotkanie 
Chciałem bardzo z Wami jechać ale niestety plany się zmieniły. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza


 

1 godzinę temu, EndriuBis napisał:
...
Pozostali to się chyba obrazili po tej "komarowej wycieczce" bo taka cisza    nawet nie wiem gdzie i kiedy jest następne spotkanie 


No tak wystarczy drobny brak czasu i już fama idzie, że się człowiek obraził, jak żyć?
Spotkanie zakończone, oponki skopane, piwo wypite, komary nakarmione, kolejne ustalone na:
18.07.2019 r. godzina 18.00 (wstępnie) Czarny Sezam w Dębicy
Z wczoraj nawet mam zdjęcia, całe dwa.
bb9433f2d194d1a036b0880e5102fb7b.jpgc2cc41cf42bb3267cfea5346d8d04619.jpg

 

Dawid, dzięki za przelot powrotny.

Odnośnik do komentarza

Tobie także dziękuję za powrót, bez nawigacji nie bardzo bym trafil do domu ? ale uchwyt juz kupiony, został tylko montaż. 

Do następnego razu?

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Dnia 14.06.2019 o 10:14, Saper napisał:

18.07.2019 r. godzina 18.00 (wstępnie) Czarny Sezam w Dębicy

bardzo kusząca propozycja, tym bardziej  że do obejrzenia BIAŁA PERŁA Tomkastw.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, PawełJW napisał:

bardzo kusząca propozycja, tym bardziej  że do obejrzenia BIAŁA PERŁA Tomkastw.

Zapraszamy, biała perła mocno pokomarzona bo non stop w ruchu. Ale trzeba korzystać póki pogoda. Do zobaczyska w niedzielę.

Odnośnik do komentarza

A co tu taka cisza ?  Jutro spotkanie w Dębicy w Czarnym CoŚ TAM .   Kto planuje być ?   My będziemy wyjeżdżać w okolicach 17:00 z Rzeszowa. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...