Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spotkania Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! W niedziele była piękna pogoda i w cztery skutery,  pojechaliśmy  do Wysowej i okolic, 250 kil.był duży ruch motocykli.

Odnośnik do komentarza

Panowie,  jutro (wtorek)  w  czwartek planuję wieczorny mały przelot. Jak ktoś chętny - zapraszam. 🙂 - pogoda powinna być OK.

Zamontowałem nowe żarówki - chcę przetestować jazdę w nocy. 😊  raczej nie nastawiam się na jakieś posiedzenie i pogaduchy bo komary aktualnie tną okrutnie.  😞 

Spotkanie - Stacja BP ul. Warszawska   godz. 20:00.   START  - godz. 20:15.   Miejsce docelowe - parking leśny  w okolicach miejscowości Kopcie około godz. 21:00. Do przejechania nie całe 100 km w obie strony licząc od Rzeszowa.

Współrzędne parkingu:   Szerokość. geogr. 50° 19´ 46˝     Długość  geogr. 21° 52´ 17˝   (50.3294444   ,   21.87138888888889 ).  Trasa Głogów , Raniżów,  a z powrotem pewnie przez Kolbuszową.  

Około godz. 21:00 na leśnej drodze powinno już być na tyle ciemno aby przetestować nowe żarówki. 🙂   Powrót do Rzeszowa około 22:30.

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Saper napisał:

Eeeee, niecałe 100 kmemoji15.png, na tyle to się nie opłaca skutera wyciągać. emoji14.png

Grzesiek, ty możesz rowerkiem 🤣  tylko wyjedź odpowiednio wcześniej.

Godzinę temu, tomekstw napisał:

o 21 to ja już śpię...., ale pomyślę

 

21 minut temu, gumis napisał:

Każdy dzień tylko nie jutro, szerokości!

Nie upieram się przy wtorku, a nawet ............   już mi nie pasuje 😬 po wklejeniu posta dostałem na telefon INFO które mi trochę sprawy komplikuje.

To daję pod rozwagę:  środa czy czwartek ??   Czekam na info do wieczora to poprawię. Ciemno jest takie same w każdy dzień 😜

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, EndriuBis napisał:

Grzesiek, ty możesz rowerkiem 🤣  tylko wyjedź odpowiednio wcześniej.

Nie muszę, i tak Cię znajdę stojącego na poboczu drogi.😋

A tak na serio, co ta przejażdżka ma wspólnego z Cyklicznymi Spotkaniami?

Pitolenie miało być w Puk, Puk, a do wycieczek też jest osobny temat.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Godzinę temu, Saper napisał:

A tak na serio, co ta przejażdżka ma wspólnego z Cyklicznymi Spotkaniami?

Pitolenie miało być w Puk, Puk, a do wycieczek też jest osobny temat.

Haha, to trwało dwie godziny, zabierać się 🤣🤣🤣🤣Saperek czuwa

Odnośnik do komentarza

I jak tam panowie ?  Bo na razie las rąk widzę 😞   ktoś oprócz Pawła i mnie planuje się pokazać ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Endriu przodem, żarówki pełna moc, powodzenia, czekam na foto blasku nowych laserów 👍👍👍

Odnośnik do komentarza

😀 niestety, ale na miejscu byliśmy zbyt wcześnie. Jeszcze jasno było.

WP_20200723_20_52_48_Pro.jpg

WP_20200723_20_53_32_Pro.jpg

komary cięły straszliwie, więc test żarówek odbył się w drodze powrotnej. Zdjęć nie mam. Nie chciało się nam zatrzymywać.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
9 godzin temu, EndriuBis napisał:

Zdjęć nie mam.

To ja pół nocy zarywam a tu takie lenistwo🤯

Odnośnik do komentarza

Nawet nie wiedziałem że tylu kibiców mamy 🙂  lenistwo to jedno, a komary to dwa 😞  każde zatrzymanie się gdzieś w lesie było niebezpieczne dla zdrowia 😜 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, EndriuBis napisał:

Nawet nie wiedziałem że tylu kibiców mamy

Andrzej, chyba wszyscy czekają na test twoich żarówek 🤭, ale że nie było jeszcze oficjalnych danych, to masz czas by poprawić od strony elektrycznej możliwości żarówki 😊

Odnośnik do komentarza

Panowie, bo nam region umarł. Może ktoś ma ochotę na jakieś spontaniczne spotkanie w najbliższy czwartek lub piątek ? 

Końcówka ładnej pogody, warto wykorzystać.  

Odnośnik do komentarza

Tak myślałem że po pracy tak koło 17:00 gdzieś jakieś spotkanie ? 

A czy czwartek czy piątek to zależne od pogody. Na dzisiaj moja pogodynka pokazuje trochę deszczu właśnie na czwartek, piątek ma być bez deszczu.

Raczej optował bym za przejażdżką z ewentualną kawą gdzieś po drodze.  Kierunek - zależy kto chętny.   🙂 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...