Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spotkania Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, tomekstw napisał(a):

Nas nie będzie.

i wy mówicie że to ja "zarobiony jestem" 🙃  🤣

2 godziny temu, Rafa303 napisał(a):

Może zastanowicie się na tym spotkaniu kiedy macie otwarcie sezonu 2023 ...

jak by Ci to powiedzieć 🤔 my się cały czas zastanawiamy, ale u nas jest demokracja i na końcu to Saper ogłosi datę i godzinę 😂

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
6 godzin temu, EndriuBis napisał(a):

na końcu to Saper ogłosi datę i godzinę 😂

Jak to zwykle bywa w demokratycznym kraju🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza

Niestety nie wydobrzeliśmy całkiem i nie chcemy Was pozarażać. Przykro nam nas nie będzie. Pozdrawiamy Was serdecznie z Renią i życzymy udanego wieczora.

Odnośnik do komentarza

No i po spotkaniu, pomimo absencji (tych chorych i tych zarobionych), i tak frekwencja zaskoczyła 👍.

Jak zwykle, pojedli, popili, pogadali, pośmiali, czyli standard.

Kolejne spotkanie (jak zwykle demokratycznie 🤣) zostało ustalone na 23.03.2023r. godzina 18.00 Karczma U Jana.

@Rafa303 ognisko wstępnie planowane jest na dzień 23.04.2023r. Ale cicho-sza, nie mów nikomu 😉, żeby się sprawa nie rypła 😃.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

😎

25 minut temu, Saper napisał(a):

ognisko wstępnie planowane jest na dzień 23.04.2023r. Ale cicho-sza, nie mów nikomu 😉, żeby się sprawa nie rypła 😃.

😎

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Saper napisał(a):

No i po spotkaniu, pomimo absencji (tych chorych i tych zarobionych), i tak frekwencja zaskoczyła 👍.

Jak zwykle, pojedli, popili, pogadali, pośmiali, czyli standard.

Kolejne spotkanie (jak zwykle demokratycznie 🤣

@Rafa303 ognisko wstępnie planowane jest na dzień 23.04.2023r. Ale cicho-sza, nie mów nikomu 😉, żeby się sprawa nie rypła 😃.

Jakoś tak nietypowo 🤔 w niedzielę? 🤔

Pozdrowienia dla "wschodniej demokracji" 👋😁

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Nazir napisał(a):

Jakoś tak nietypowo 🤔 w niedzielę? 🤔

To tak dla niepoznaki 🤣, żeby się nikt nie zorientował 😉.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Saper napisał(a):

 

@Rafa303 ognisko wstępnie planowane jest na dzień 23.04.2023r. Ale cicho-sza, nie mów nikomu 😉, żeby się sprawa nie rypła 😃.

No to top secret, mordeczka w kubełeczek, dzieki

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Saper napisał(a):

No i po spotkaniu, pomimo absencji (tych chorych i tych zarobionych), i tak frekwencja zaskoczyła 👍.

Jak zwykle, pojedli, popili, pogadali, pośmiali, czyli standard.

Kolejne spotkanie (jak zwykle demokratycznie 🤣) zostało ustalone na 23.03.2023r. godzina 18.00 Karczma U Jana.

@Rafa303 ognisko wstępnie planowane jest na dzień 23.04.2023r. Ale cicho-sza, nie mów nikomu 😉, żeby się sprawa nie rypła 😃.

Ależ Wam zazdroszczę tego spotkania. Jeszcze w tak super kompaniji. Wy fajnie się bawiliście a ja walczyłem w tym czasie z gorączką. Miałem jej prawie 39 stopni Wcześniej przechodziłem jelitówkę i już mi przechodziła. Żona przechodziła grype i też już kończyła Miałem nadzieje że do czwartku wydobrzejemy a tu masz ci przed południem.. zacząłem gorączkować. Mam nadzieję że na następnym będziemy POZDRAWIAMY Was SERDECZNIE 🥰 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
18 godzin temu, Saper napisał(a):

👍

@Rafa303 ognisko wstępnie planowane jest na dzień 23.04.2023r. Ale cicho-sza, nie mów nikomu 😉, żeby się sprawa nie rypła 😃.

Wielka Szkoda,

22-ego mamy wesele. Może innym razem.😭😭😭

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ależ Rafciu wystarczy że zastosujesz na weselu metodę  z kabaretu " Jeżyk dzisiaj nie pije " i możesz na ognisko zasuwać 😜

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
1 godzinę temu, arturo-bb napisał(a):

Ależ Rafciu wystarczy że zastosujesz na weselu metodę  z kabaretu " Jeżyk dzisiaj nie pije " i możesz na ognisko zasuwać 😜

"Nie wypada" u córki mojej siory. Co by rodzina powiedział.

Odnośnik do komentarza

Dla przypomnienia, bo to już niebawem.

W dniu 23.02.2023 o 21:48, Saper napisał(a):

Kolejne spotkanie (jak zwykle demokratycznie 🤣) zostało ustalone na 23.03.2023r. godzina 18.00 Karczma U Jana.

Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

Spotkanie przeszło do historii, nie ma co więcej pisać, bo było jak zwykle 🤣.

Kolejne spotkanie zostało ustalone na 20.04.2023r. godzina 18.00 Karczma u Jana.

Odnośnik do komentarza

No i jak zwykle było SUPER i na wesoło😁 Dzięki wszystkim że stwarzacie tak niesamowitą atmosferę Pozdrawiamy SERDECZNIE wraz z nieobecną dzisiaj  małżonką  

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Saper napisał(a):

Kolejne spotkanie zostało ustalone na 20.04.2023r. godzina 18.00 Karczma u Jana.

To chyba będzie generalka przed 23-cim.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za spotkanko. 😀 Śmiechu kupa. Musimy jeszcze trochę popracować na Waldusiem, to może go "przerobimy" na "skuteromaniaka" 🤣 

@Rafa303  to nie tyle będzie generalka, co dogranie szczegółów.  Musimy ustalić kto rozpala ognisko, kto gotuje wodę na kawę i dlaczego Saper 😂

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, EndriuBis napisał(a):

 

@Rafa303  to nie tyle będzie generalka, co dogranie szczegółów.  Musimy ustalić kto rozpala ognisko, kto gotuje wodę na kawę i dlaczego Saper 😂

Ale że Saper? Znowu ta kawa parzona na spirytusie? No to musimy przyjechać. Tego nie można przegapić.

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.03.2023 o 19:45, zicoo62 napisał(a):

... Znowu ta kawa parzona na spirytusie ...

Panowie, Panowie 😳!

Spirytus (jak sama nazwa wskazuje 😉) - służy wyłącznie do "dezynfekcji wewnętrznej" 🤣 i taka herezja jak użycie GO do parzenie kawy, nawet mi przez myśl nie przeszła.😃

Aleeeee, kawę będę w stanie zrobić. 🤣, więc nie musicie się tym martwić. 🤣

Odnośnik do komentarza

Dla przypomnienia w najbliższy czwartek SPOTKANIE.

W dniu 23.03.2023 o 21:09, Saper napisał(a):

(...) 20.04.2023r. godzina 18.00 Karczma u Jana (...)

Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...