Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spotkania Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niestety miałem drugą zmianę więc odpuściłem. 20.07 wypada mi pierwsza wiec raczej będę jeśli się nic nieprzewidzianego nie wydarzy . 

Odnośnik do komentarza

Nieśmiało przypominam, że:

W dniu 15.06.2023 o 21:27, Saper napisał(a):

Kolejne spotkanie zostało ustalone na 20.07.2023r. godzina 18.00 Karczma u Jana.

więc do jutra.

Odnośnik do komentarza

Przykro mi 🤣 Jutro Stalowej nie  będzie na spotkaniu. Dziś wróciliśmy  z 10 dniowego wyjazdu do Szklarskiej Poręby o 19 na :scooter: Jesteśmy trochę umordowani i mamy nieco zaległości w różnych sprawach Udanego spotkania życzymy :gathering:

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam słowa Janusza, nas też nie będzie. Moto musi odpocząć. Małym podsumowaniem naszej wycieczki , trochę wyprawy w ciemno, szczegóły później. Zanim się ruszy na Alpy czy na Rumunię warto objechać agrafki u nas i sąsiadów. Ewentualnie wypad na zachód od Szklarskiej max 150 km. Powiem tak, jest gdzie dociąć gumy po rancie. Janusz potwierdzi. Są grube traski, służę koordynatami.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, tomekstw napisał(a):

Zanim się ruszy na Alpy czy na Rumunię warto objechać agrafki u nas i sąsiadów. Ewentualnie wypad na zachód od Szklarskiej max 150 km. Powiem tak, jest gdzie dociąć gumy po rancie. Janusz potwierdzi. Są grube traski, służę koordynatami.

Chętnie bym skorzystał z koordynatów😃. U Was i bliskich sąsiadów agrafki może uda się odwiedzić. Dalsze rejony zostawię na lata późniejsze🤷. Właśnie myślę nad tym weekendem😉

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Nazir napisał(a):

Właśnie myślę nad tym weekendem😉

Niedziela u nie wolna, może coś wspólnego !?!

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Rafa303 napisał(a):

Niedziela u nie wolna, może coś wspólnego !?!

Ja myślę o wyjeździe w piątek ok 15‐16 tej i powrocie w niedzielę tak ok 20tej. Jeśli odpowiadają Ci takie ramy czasowe to daj znać na pv😉

Odnośnik do komentarza

@Rafa303  @Nazir  a wypad mi stąd z takim tekstami  🙃  to jest wątek o spotkaniach cyklicznych, anie wyjazdowych. Macie szczęście że emeryt @Saper śpi jeszcze bo by się tu "krew polała" 😂

@mussum  "my" w liczbie mnogiej. Czyli dzisiaj we dójkę 🙂 super.   A ja się na razie waham i zastanawiam, jak ten baca przed pójściem na poprawiny po weselu  😀 pewnie wpadnę prosto z autostrady. Dobrze że to blisko.

@tomekstw @Bienias a relacja będzie ?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, EndriuBis napisał(a):

@Rafa303  @Nazir  a wypad mi stąd z takim tekstami  🙃  to jest wątek o spotkaniach cyklicznych, anie wyjazdowych. Macie szczęście że emeryt @Saper śpi jeszcze bo by się tu "krew polała" 😂

😞Wybacz Endriu - to już po raz (przed)ostatni☝️. Przeszliśmy z Rafa na pv ale nadal czekam na info od tomka, co do koordynatów - jak nikogo one nie interesują to czekam "już" na pv😜

PS

Życzę bardzo miłego, przesympatycznego, owocnego w wiele ciekawych i mądrych rozmów spotkania w tym jakże wyjątkowym i zacnym gronie💪, na przepięknym, urokliwym przyrody łonie ( lub prześlicznej w knajpie)☝️😉

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...