Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spotkania Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

A już miałem nadzieję że podjadę na ognisko ale od 20 kwietnia jestem nieobecny.

Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Saper napisał(a):

UWAGA. 

Niechcący udało się ustalić, że ognisko na rozpoczęcie sezonu odbędzie się 21.04.2024r.

Pozdrowienia dla wszystkich. Ważne, że jest najważniejsza informacja, załatwiam zamiankę w pracy i się melduję.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Saper napisał(a):

Spotkanie w toku. 

Kawę, chyba kawę widzę na tym zdjęciu! Melduję że wróciłem z pracy, zjadłem obiad i... zasnąłem :cursing: Także, do zobaczenia w maju, bo za miesiąc będę na wyjeździe i raczej nie obrócę.

A tak informacyjnie: 14.04 są rozpoczęcia sezonu w Borku Starym/Głogowie Młp, a 28-go w Kalwarii Pacławskiej. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, EndriuBis napisał(a):

I znowu demokracja wygrała 🙃

Widać to dobry system jest 😛.

Odnośnik do komentarza
Taa.    I znowu demokracja wygrała
Cytując klasyka "...a co to za demokracja jak każdy ma własne zdanie?"
Odnośnik do komentarza

Simka spotkanie udane demokracja dała o sobie znać 😀

 No i strzała Amora 🎯🏹😁😁😁

Pozdrawiam 🛵

Odnośnik do komentarza

Tak Grzesiu nasz system jest nawet bardzo dobry. Nawet szybciej i bardziej zgodnie się dogadujemy niż w nowym sejmie. Spotkanie jak zwykle u Nas udane i wesołe jak nasza uśmiechnięta 😉 POLSKA jakby nam uszy zdjąć to byśmy się śmiali na okrągło 😄 Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza

.Przez tą pracę na zmiany jakoś nie mogę się wstrzelić w te czwartki . Co do ogniska na otwarcie sezonu to zapewne będę mimo ,że jeszcze poprzedniego sezonu nie zakończyłem . No chyba, że 2 dni przerwy od jazdy można uznać za koniec sezonu to skończyłem 30 grudnia ,a rozpocząłem 2 stycznia .

Odnośnik do komentarza

Witam!!! Mile wspominam spotkanie w Czajkowie a może by tak zrobić powtórkę ale to ogół decyduje demokracja.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W dniu 21.03.2024 o 18:54, Saper napisał(a):

UWAGA. 

Niechcący udało się ustalić, że ognisko na rozpoczęcie sezonu odbędzie się 21.04.2024r.

Jak widać już zaplanowane . Wystarczy tylko czytać na bieżąco 😉

Odnośnik do komentarza

A pozwolę jako najmłodszy stażem zapytać się czy miejscówka ogniskowa jest stała czy znany jest termin a lokalizacja później? 

Odnośnik do komentarza

Na ten moment miejscówka jest stała. Ale jak znasz i zaproponujesz jakieś inne miejsce, które spełni nasze wymagania to "demokracja" może zaproponować zmianę miejscówki np. na jesień 🙃

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.03.2024 o 18:54, Saper napisał(a):

Spotkanie w toku. 

 

20240321_183452.jpg

UWAGA. 

Niechcący udało się ustalić, że ognisko na rozpoczęcie sezonu odbędzie się 21.04.2024r.

Miło będzie Was & @Saper odwiedzić i uściskać 😊

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.03.2024 o 19:41, kiniu napisał(a):

A już miałem nadzieję że podjadę na ognisko ale od 20 kwietnia jestem nieobecny....

no szkoda 😐 ale jak coś to na jesieni (jak nic nie przyjdzie ze wschodu 😬) będzie kolejne. A w między czasie obserwuj temat i może uda Ci się zaglądnąć na jakieś spotkanie. Wiem że jak jest krótki dzień i trzeba się tarabanić puszką to się nie chce, ale dni coraz dłuższe, robi się ciepło to taka przejażdżka 90 km w jedną stronę może być ciekawa 🙃

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...