Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spotkania Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, Vince napisał(a):

Jakieś smutne te miny emoji1787.png

Bo to była końcówka spotkania, więc nastała zaduma 😂, no i trzeba było ustalić kolejne - a to łatwe nie jest🤣 - przez tą "demokrację" 🤣.

Kolejne spotkanie (po niełatwym procesie decyzyjnym 😂) zostało ustalone na 17.08.2023r. godzina 18.00 Karczma u Jana.

Odnośnik do komentarza

Tak w ogóle to przez to oglądanie kufrów zapomniałem się z wami pożegnać . Tak czy owak miło was było zobaczyć ponownie i do następnego 😀

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bienias napisał(a):

ComoDo jak ubrałeś forze Wrzuć jakieś foto Ciekaw jestem jak wygląda 

20230620_194017_copy_800x600.jpg.f84a97a1e611ffc4c48ca395c0d265bb.jpg

Myślałem jeszcze pomalować pokrywę górnego kufra w kolorze białym żeby było bardziej w komplecie ale trudno znaleźć lakiernika któremu by sie chciało bawić z jedną pierdołą malując ją trzywarstwowym lakierem . Gniazdo zapalniczki już zakupione i zamontuje je w przednim schowku . Do tego dołączy jeszcze olejarka od Wilka i rozdzielacz USB pod siedzeniem . Potrzebuję kilka wyjść do ładowania baterii drona i baterii do kamery . Do września wszystko musi być gotowe na wyjazd do Czarnogóry i Albanii . 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, tomekstw napisał(a):

Struktura biała w sprayu?

Pytałem o spray ale niestety nieosiągalny dla tego lakieru . To jest lakier trójwarstwowy . Podkład , perła i lakier . Chodziło mi też po głowie dobranie możliwie jak najbardziej podobnej bieli w sprayu , ale nie wiem jaki byłby efekt . Na bank w słońcu widać by było różnicę ,bo jednak lakier mocno się mieni , a z drugiej strony i tak było by bardziej białe niż ten aluminiowy szary . Pomijając samą cenę lakieru i malowania to na chwilę obecną najbardziej problematyczne jest samo znalezienie lakiernika , który chciałby sie paprać trzema warstwami na jednym małym detalu. 

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, ComoDo napisał(a):

20230620_194017_copy_800x600.jpg.f84a97a1e611ffc4c48ca395c0d265bb.jpg

Myślałem jeszcze pomalować pokrywę górnego kufra w kolorze białym żeby było bardziej w komplecie ale trudno znaleźć lakiernika któremu by sie chciało bawić z jedną pierdołą malując ją trzywarstwowym lakierem . Gniazdo zapalniczki już zakupione i zamontuje je w przednim schowku . Do tego dołączy jeszcze olejarka od Wilka i rozdzielacz USB pod siedzeniem . Potrzebuję kilka wyjść do ładowania baterii drona i baterii do kamery . Do września wszystko musi być gotowe na wyjazd do Czarnogóry i Albanii . 

No ładnie się prezentuje. Na Givi też nieżle wygląda no i kufry boczne są większe a to przy dłuższym wyjeżdzie jednak ma znaczenie i się przydaje 

Odnośnik do komentarza

Tak wygląda z założonymi bocznymi kuframi (jeszcze bez nakładek w kolorze) Praktycznie nie wystają poza obrys co ma niebagatelne znaczenie przy przeciskaniu się w korku , spalaniu i ogólnej aerodynamice . To że są mniejsze niż givi to prawda ale już testowałem i po spakowaniu jeszcze mi zostaje cały pusty schowek pod siedzeniem . Cenowo i pojemnościowo givi  wypadają zdecydowanie korzystniej jednak wybrałem zestaw oryginał boki plus centralny shad . Oba zestawy mają swoje plusy I minusy . Grunt że obaj jesteśmy zadowoleni że swoich . 

20230530_130146_copy_600x800.jpg

Odnośnik do komentarza
Tak wygląda z założonymi bocznymi kuframi (jeszcze bez nakładek w kolorze) Praktycznie nie wystają poza obrys co ma niebagatelne znaczenie przy przeciskaniu się w korku , spalaniu i ogólnej aerodynamice . To że są mniejsze niż givi to prawda ale już testowałem i po spakowaniu jeszcze mi zostaje cały pusty schowek pod siedzeniem . Cenowo i pojemnościowo givi  wypadają zdecydowanie korzystniej jednak wybrałem zestaw oryginał boki plus centralny shad . Oba zestawy mają swoje plusy I minusy . Grunt że obaj jesteśmy zadowoleni że swoich . 
20230530_130146_copy_600x800.thumb.jpg.b2aa99039b53652f3131ad292aa6440d.jpg
Fajnie wygląda, ale zapewne jeździsz sam. Z pasażerem brakło by Ci szybko "pomieszczeń ".
Odnośnik do komentarza

Nie kupował bym kufrów gdybym jeździł sam ;) Spakowaliśmy sie we dwoje na dwutygodniowy wyjazd łącznie z laptopem , dronem , i kilkoma innymi pierdołami . Może gdybyśmy mieli się pakować na jakiś zimowy wyjazd z kurtkami , swetrami itp to byłby problem ale na narty motorem nie planuję jeździć tak więc spokojnie wystarcza. 

Odnośnik do komentarza

ComoDo jak chcesz to napisz mi co i jak dokładnie chciałbyś pomalować. Zapytam pacjenta lakiernika (pracuje w VW w Stalowej, ale ma też swój warsztat) może po znajomości się podejmie. Robiłem u niego parę razy konserwację i lakierowania i było ok. Tyle tylko,  że musiałbyś przyjechać do Jelnej k/Sarzyny

Odnośnik do komentarza

Przypominam nieśmiało, że temat dotyczy spotkań.
Do pitolenia o pewnej części ciała Koleżanki imieniem Marynia jest temat Puk, puk.

Wysłane z AP82 wpiętego w ŁP10

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Saper napisał(a):

Przypominam nieśmiało, że temat dotyczy spotkań.
Do pitolenia o pewnej części ciała Koleżanki imieniem Marynia jest temat Puk, puk.

Wysłane z AP82 wpiętego w ŁP10
 

Rozkaz, Panie Oficerze.

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.07.2023 o 11:04, EndriuBis napisał(a):

@Rafa303  @Nazir  a wypad mi stąd z takim tekstami  🙃  to jest wątek o spotkaniach cyklicznych, anie wyjazdowych. Macie szczęście że emeryt @Saper śpi jeszcze bo by się tu "krew polała" 😂

Przeczytałem ze zrozumieniem i przyjąłem do wiadomości.  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...