Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spotkania Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby co to ja się wybieram we czwartek. Jeżeli miałoby nie być spotkania to dajcie znać żebym na darmo nie jechał bo mam trochę daleko 😉

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.01.2024 o 22:12, Bienias napisał(a):

Ok GRZEŚKU więc do zobaczenia we czwartek 😃

Wysyłam delegację, ja niestety - obowiązki służbowe.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Godzinę temu, Saper napisał(a):

Spotkanie trwa.a744c0b84d6d93abd07f02cae3e00b4c.jpg

Super, pozdrawiam, wszystkich.

Odnośnik do komentarza

Cuda, cuda, ogłaszają :) A tak naprawdę to miło że spotykacie się w miejscowości dla której kupiłem skuter - żeby po pracy przebijać się tutaj z przeciwległego końca Rzeszowa. Nie chcę obiecywać że na następnym, ale do zobaczenia! 

Odnośnik do komentarza

Spotykanie się w tej miejscówce to tylko na okres zimowy. W sezonie inaczej to wygląda. A co do forum, ma się dobrze. Po za tym istnieje wiele for internetowych pasjonatów 2oo, które prężnie działają. Nawiązując do drugiego Twojego posta.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, snajper-psg1 napisał(a):

...... Nie chcę obiecywać że na następnym, ale do zobaczenia! 

no wpadaj wpadaj. Na pewno nas rozpoznasz w tłumie. A przy okazji "średnia" wieku nam trochę spadnie 🙃

A prze de wszystkim dodaj dział Podkarpackie do obserwowanych. Wiosna jak zwykle nadejdzie szybko i może coś zacznie się dziać w regionie 🙂

Odnośnik do komentarza

Oj będzie groźnie jak do Sapera dołączy Snajper 😉 Wtedy to już nikt nam nie podskoczy.

....Endriu, miałeś na myśli oczywiście "średnią wieku" skuterów :scooter:😜

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą to mój dobry kolega też ma ksywkę Saper, ot nastoletnie zafascynowanie militariami. Ale, potem się tak robiąc prawko zarejestrowałem na motorzysta.pl jak dobrze pamiętam, nieistniejącym już forum. Ludzie na spotach 2oo zaczęli tak mówić, i się przyjęło. 

Ale z moim obecnym zdrowiem to mi skutery zostały. I strzelanie z Nikona/Fuji - kaliber generalnie szerokokątny :D 

 

Odnośnik do komentarza

Spotkanie zakończone,  frekwencja zaskoczyła,  fajnie było zobaczyć dawno nie widzianych,  oraz w naszym gronie powitać Kolegę @snajper-psg1 Śmiechu jakby dzisiaj było więcej.

20240215_193545.jpg

 

Kolejne spotkanie zostało ustalone na 21.03.2024r. godzina 18.00 Karczma u Jana. 

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za miłe przyjęcie! Oby do następnego - niech się poprawia pogoda bo nie po to mam skuter żeby się przebijać do Zaczernia tak długo przez korki. A następnym razem to rezerwuję miejsce między dwoma forziarzami! 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, snajper-psg1 napisał(a):

(...) A następnym razem to rezerwuję miejsce między dwoma forziarzami!

Nie ma tak łatwo 😉, miejsce zajmujesz w kolejności przybycia.

Odnośnik do komentarza

Ktoś się wybiera na spotkanie ?  Bo to jakoś tak wkrótce  🤔

Odnośnik do komentarza
Proszę nie straszyć że w środę, jak w czwartek! 
Masz rację, ale widzisz dawno nie byłem i nie mogę się doczekać.
Odnośnik do komentarza

Spotkanie w toku. 

 

20240321_183452.jpg

UWAGA. 

Niechcący udało się ustalić, że ognisko na rozpoczęcie sezonu odbędzie się 21.04.2024r.

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Saper napisał(a):

UWAGA. 

Niechcący udało się ustalić, że ognisko na rozpoczęcie sezonu odbędzie się 21.04.2024r.

😃👍 fajnie, że data jest👌

46 minut temu, Saper napisał(a):

Spotkanie w toku. 

20240321_183452.jpg

Pozdrawiam 👍

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...