Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Płock i okolice


Arkadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, a później się dziwić, że szanowny kolega jeździ na SW600 z oczami popękanymi jak pajęczyna, sprawdzają mu trzeźwość po 4 razy, bo nie wierzą,że gość trzeźwy jest :rolleyes1:

Ta, a diler mówił, ścieżka max jeden centymetr, a on 1 CAL, a później mówi "Dobry Towar" wali w oczy.

Odnośnik do komentarza

pada i mokra nawierzchnia

Tak, na mokrą nawierzchnię to opony odpowiednie, a na padanie to stryngi Michał załóż sobie, mniej zmokną. Ja dziś śmigałem, a co i to w deszczu.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich jako nowy na forum. Jestem chętny po niedzieli pojeździć najlepiej w godzinach do 16 może ktoś ma ochotę podobno ma byc koło 17 stopni więc nie tak źle. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich jako nowy na forum. Jestem chętny po niedzieli pojeździć najlepiej w godzinach do 16 może ktoś ma ochotę podobno ma byc koło 17 stopni więc nie tak źle. Pozdrawiam

czesc braszken, witamy w gronie maxi maniakow. panowie kolega ma racje ,moze w koncu odkurzymy maszyny i zrobimy wiekszego spota w tygodniu. ja wczoraj troche polatalem niestety sam ( a FIOŁEK nie odbiera telefonow :) )

pisac jak i kiedy komu pasuje sie spotkac, wypic jakas kawe. pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza

Ja dziś z synem nakręciłem prawie stówke a za chwilkę ruszam z córką wykorzystuje pogode jak się da a rafszyman wtorek pasi tylko o której i gdzie a Darku trzeba było pisać do mnie byśmy pośmigali razem

Odnośnik do komentarza

Rafszyman ok jesteśmy umowieni ja bede jechal od Grabiny gdzie sie spotkamy? Sorki że się chwale ale dzisiejszy dzień uważam za udany 180 km przejechane a przy okazji zadowolwnie dzieciaków bezcenne pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza

wtorek ok, tylko niektorzy pracuja.ja do 17.00 w pracy tzn 17.10 moge sie zameldowac. na kfc oczywiscie. jak reszta druzyny Arek, Bogdan, Michał, Tomek,Jarek, Sławek, Emil, Marcin jeden z drugim. tak w ogole to ktos wie czy Ma5ter juz wrocil czy jeszcze kolysze na falach?

Odnośnik do komentarza

Dopłynąłem kochani, cały zdrowy i przytomny. Ja w przyszłym tygodniu muszę dać sobie spokój z jazdą, mam uroczystość rodzinną i nie dam rady, za co przepraszam.

Ale co się odwlecze to nie uciecze. Ale śmigajcie, śmigajcie, mój licznik już i tak przekroczył limit na ten rok :photo:

Ps. Michał mam dla Ciebie jakąś bankę 5 litrową, ktoś mi na Mierzei ją dał, ale nie pamiętam kto ? :Jumpy:

Ale napisane jest na niej "Do Gruza" !!! więc wiedziałem dla kogo.

Aha i cena jest też przyklejona. :clapping:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...