Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Płock i okolice


Arkadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

Powiadam Wam, dusze nieczyste, w czwartek jadę na spota do W-wy, przedmuchacie te ruiny w końcu czy nie ?

Michał ten jeden wieczór, krowa nie zdechnie, możesz jechać, mogę z Twoją żoną pogadać to Ci da wychodne i jakiś grosz na paliwo Ci nawet załatwię. :laughing:

Odnośnik do komentarza

W czwartek Ja jadę ale do Tucholi po części do kangoo bo ciotka rozbiła samochód i muszę pomóc ei24nosze.gif?gl=PL

A Helcią to jeździłem dzisiaj z Violą chciałem wyciągnąć wieczorem na przejażdżkę driving_moto.gif?gl=PL Michała ale Właściciel GRUZA stwierdził że po ciemku nie będzie jeździł

Odnośnik do komentarza

Bujać to on lubi, ale w obłokach, bo śmigać to śmiga tylko w laczkach z kuchni do pokoju, by żonie podać herbatkę, a jak ma wychodne to idzie do garażu i patrzy na skuter i myśli, "Ty jesteś jak ja, normalnie jak brat bliźniak, używany od czasu do czasu , ale nie martw się skuterku, idzie zima, będziemy mieli trochę spokoju!!!" :hammer:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję Wam koledzy z pogranicza za dużą dawkę humoru przed snem, normalnie z bananem na gębie idę spać po lekturze w Waszym wątku :rifle::laughing: .

Odnośnik do komentarza

o 13ej jest msza w katedrze , około 14.30 rusza parada wznaczoną trasą przez miasto .....

nie wiem jak reszta składu ale ja to bym spotkał sie o koło 13ej na KFC pogadał :) i na 14tą pod katedrę !scooter .........

a Wy Pany jak myślicie ?

Odnośnik do komentarza

ja chetnie, ale ledwo zyje. dopadlo mnie jakies przeziebienie i od 2 dni nie wytykam nosa poza lozko. zrobcie sporo fotek zeby mozna bylo zobaczyc co ciekawego sie dzialo, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

nie dam rady jutro wyjazd do stolicy

Do Stolicy, to się jeździ w czwartki kolego :D

A jutro to, tylko laczki i na przód !!! :D

Ja chyba z Tobą pojadę jutro do tej, Warszawy !!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...