Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Płock i okolice


Arkadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ktoś chętny dziś ? Bo muszę rozgrzać olej w przekladni, będzie wymieniany.

Propunuję spotkanie 17:00 KFC

Kolega basen jak pracujecie ?

Kolega Limmp1, wiem, wiem pora dojenia, ale koledzy mogą poczekać gdzieś do 18:00.

Odnośnik do komentarza

Ty, Ty dowcipniś? Ale powiem Ci Michał, że tam to mają dużo krówek, był by Pan zadowolony!!!

No ale, już w domku, teraz można otwierać browarka.

Odnośnik do komentarza

W dwa dni nakręcone ponad 700 km, pozwiedzaliśmy kawał pólnocno wschodniej Polski, pogoda dopisała, maszyny i ich kierowcy nie zawiedli. Dzięki Arek za miłe towarzystwo.

Odnośnik do komentarza

jutro rano wybieram się z Żuromina-Brodnica-Wąbrzeźno - Radzyń Chełmiński-Iława-Ostróda-Olsztynek-Nidzica-Mława-Żuromin chętnie zapraszam

Odnośnik do komentarza

lepiej pracuj bo jak w trasę wyruszysz ruina się zepsuje i niepotrzebne koszty ,sprzęt zabytkowy lata blisko domu :clapping::laughing: :laughing: :horse: :horse: :horse: :horse: :horse: :horse: :horse: :horse: :horse: :horse:

Odnośnik do komentarza

ty woda to co ja mam powiedziec :) wlasnie szykuje sie do przeskoczenia bosforu i na morze czarne do gruzji, ale juz widze swiatelko w tunelu, jeszcze tylko potem powrot do turcji, hajfa izrael i antwerpia i do domu :)

Odnośnik do komentarza

master jak dotrzesz do domu to polatamy obiecuję nawet jak śnieg będzie padał :)

komendante dobrze że wróciłeś bezawaryjnie a Bogdanowi starczyło oleju w burgmanie :)

Odnośnik do komentarza

Nie, ja wróciłem awaryjnie, bo zacna zaczęła przerywać, kichała, wzięła mi oleju trochę, nie chciała odpalić dwa razy, przestały działać kierunkowskazy, znikło światło stopu ale kupuję burgmana 650, nie inaczej.

A Ty tak nie obiecuj masterowi latania, bo czarno to widzę.

Ps. W przyszły czwartek proponuję inspekcję na spota w Warszawie, kto chętny ?

Niedogodności, powrót po ciemku.

Odnośnik do komentarza

Tak, a tu przykład jak się parkuje prosto skutery !!!

2012-09-15-335.jpg

A tu mieliśmy towarzystwo kolegi, który przyjechał po piwo na CPN.

Kolega mówi tak:

- Eee Panowie mój sprzęt to jest sprzęt, wypiję kilka jaboli i jadę dalej !!!

Ale na tych Waszych sprzętach, to by mnie za bardzo poniosło !!!

Dobry chłopina dał się karnąć sprzętem, nie chciał próbować naszych rumaków.

Ale skuter musi stać koło skutera jak to mówił.

2012-09-15-340.jpg

Odnośnik do komentarza

Ty Michał to się martw ale o gruza bo ja heli to to na pewno nie muszę spawać malować spawać malować itd ...............a później sprzedać i marudzić że w końcu dobry sprzęt sprzedałem4_1_72.gif?gl=PL aż w końcu skończysz na ei24rowerek1.gif?gl=PLbo chyba już nawet kupiłeś

Master ty po prostu się nie łam lubisz to co robisz ei24sternik.gif?gl=PLi na tym to polega ja w wodzie i pilnuje i ratuje ei24titanic.gif?gl=PLa ty na wodzie

Odnośnik do komentarza

ja nic nie spawam,dbam o kosmetykę,ruina to twoja helenka, bandażowanie silnika,naprawy non stop to u ciebie,nowa pozycja serwisowa w helixie to bandażowanie silnika,specjalista Klimek porady pod nr telefonu :Jumpy:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...