Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Płock i okolice


Arkadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, dziewki, nie kłuć-ta się, gruz to gruz, zabytek, to zabytek, a co ja jestem winien, że muszę z wami śmigać ? :(

Żarty, żartami, kiedy śmigamy "Zacne" towarzystwo ?

Bo zima ino ima, i zaraz będzie klops.

Na Mierzeję mi się szykować, a nie ściemniać, że to, że tamto !!!

Prawdziwi mężczyźni pochodzą z Płocka i Gostynina, a nie z Matyldowa !!!

Odnośnik do komentarza

komendant zaczynasz znowu ,czekaj dziadu bedę cię ratował z opresjii !wchair w przyszłym tygodniu wracają letnie temperatury ale czy polatam w tej sytuacji z tobą :( no chyba że rozum ci wróci :chair:

Odnośnik do komentarza

ja się zapisałem a was tam nie widać na liście :(:chair:

klimek co w basenie woda wyschła ? ;) ;) !w00t

może jutro polatamy o 17 ?

!scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza

może jutro polatamy o 17 ?

No to dziś jestem o 17-tej pod KFC, śmigamy, gruzy, zabytki, na przód !!!

Arek myślę że co do Gostynina się nie pomyliłeś .

Tak, Biba, przegiąłem z tym Gostyninem, miało być Nowy Duninów.

Odnośnik do komentarza

Nie wiecie przypadkiem co się dzieje z Arkadiuszem, nie odbiera telefonów od 2 dni... ;) .

Nie wiemy,

to ja się nie mogę dodzwonić do ciebie. :clapping:

A co do jadła, to mamy niedaleko Kebab, spoko. Damy radę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No szkoda, że nie wiedziałem! Właśnie ok. 17.00 mijałem się z jednym z Was w Płocku na wylocie na Warszawę (kawałek za BP) - niestety byłem trochę w niedoczasie, żeby się zatrzymać... Ale miło, że sobie machnęliśmy! Trochę za późno zdałem sobie sprawę z tego, że miałem blendę przeciwsłoneczną i mojej gęby nie było widać...

PS

Fajne tereny macie - jechałem od Włocławka przez Dobrzyn n.W i objazd zmusił mnie do przejażdżki jakimiś milymi drogami (Marszałek Województwa się nawet nimi chwali).

Odnośnik do komentarza

ArtCho - szkoda, że nie zatrzymałeś się gościnnie na naszym dzisiejszym spocie, w okolicach 17:00 byliśmy już wszyscy na KFC/Statoil - musiałeś obok nas przejeżdzać, pewnie nie zwróciłeś uwagi.

A teraz chciałem zaprezentować naszą nową siedzibę Plockiego oddziału Burgmani :D

IMG_0176.JPG

Dzięki chłopaki i dziewczyny za wspólne kilometrów nakręcanie, pogaduchy i żołądków napełnianie, do następnego !

Odnośnik do komentarza

dzięki za wspólne śmiganie a jaką okazałą siedzibę ma nasza płocka burgmania,Klimka zatrudnimy jako ratownika przy fontannie,albo rycerza bo maszynę zabytkową to już ma ,a garnitur dla niego przy wejściu do pałacu stał ,jak ulał będzie idealnie komponował z jego helixem, tylko pytanie czy z tego samego roku są,czy helenka udzwignie ciężar 130kilo Klimka plus 100kilo zbroja :) :) :horse: :horse: :horse: :horse: :horse: :horse:

ArtCho to ze mną się mijałeś

Klimuś nie martw się polecimy jeszcze na Włocławek to przymierzysz kombinezon i sprawdzisz czy twój rumak podoła ciężar,weż dowód rejestracyjny dla porównania rocznika zbroi i helenki ale zbroja chyba nowsza jest :smile1:

Odnośnik do komentarza

ArtCho to ze mną się mijałeś

ArtCho graj w totolotka, obowiązkowo,

Jak przejeżdżałeś przez Płock i napotkałeś gościa akurat na Gruzie, to masz fart !!!

Michał Ty chyba przed spotkaniem krówkę jechałeś prze-polować ? A nie to już wracałeś pewnie.

Klimuś, trasa była daleka to i Michał jechał spokojne, szacun dla kolegi Michała!!! Tylko całą drogę jak jechałem śmierdział spalony olej ? Bogdan sprawdzałeś stan oleju ? :question:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ArtCho graj w totolotka, obowiązkowo,

Jak przejeżdżałeś przez Płock i napotkałeś gościa akurat na Gruzie, to masz fart !!!

(...)

To dobry znak. Właśnie mam w planach powiedzenie mojemu pracodawcy, że mi to lotto, ale na razie nie mam mocnych argumentów :question:

W środę wracam - jestem w Serocku i pewnie około 13-14 ruszę, ale tym razem chyba prosto na Toruń, bo jedynka miedzy Wloclawkiem i Toruniem, to porażka póki co...

Chyba, że z Nowego Dworu na Płock i dalej na Lipno i Toruń. Która droga lepsza Panowie i Panie? Zależy mi na spokojnej jeździe.

Odnośnik do komentarza

Tylko całą drogę jak jechałem śmierdział spalony olej ? Bogdan sprawdzałeś stan oleju ? :)

No ja już palcem wytykać nie będę komu olej przecieka z pod nie dokręconego filtra oleju. Arek czułeś swój smrodzik ? :)

Odnośnik do komentarza

Oj tam, oj tam, nie dokręcony filtr to błąd serwisanta, ale ja sobie z nim porozmawiam, oj porozmawiam !!!

I tak wisi mi "krówkę" za ten defekt !!!

Spoko z pod filtra już nic nie kapie, nic a nic, jak słowo daję. :) to był fałszywy alarm.

Serwisant na 6+.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...