Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Płock i okolice


Arkadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

Emil zima idzie opony czas zmienić

Michał, miałeś na myśli zmienić łapcie na bambosze ? :D Teraz na zimę masz zamiar się rozkręcić w kulaniu ?

Oleju ode mnie nie odebrałeś i co dolejesz do maszynu ? Nie okradaj rodziny z roślinnego !!! Oni na pewno frytki lubią :shock:

Odnośnik do komentarza

Aruś nie byłem na działce będę jutro albo sobota i niedziela na 100 procent,chociaż myślałem że w cenie jest wypicie kawy i dowóz do mnie tak uzgadnialiśmy ,no ale cóż nie chcesz odwiedzić kolegi to trudno,przyjadę ja w odwiedziny ale licho z czasem bo silverka upiększam ze Sławkiem rozebrany do ramy i plastiki pojechały do mistrza od hydrografiki,będzie śliczny jak wyjdzie zgodnie z projektem

Arek nie dolewam do porządnej maszyny oleju tylko zapobiegawczo przygotowuję serwis

Odnośnik do komentarza

A chłopaki dzwonili, śmigają i śmigają !!! :)

A ja dupa, dupa, dupa !!!!

Ps. Ty Michał a coś Ty znów wymyślił? Tylko nie zrób z SW kolorowego pawia, bo obciach będzie z Tobą jeździć. Może za nim wyjedziesz z boksu to zrobimy zdjęcie i koledzy ocenią, hi hi hi .

Odnośnik do komentarza

ok 16 pod KFC :)

MASTER fajnie wyglądasz w kamizelce klubowej widziałem ciebie na skrzyżowaniu szopena bielska

a co do opon to trzeba zmienić bo się kończy

Aruś jak limp nie odbierze to ja z chęcią odkupie jutro wybieram się na grzyby w twoje lasy

Odnośnik do komentarza

komendante coś ty taki samokrytyczny w stosunku do siebie , ja myślałem zawsze że porządny gość jesteś no ale w tej sytuacji to już nie wiem co myśleć :)

Też postaram się być na moim :horse:

Boguś to burgman zniża się do jakości Klimka
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...