Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Płock i okolice


Arkadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

No i jak tam pojeździli trochę ?

Dawajcie jakąś relację plus foty.

Ze mną trochę dziś lepiej ale o jeździe to jeszcze kilka dni mogę zapomnieć no ale jest już jakaś nadzieja. Pogdodynka narazie mrozów nie nadaje.

Odnośnik do komentarza

Bogdan nie daj się omanić jest taki wredny duet Komen.....t oraz Kli....k co twierdzą że zacną marką jeżdzą,niby koledzy

Ale koledzy to nie rozbierają plastików i nie naklejają trupich czaszek, a tym bardziej, ja nigdy nie uciekłem od kolegi który chciał postawić. No i jeszcze kolacja miała być ..............., tra być twardym Michale !!!

Bodzio kuruj się, bo trza jeszcze sprzęty przegonić, przed snem zimowym, no i nie rozbieraj plastików czasami.

Obiecałem Masterowi, że polatamy, to polatamy. !!!

Odnośnik do komentarza

Aruś to zabiegi kosmetyczno upiększające mające na celu poprawić kolorystykę skutera i podnieść jego wartość

Arek to jest nowa definicja spawania plastiku i latania dziur w gruzie

czy dziś ktoś chętny do jeżdżenia?

Odnośnik do komentarza

To na pewno Michale ja jeżdżę z lalcią Obraz%2525252841%25252529.gif?gl=PLty się poruszasz ei29rozpacz.gif?gl=PLjadąc kultowym skuterem zobaczyłem interesującą cię ofertę OstatnioZaktualizowane.jpg może wreszcie pozbędziesz się kłopotu 4_1_72.gif?gl=PLpo co robić tyle szumu wokoło gruza skoro jest dla ciebie tak wspaniała oferta nie będziesz nic musiał kleić, spawać.ei29szok.gif?gl=PL

Odnośnik do komentarza

Michał, STOP, prawda jest taka, że my jeździmy Zacną marką, która jest niezawodna, doskonała, tradycyjna, itd.

Ale nigdy nie można pozwolić by na zacną markę naklejać jakieś tam, taśmy, naklejki błotnikowe itd. jedna orientacja seksualna lubi kolor różowy a inna trupie czaszki koloru czarnego, ale nas, posiadaczy zacnej marki, to nie interesuje. Pewnie w schowku przewozisz jakieś bicze, pejcze itd. Ale to już Twoja prywatna sprawa.

Znam kolegów, co jeżdżą w stringach na skuterze, ale oni nie naklejają takich rzeczy na błotniki, to już nawet nie chcę myśleć w czym Ty jeździsz? :):mad2:

Odnośnik do komentarza

A może by tak zrobić jakieś zakończenie sezonu bez motocykli, małe co nie co w sobote w jakimś lokalu w Płocku ? Pogadamy - wyjaśnimy pewne kwestie o zacnej marce ??? :photo::):clapping::)

Odnośnik do komentarza

No spoko.

Tak sobie właśnie myślałem, by zorganizować systematyczne spotkania w ustalonym dniu w Płocku, można co drugi tydzień, lub raz w miesiącu. Jako fajny lokal proponuję MARMARIS Doner Kebap ul. Dworcowa 16. Co Wy na to? Zima zimą ale spotkać się można w miarę każdego możliwości oczywiście.

http://www.facebook....?ref=ts&fref=ts

Odnośnik do komentarza

pisać jaki dzień komu pasuje ,najlepsze spotkania takie na szybko,bez tygodniowych przygotowań

Aruś chyba masz jakieś udziały u turków na dworcowej w kebabie,ale baraninkę mają zajebistą

co taka cisza nie jeżdżą to się nie odzywają

Odnośnik do komentarza

Aruś chyba masz jakieś udziały u turków na dworcowej w kebabie,ale baraninkę mają zajebistą

Ale ja wegetarianin jestem od lat !!! Robię to dla Was !!!

Baranina tfu, tfu, !!! Jak można żywe stworzonka jeść ?

Ach, Wy mięsożercy ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...